Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali, irtam uzenetet, de elvileg cenzurazzak... :D
Van egy eladó ilyenem ha valakinek pont kellene :)
Sziasztok!
A télen már írtam gyujtáskapcsoló, tank stb miatt.
Sikerült megvennem a motort , összerakni, rendbetenni. 2010-es fekete Street Triple.
Szeretem, jó vele motorozni, szokni kell, mert gyors még nekem.
Egy ideje kigyújtotta a check engine lámpát és ha bemelegszik és leállítom, üzemmelegen újraindítva nem marad meg alapjáraton, míg nem gurulok vele legalább 20 métert, utána újra beáll. Vag com kábelem van, feltelepítettem a Tune Ecu programot, de nem tudok kommunikálni a motor vezérlőjével. Amit ajánl a tuneecu kábelszettet, azt megrendelem angliából, viszont ha esetleg valaki ki tudná nekem olvasni Budapesten vagy környékén,peesze nem kívánom ingyen, azt megköszönném.
Hát,asszem megint a skizofreniarol hülyeséget beszélsz,ez az arai rosszabb mint egy arai.Ez új. Van arai még nem annyira arai.
https://m.ebay.com/itm/NEW-ARA...
Volt Carbon a fejemen! Hát nem egy Shoei vagy Arai, súly ide vagy oda.
Én sem, ha nagyon elszállnak vele, de pár dolgot rátenni az lehet ízléses.
Rizomát akar szerintem!
Végre motorod van! Mondjuk a színével van bajom!
Mint a huzat,útban volt.
Kepes voltal a zebrara parkolni?
Az első carbon bukosisakom 64e forintért vettem,már nem lehet kapni,de találtam 100e ért,csak még nem tudok valós tapasztalatrol,így várok még.
Ezert használok bukott hogy legyen hova edugni a burám
Nem láttad mert nem fél fel a listára
3500€nem ér nekem abból lehet eleget nyakra edzeni
Ez olyan mint a smukk a menő arcokon.
Szépen felpakoltál anno

A karbon sisak az más tészta, mert ott tényleg érzed a súlyát a nyakadon, de a motorra meg elköltesz fél misit és annyit nyersz hogy -1.5 kg. A MotoGP-be ez nagy súly, de a te neved még sose láttam a tabellán Akkor inkább már dobd le a gyári kiput és ott meg nyersz 5 kg-t
Pedig tuti dolog,ha majd raszanom magam újra carbon bukósisakot veszek,megfizethetetlen a súly különbség.
Én nem szeretem ezt a carbontémát. Nem izgat nem tetszik
Kell 1 rendes hitelkártya azt nem kell ennyit cipelni
Altalaban eleg.Ez 10 nap,halozsak es békatalp volt meg vagy 4000 km.
Hát ez hány hétre pakolt? Amúgy az utas helyén lévő meg a tanktáska már elég szerintem 1 embernek. Hátitatyit tuti nem cipelnék több napos túrán.
Ez a joe dick srac zizi azzal a hati kredencel.

https://www.motorcyclenews.com...
Nem er le rola a labam.
Nem,nem veszek fel patacipot.