Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nameg eltunt mint a balaton szelet,ezis a zselé hibaja. 😆
Vanezigy,szolj. 😆
hát ilyet ezért sem szabad venni többek között(fetrengős) megmondtam, hogy egy betegágy az egész ford márka 😂
ezek azt se tudják, hogy merre folyik a lánchíd baxki. 😅 Hát, hogy a jó fenébe vehetsz azoktól autót akik azt sem tudják mit raknak bele 😂
istenem azt csodálkozok, hogy a sógorom gennyesre keresi magát az ilyen ford szarokon(gondolkodós) Hát jó szívvel ilyen autót én nem tudnék venni(kezeit széttáró)
Három éve se mert porosodott vagy kétévet a telepen valami félre rendelésből eredően😂
de ez a renyó buzis 😅 bár rólad nem azt gondolják, hogy homár, hanem "né má, a tatter elővette az ünneplős autóját" 😂
Kapsz másikat. Ma már majdnem eljutottam hozzád vele de addigra már bezártál 🙂
Te bogyó az az autó 3 éve volt új (gondolkodós) ha élnél még 20 évig a 20 éves autódra is azt mondanád, hogy új, mert te toltad ki valamikor a szalonból? (kérdőjeles)
Nabazmeg,kawa is log a tibicsokimmal.
De a gyoker nestle kivitte ukriba a gyartasat. 😧
Tudom(meghajlós)
Majd egyszer arra vesszük az irányt a dákóval csak ki kéne dobnod egy kábelvéget, hogy a te áramodból tudnánk tankolni(meghajlós)
Bocs, megnéztem a jogsimat: 1981 óta...
1982 óta vezetek autót, 1983 óta rendelkezem is saját tulajdonúval.
A Kia kombit leszámítva mindig kisautóim voltak - mivel egyszerűen nincs szükségünk nagyobbra.
A Clio nem is annyira picike mint az előzőek voltak - és azokkal is jól megvoltunk.

Épphogy nem 5 millát adtam érte, hanem - szerencsés pillanatban vásárolva - csak négyet (4.050.000,-). 😆 Szerinted boldogabb lennék ugyanennyi pénzből egy tíz éves, bizonytalan előéletű, vélhetően rohadt sokat futott középkategóriás vagy nagyobb német autóval? Amire amúgy semmi szükségem? Te lehet hogy igen, de én nem.
Amugy a fenét se érdekli csak a napok óta tartó okoskodásod untat már. Annak tudatában hogy egy grammot nem értesz ehhez sem mimt a többi müszaki dologhoz sem 🙂
Vettél volna fordot....fasz ki van már az állandó tudálékoskodásoddal.
Eddig ez nem okozott problémát, csak az elmúlt két évben? Én meg nem vagyok olyan hülye hogy 5milliót adjak egy ilyen pöcsköszörűért amit nőknek gyártanak.
Jó eséllyel. De addig legalábbis "ÚJ" autóval járhatok, nem a más levetett sz@rával.
A te genetikai adottságaidat elnézve soha.
Küldjed a Milkámat, tokás kulák! 😍 TARTOZOL!
Szeretne addig élni mire belefut a 150 ezer (fetrengős) évente 3000 a megtett út vele ebből 2800 semmirevaló ténfergés vagy kujtorgás vagy minek hívja 😂 Nála 50 év alatt jönne össze a 150 ezer de hát az tudjuk, hogy 50 nap a realitás 😅
Ha évente 6 ezret megyek vele, akkor ez mikor is fog bekövetkezni? 😆
Nesze, most már biztonságos:

https://bogyofoto.hu/data/CLIO...
Kisköbcenti kisturbóval, 3 hengerrel, boritékolható hogy ezek az elemek max 150ezernél mennek is a kukába
Aztán ő prédikál a dízelekről, mikőzben az ő autójával játszották ki az emissziós előírásokat.
Jeleztem már neki én is.
Nem tudom ki mit hogy értelmezett, nem is érdekel, a lényeg le van írva, 2018 szeptemberétől kell a részecskeszűrő a direktbefecskendezős vagy turbós autóra. Van turbó az autódon, 18 utáni az első forgalombahelyezés?
Olvastam? Nem a közért faliújságján baszki. Az autó gépkönyvébe. Csak tudják már mit gyártanak(fetrengős) Spec az enyémet szívesen neked adom legyen az egyik autódba 2-ő is hátha összezavarják egymást és ellentétesen dolgoznak majd(fetrengős)
egyébként nem én rugozók rajta hanem te (kezeit széttáró) te javítgatsz ki folyton, hogy nem stop/start hanem start/stop pedig tisztában vagy vele, hogy fikarcnyit sincs igazad mégis basztacc a faszságoddal(kezeit széttáró)