Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyakig mi fogunk állni hála Putler-barát Führerednek - de sajnos nem vízben....
ott vettük az asszonynak a dákót 😂
Én meg mellette a tojotát(kezeit széttáró)
De nyugtass meg, hogy egy jó dácsiát vettél és nem egy betegágy rönót 😄
Felolem allhatnak nyakig is. 😆
elégetlen szénhidrogén.....
A széndioxidot nem szűri a katalizátor, legalább ezt tudhatnád.

A mérgező anyagok (elégetlen széndioxid, szénmonoxid, nitrogén-oxidok) ellen viszont elég hatásos. Már ha működik rendesen....
Mert ha derékig fognak állni a vízben, akkor még náthásabbak lesznek. 😆
Ja, ha csak ennyi akkor katalizátor sem kell,végülis csak meleg lesz tőle. Ez akkor egy hosszútávú befektetés, hamar co-val meleget csinálunk aztán nem kell majd fűteni azon meg akkor spórunk. Hülye!
Miafasze sajnalod azokat a nathasan beszelo nemeteket? 😆
Hollandiát sajnálni fogom, de a britek már leírták (kiírták) magukat előttem.

Egyébként meg pont azt írtam: a személyautóknál a széndioxid a LEGKISEBB probléma, hiába azért van a felhajtás. Ha a kínai meg az indiai sokat megy a 20 éves (színvonalú) szarával, az nekünk ugyanúgy árt, mint nekik. A korom meg a nitrogénoxidok viszont itt maradnak (a sűrűn lakott városokban) és halnak meg tőle az emberek sornban....
Oszt legalább felolvad szibéria és több ruszkit fog eltartani. 😂
Hogy hollandia és anglia víz alatt lesz az meg kiafaszt érdekel. 😂
Motorozni - na az a teljesen felesleges légszennyezés (ott a legkorszerűbb is csak most lett EURO5, de nem sokunk jár ilyennel....) . Mégis csináljuk, mégis szeretjük.
A széndioxidtól "csak" meleg lesz - ráadásul az egész világon (tehát nem helyspecifikus a szennyezés). A korom és a nitrogén-oxidok meg ölik a városi népeket. Ott helyben, ahol használják ezeket az autókat.
Kevesebbet mész, de azt tök feleslegesen. Előállítasz kétszer annyi CO-t mint egy dizel hogy csinálj két nyamvadt képet. Szóval tévedsz, te vagy aki feleslegesen szennyez.Euro 6?az 14-ben hozott norma.
Az enyém TUDJA az EURO6-ot, ráadásul azt dízeles csalószoftver nélkül.
Nem tudja a korszerűbb EURO 6.2-t ez igaz. És?

Ráadásul pöttyet kevesebbet megyek vele nálatok - tehát kevesebbet is szennyezek. Aki egy fos ótvar tizenéves füstokádó dízellel SOKAT megy, na az szennyez, nem én. De te ahhoz (is) hülye vagy hogy ezt megértsd.
És a bébifókák? Te szoktad mindig emlegetni a dízeleknél hogy így káros úgy káros. Igaza van a pipinek, az ő dízelje tisztáb mint a te autód.
" Ennyit mondtam. Hogy a tietekében miért nincs az nem az én gondom."

- Hidd el, hogy az enyém sem. 😆
Aztán miért lovagolnék ezen két napja? Tegnep beszéltem ezt a bogyóval, még csak nem is veled. Mejd te jöttél a kérdéseddel amire én válaszoltam. Nem kérdezel, nincs téma.
Igen, a 18ban bevezetett emissziós norma szerint, a sima szivó motorok kivételével mindenbe kell lennie. Ennyit mondtam. Hogy a tietekében miért nincs az nem az én gondom.
2napja ezen lovagolsz, hogy abban már bizony kell legyen mert valamire hivatkozol ami szerint kötelező.
Akarja a hóhér megmagyarázni hogy van benne. Mikor állítottam hogy van ebbe a két szarba opf? Még csak nem is én állítom, én csak belinkeltem azt ahova le van írva hogy mikortól kötelező.
Itt van két autó, a gyártó leírja hogy nincs benne. De te még mindig meg akarod magyarázni hogy van. Normális ez ?
Nem nekem a nejnek, én maradtam a citromnál csak az is fiatalodott igaz nem ekkorát.
ahogy öregszik az ember úgy nem dugja a pinát hanem a kocsin hordja?
szóval végül punci kocsi lesz nekem is az astra helyett?
😬
Női autód lett 😃