Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beperelem őket, nyilván kiszerelték a kereskedésben, hogy eladják valakinek egy öregebb autóba, hogy jobb legyen. 😤
Nem, akkor abba is kéne. A szívó turbó nélkülibe nem kell.
Nincs ilyen, fotó alapján nem bizonyítható egyértelműen az öv nem használata. Ezért nem mennek bele ők sem, max azért hogy hátha magától beismeri a hülye.
Mint a Bogyó-é csak más a színe, az számít? 🤔
Na jó bevallom.......kivettem belőle a részecskeszűrőt mert hangos volt. 🙄
Mert attól függ milyen autó.
1 éveset 8600km-el, szalonautó volt kecsón a formontnál.
Sanyi, valószínüleg hazudsz! Nagyon vallana rád 😂 hát megmondták hogy kell legyen benne!
vettél új autót?
Az enyém 20-as gyártás 21-es forghelyetéssel és még nem részecskeszűrős.
fene se tuggya lehet. Egy rendőr cimbi mondta régebben ha nem vagy bekötve azt elmégy a véda alatt akkor az sose derül ki(kezeit széttáró)
A gyorshajtás viszont kiemelt dolog az kiküldik, ilyenkor ha látják, hogy a biztonsági öv sem volt bekapcsolva naná,hogy azért is mén a bünti(meghajlós) Neked akkor szerencséd volt, hogy csak a 300 ezres pénzbüntit kaptál városba 120-ért, hozzátehették volna övért a 30-at pluszba 😅
Nem te mondtad egyszer régen szintén nagy vitába folyva hogy gyorshajtásos közig birságnál ha nincs bekötve a paraszt azért is büntetés van pluszba? Csak kérdezem mert a minap sikerült kreálni egyet szembe fotóval és most se volt öv bekötve de csak a gyorshajtással voltak elfoglalva. Ezek egyre gyorsabban küldik a fizetnivalót, alighanem kell a pénz a választások utánra.
Szar az elete,de legalabb buszke lehet ra hogy szopofantom. 😆
már az argus sem (fetrengős)
Hát pár francia..... abból a megane volt amelyik valamelyest birta. A vivaró egy pénztemető kotladék volt.
https://minap.hu/cikk/racs-mog...

Ilyen már volt felénk pár éve, akkor ismerős cége járt ugyanigy szinte megegyező esetből kifolyólag. Ezek semmiböl se tanulnak 😂
Úr isten milyen lehetett a többi autód ha ez volt az eddigi legjobb. 😂
az én szarom csak kibír 5 évet a gariba azt mén a levesbe (kezeit széttáró)
Meg.már a virus se érdekli......fene se érti ezt.
Az elete is kinszenvedes,foleg hogy most picit elfelejtette a nagy renyozásban a 4. 2/3-ot,igy amikor lehet eszibe juttatom. 😆
Mert elozekeny vagyok. 😅
Tudsz más opciót esetében? 🙂 a motorozás is csak kinszenvedés neki 😅
Talán még a tőtöttbagó.....
azé 41 év alatt megtanulhattál volna már vezetni (fetrengős) bár 41*6000=246000 lehet még nincs elég a vezetett km-er8fetrengős) Nálam ez 8-10 év(gondolkodós) Asszem nekem 92 augusztustól van papír lassan 30 éveset jubilálok(kezeit széttáró) CE is meg van már kb. 16 éve(szemeit körbeforgató)
Boldogabbá tenne? Nem tudom. Mindenesetre szar annak akit egy autó tesz boldoggá.
Dehogy kötöm, csak ahányszor erőlködsz hogy mekkora okos.vagy és mindenki más hülye jelzem diszkréten hogy nem igy van 🙂
Szóval akkor most már a ford megalkotói is hülyék 😂 meg még egy csomó más márka.aki igy használja ezt a műszaki zsenialitást 😂
Egyébként legjobb vétel volt eddig meg a többi általam használt ford is. Kopón kivül nem igazán kellett rákölteni egyikre se. Az igénytelenséget meg kevés autó tolerálja hosszutávon, majd a pözsódat nézzük meg öt év mulva. Ez nem toyota hiace ami mindent kibir. A dáliáról meg ne is beszéljünk.
Fejezd mán be a faszom nem veszed észre, hogy te rugozól ezen? Ismételgeted a bugyuta faszságaidat én csak válaszolk bár de minek azt én rugózok ezen 3 napja(fejét fogó) te rugózol rajta baszki csak kötöd az ebet a karóhoz(kezeit széttáró)