Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez is fenyőerdő volt, Lengyeleknél.
Azt a cigók vitték el. 😆Dupla annyi a rozsdamentes acél a hulladék vasasnál, mint a sima.
.....és - akkor még kisebb - tokával az állad alatt. 😆
Ez könnyű kérdés: felső nílusi sivatagi szánhúzó (amúgy meg fotózd le normálisan, mert csak egy fekete folt látszik a kutyából, meg hogy van lába, feje, farka)
itt meg talpra állítva (gondolkodós) a 2-ik képen édesapám kutyája aki megmondja a típusát kaphat egy lyukas piros pontot(gondolkodós) Bár f2-őt rég nem láttam talán neki van valami halvány fogalma a kutyákról(gondolkodós)
beszarás ez is megvan a tarvágás utáni torzó a sarki kidőlt nyárból 😂
Egyébként nosztalgiából a szagdoga képeimet keresném de sehol nem találom(kezeit széttáró) még a szakdogámat sem az előző az meg megvan(kezeit széttáró)
Van egy ilyenünk is(meghajlós) Ezt a több száz éves fekete nyarat 30 éve próbáljuk védetté nyílvánítattni milló helyről kerestek. hogy segítenek eddig még nem járt eredménnyel. (kezeit széttáró) Ennek a lombkoronáját is megtépázta jó néhány vihar(kezeit széttáró) Lassan pedig vágáséretté válik a körülötte lévő erdő. természetesen ez hagyófának megmarad egy kis erdővel körülötte bár így már nem nagyon fogjuk tudni rejtegetni az avatatlan szemek elől(gondolkodós)
Na csak megtaláltam 😅
Az új akácosban a magasságbecslő léc helyén álltam a kidőlt fánál 2011-ben cigivel a számban, rókafarkú fűrésszel a kezemben, hasitasival a derekamon 😂
nem látszik rajta de az egy fenyőerdő volt 😆 A szélen lévő elegyarány miatt épen nincs a felvételen(kezeit széttáró) Különben az az erdőtag megúszta a vihart és ez a részlet 2 év múlva tarvágásra került (kezeit széttáró) akác ment helyette akkor még aranyat ért(gondolkodós) Fasza 9 éves akác(szemeit körbeforgató) még van vagy 25 év a végvágásig (óranézegetős) Akkor ez tűnt jó ötletnek most már sokkal jobban örülnék egy egyéb nemes nyárnak akkor már félidőnél tartanánk(óranézegetős) meg vinnék mint a cukrot(kezeit széttáró) Mondjuk én álló fasszal várom, hogy vagy az orosz ne adjon gázt, vagy ukrán robbantsa fel a druga vezetéket a lényeg az, hogy 1 szezon gáz nélkül és biztonsági őröket kell felállítani az akácosok minden szegletébe 😅 Annyit kérek érte amennyit nem szégyellek és nem vagyok túl szégyellős sem mindenki örül, hogy vehet 😂 Most egyenlőre nincs az a világ, hogy előre kifizetnek 3000 köbmétert csak vágjuk már (gondolkodós) MÉG 😂
De hát nehéz az erdész dolga, alföldön 25-40 évre tervez (kezeit széttáró) Egy szaros mezőgazdásznak elég csak a jövő évi szezont megjósolni mit vessen azt az sem szokott bejönni(fetrengős)
Nem biztos. Nagyon szívósak. Jeget bírják általában, csak a kavicsot nem.
Az elet nem habostorta, csapasokat adunk es csapasokat kapunk.
Jaja. Az enyem meguszta karcolas nelkul, de ha munkaidoben er a parkoloban, akkor annyi.
A cica onjaro. A kutyat nem kinoznam, mert nincs kedvem reggel-este setalni menni vele, ha fuj ha esik.
Meg a kutyaszart sincs kedvemszedni.
Teged is kibombaztak a muszkak az erdobol egy Grad-al? 😂
az a 10 évvel ezelőtti nálunk is volt
akkora volt a szél hogy a kutya rozsdamentes itató tálját elvitte a szél, azóta sincs meg
ja,itt vihar nem volt,egy éttermet azért eltüzeltünk csopakon.
legalább volt dolga a katasztrófavédelemnek az unalmas hétköznapokon. (kezeit széttáró) Amíg a kollégáid vonultak addig te lelkesen nyitogattad a sorompót legalább neked sem unalmasan telt a szoli aznap(meghajlós)
Nálunk 2-3 évente van mindig valami nagyobb vihar féle, most elő kotortam a fényképeket az eddigi legnagyobb 11 éve volt(gondolkodós) Az erdőnket is egy kicsit megtépázta, egy teljes erdő részletet tarra kellett vágni félidőben majd felújítani(gondolkodós)
Nálunk 3 éve nyáron: 3 napig ki sem lehetett menni csak gyalog az utcából, mert az útra dőltek a fák és két villanyoszlop is - mi meg a zsákutca belső végén lakunk. A kitört villanyoszlop megrántotta a vezetéket, és az vitt le két négyzetméter cserepet a tetőnkről. Biztosító kifizette.
Szétbaszta az autókat szépen?Nálunk 5éve volt ilyen.Szétvert mindent,házszigetelés redőnyok autók ,tetők repültek, kémények dőltek.Nem volt 20 perc az egész de vitt mindent.
kutya kell
nekem a pitbull megvadul ha villámlik, tombol mert utálja ha durrog valami, meg akarja harapni a villámot is
amikor tüzijátékoznak a közelben akkor is majd szétszedi a kerítést
vagy csak venni akartál valami i3-ast vagy ilyesmi rémlik(gondolkodós)
Nekem a polikarbonát tetőt az autó fölött, meg az ablakpárkányt lyukasztotta ki. A párkány már ma cserélve lett, holnap jön a kárfelmérő, de hétfőn rendelem a fém hullámlemezt a gyártótól.
A kollégák autói úgy néznek ki, mint egy holdbéli táj. A macska meg remegett mint a kurvaélet, úgy be volt szarva.
pár faluval mellettünk is elég vad idő volt
a fólia sátrakat szétverte a jég
az a baj hogy ha ekkora a jég szétveri a jéghálót is