Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...persze csak szigorúan társadalmi érdekből 😁
szarok én a népgazdasági érdekre(kezeit széttáró) Bogyó az a mindent a népért féle(gondolkodós) Telitorokból az üvöltötte, hogy Ő mekkora király mert a 3 oltásával mindent megtesz a közösség érdekében, de szerintem csak púp a hátán a társadalomnak(szemeit körbeforgató) Őt kéne rábeszélni valami öngyilkosság félére nemzetgazdasági érdekből 😆
neked már régen késsel a torkodban kellene oszlanod 😂
meg nekem is, meg a többi 45+ os vén pöcsnek....
ez népgazdasági érdek
ezt kinéznéd belőlem?(kérdőjeles)
Előbb hugyálnék bele a konektorba 😅
gyermekként sosem értettem azt a mondást hogy inkább 10 év oroszlánként mint 100 év nyúlként
utána rájöttem hogy igaz a mondás.....
Hát ha ilyen egészségesen tolod, lehet, sokáig fogsz élni... már csak az a kérdés: minek? 😅
aha
Regi szleng nyelvezet.
kanalam?
Igen. Reggel még osztrák-olasz határ, estére otthon 🙂
Motorral?
:-)
Ehh,hat eleg gany a kabelkoteg,de nem sok kanalam van bogozgatni. ☹️
Szerintem a tekercs jo lesz ha nincs sehol kontakt hiba
Az a buzi aki ma nem ment legalább 800 km-t 😄
Az a buzi, aki ma nem motorozott.
Csak szólok.
fesszab előtt kellene méregetni mi jön elő a tekercsből
Első blikkre hő hatására szakadozik valahol valami. Átnézném töviről hegyire a világítótekercs csatlakozásait, kábelezését.
De valahogyan mérni kellene a feszültségeket. Gyanús még nekem a feszszabályozó is.
Kerdes,gyujtas tekercs,vagyis az jo,de indulaskor meg van index es vilagitas,megyek 5km-t es semmi,a motor pofog tovabb,igy picit necces forgalomban.
Szar akksi vagy inkabb tulmelegedhet a vilagitas tekercs?
Vagyis akkut ES tekercset is vegyek vagy csak akkut?
szereztem egy akkupakkot, ha nem lenne minden ilyen kibaszott "okos" még működne is
kis savas peca akkujaimmal kellett bebikázni a rendszert hogy életre keljen
😂
Én is azt hittem, hogy ilyen egyszerű a történet
amióta sütöm a kenyeret és szalonnát meg kolbászt eszek reggel-este azóta fogytam 5 kilót
eddig nem tudtam kenyeret enni mert felfújt görcsölt meg kb 3 köbméter metánt engedtem ki naponta
amit sütök attól nincs se felfúvódás se metán, végre tudok enni rendes kaját is
ráadásul olcsóbb is mint az eddigi kajáim
délben 5 esetből 4x nem eszek semmit mert ha bezabálok szalonnával reggel 7 felé kb du 4 mire eszembe jut a kaja, max pár szem kekszet elrágcsálok ha néha szerényebb volt a kalóriabevitel reggel
csak teljes kiőrlésű kenyeret eszek, sok zöldséget permetszer menteset, cukrot egyáltalán nem, zsírost szintén, koleszterint messze kerülöm (ujjával nemet mutató) a saját tavamba nevelt általam takarmányozott halat, saját háztájit csirkét, disznót marhát(meghajlós) A saját tehenünk tejét isszuk abból csinálunk magunknak tejszínt, túrót, sajtot, aludttejet joghurtot. Takarmányozni az állatokat a saját területünkön megtermelt búzából, tritikáléból és kukoricából ami gén és vegyszermentes. Zöldségeket párolva és húsféléket a saját vágó állományunkból kikerülő húsokat szintén csak párolva fogyasztjuk, fűszereket egyáltalán nem használunk a tejen kívül saját forrásból származó vizet iszunk(meghajlós) Ez mellett szervezetünkbe napi szinten pótoljuk a makro, mikro elemeket a vitaminokat ásványi sókat. Napi szinten 3 kmert futunk 5 km mezitláb terepen sétálunk, 4 km úszunk, heti 2* meztelen jógázunk.(meghajlós) Alkoholt nem iszunk, nem dohányzunk, és nem kv-zunk(meghajlós)
Örökké élni fogok 😂
Azt csak hiszed...én is elhittem..
a sok pénzből én egészségesen élek így nem leszek beteg (kezeit széttáró)