Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kefír?poshadt tehén váladék.
én cukorfalattá válok a szesztől, bár egy bizonyos szint után meglehetősen őszinte vagyok, ezt a hölgyek többnyire nehezményezik, de utána szinte minden esetben belátják hogy igazam volt
ez így igaz
de pl a pálinka 40+% alkoholfokkal már inkább fertőtlenít mint megbetegít(a rohadási folyamatok által) szóval gyógyszer
ez pl a kumiszra nem mondható el, attól kb behánynék, már a szagától is
amúgy nem minden rothad el, a cukor átalakul alkohollá, aztán gyorsan ki kell főzni jó töményre mert az alkohol meg ecetté szeretne válni ha gyengének érzi magát
Hát igen. Bogyó is csak egy fél Argust ivott meg naponta, aztán látjuk mi lett belőle 😆
Igazából az alkohol növényi anyagok rothadásából keletkezik, szóval nem különbözik. Romlott tej, vagy rothadt gyümölcs/gabona 😁
En azt nem szeretem, amit az alkohol csinal az emberbol.
nem vagyok kémikus
de a kefír undorító, és szarul érzem magam tőle, mondjuk másnap jobb mert ha eszek kb kifosok mindent ami bennem van
az alkohol meg egy régi barát, attól nem érzem magam szarul aznap, max másnap
de a legjobb a fű az teljesen zöld 😁
ha valamelyik buzi kormány hivatalossá tenné én utána mindig arra szavaznék, pedig eddig még egyszer sem voltam szavazni
Mert az alkohol nem szerves vegyulet?
Nem én sorolom. Pont azt írtam, hogy mindennel kapcsolatban van egy csomó tanulmány, ami szerint méreg, megöl, ördögtől való, és az ellenkezőjéről is. és nem nem kell ennél többet írnod, mert mindenki annak hisz aminek akar...
https://benu.hu/cikk/a-sor-7-a...
https://borespiac.hu/2019/03/0...
én egy ideje nem iszok alkoholt, de ha a kettő között kellenen választani mindenképp az alkohol
a kefír egy rettenet, igazándiból romlott tej, azt ki kell önteni a ganéra nem megenni 😬
Jellemző:
a kefirt inkább a a negatív tartományba sorolod, mint az alkoholt.

Most szerintem erről többet nem is kell írnom, ugye?
igen meg túlfeszültségtől meg fordított polaritástól is elpukkan, de kell neki egy kis idő 3 másodperc nem elég a pukihoz de a motor beindul
Ezért kell mimdenhová oda kitaláltat tenni:)
Egyébként az indito is szétrobban ha üzemibe van kötve. Nem arra van méretezve.
Bocs, adattáblát akartam:)
ezért kell mindent dobozolni
Nekem már robbant a pofámba elkó, amikor a graetz-híd megmurdelt és váltófeszt kapott.
ezt el kellene mond a kondinak is hátha elpukkan 😂 (nincs seggel fordítva )
milyen kapocstábla ? 3 fázisú motor, kötéskupak levesz 6 csavar kettesével kötöd delta ha három egyoldalon egybe csillag úgy rakom ahogy akarom én deltába akartam úgy raktam az átkötéseket az egyenáramú kondi meg addig bírja amíg ki nem szárad mivel csak indításkor kap villanyt , régen lámpástévékből szedtük ki a 100+100 mikrósokat abból összekötöttem vagy 5-6 darabot direktbe 220 ra kellett vagy 2 perc mire elpukkantak szép fehér füst terített be mindent meg fíííínom szag 😆
Gondolom bipolárisnak vannak kötve (kettő seggel egymásnak fordítva - mínuszok közösek). Úgy bírhatja, egyébként tuti felrobban az első bekapcsolásnál. 😂
Általában igen, de nem mindig. Kapocstáblábol kiderül, amelyik kapcsoláshoz 230V tartozik.
Egyenáramu kondi nem lesz hosszuéletü.
csak deltába , ha csillagba kötöd még gyengébb , ha jól emlékszem számítógéptáp kondi van rajta vagy kettő vagy négy automatával indító állító gomb az indító két áramkörös az nyomja rá az egyenáramú kondikat indításnál
Hogy tudna, a háromfázisu motor teljesitménye egyfázisra kötve nem ugyanaz lesz. Az sem mindegy hogy kötöd. Deltába vagy csillagba. Nem mindegy mekkora kondit teszel rá. Az 1.1-es motornak a 600 w egyfázisu felvett jo lehet, a teljesitménye meg kb harmada lehet.
nekem 50es kpe cső van meg tűzoltó tömlő
ilyen colos kis izékkel nem foglalkozok a fenének nincs kedve órákig öntözni
víz van szarásig most már áram is ingyen el kell kezdeni pazarolni 😂
valami fogaskerekes pumpával van összekendácsolva colnegyedes bemenet kimenet de 32-es polietilén cső van rajta 3 méteről szív meg vagy 70 méterre toszítja el a vizet vagy 4-5 méter magasba egy köbös tartályba évek óta, mondjuk napelemről vagy 2 éve