Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt elhiszem , főleg ha a halőr közeledett ! 😁
aztán ami zajt a falban összeszed az nem számít, szóval 300 méter vezeték a falakban nem hallani de a másfél métert falon kívül igen. aztán rendes cucc tápjában igen jó szűrők vannak
ha nincs külön tápod ezeknek a szaroknak kb lófasz értelme van az egésznek
Elmosogatsz?
az nyomorog akinek valami hiányzik, nekem minden is megvan ami kell

pl egy saját repülő fasza dolog, de ha nem megyek sehová minek a repülő? márpedig nem megyek sehová........
balatoni 5 szintes villa se lenne rossz dolog, meg is venném ha rajtam kívül 30km körben senki sem lenne.....de vannak, szóval teljesen értelmetlen a dolog
stbstbstb
...mindig meglep, hogy némelyik nő milyen kevéssel beéri... 😄
Ez egy túlárazott cucc, minden szakmában találni ilyet... tápkábelre 100-nál többet nem szabad költeni 😁 de ha az összes PC-be való 3 pólusút lecseréled ilyesmikre, nem te leszel az első, aki lefossa a zokniját, hogy ezt ÁLMÁBAN se hitte volna 😅
Jáccottunk pár ilyet, kb. 20 év high-endes tevékenységem alatt.
Azért elég gáz, hogy az igénytelenséget még propagálod is. Legalább álmodni merj nagyot mert nagyon kisszerű aki még álmaiban is csak a nyomort tudja elképzelni. 😄
egy tényleg patent l300 vennék, ha nem számítana a pénz, de az meg kurva szarul mutatna az udvaron mert fos a kinézete, de igazándiból értelmetlen mert ebben a melegben lusta vagyok pecázni menni
ezen kívül erősen kellene gondolkoznom azon mire lenne szükségem azon kívül ami már megvan
utazni utálok, az alapból bukta
horgásztóval meg elkéstem azt 30 évvel ezelőtt kellett volna csinálni, de saját tavon horgászni szerintem full gáz
Mi sem várunk örökségre, anyósom szokta mondani mennyi marad majd utánuk... pont leszarjuk.
Nagyjából erre jöttünk rá és szerencsére a lányok nagyrésze is ezt preferálja.......örökölnek ha elhullunk (azért ez egyre közelibb), de addig amíg van mit azt elköltjük.
Ez telejesen korrekt, senki feje alá nem teszik. Örökség meg mindig lesz mindenki után ha csak nem hajléktalan, akkor minimum egy db ingatlan. Azt majd el marakodnak rajta az utódok.
De, ismerlek mint mindenkit, na jó nem 3 nap hanem 5 amíg átutalják.......addigra kikristályosodna, hogy eddig mit is nem vettél meg ami ugyan nem kéne, de kurva jól mutatna az udvarban, 2 hét múlva mikor kiderül, hogy az udvar kicsi akkor körbenéznél, hogy épp melyik kastély eladó a környéken legalább 20 hektárral és azt is tele vásárolnád na meg a feléből horgásztavat csinálnál. 😄
Így van, míg szaladt elbasztam minden lét utazásra meg amire bírtam, oszt utána szívás volt, de megbánás sosem, pedig milyen jó lett volna akkoriban is takarékoskodni, hogy majd milyen jó lesz ha lesz mihez nyúlni ha megszorulás van......oszt azt a faszt, megszorulásnál is valahogy kihúzza az ember, de mikor jól megy akkor igen nagy marha aki ezért nem költ arra amit szeretne mert a lé mindenképp elúszik csak akkor gáz ha olyanra amire nincs miért jó szívvel emlékezni na meg mekkora bódogság nagy vagyont hagyni az utódokra amiért mi jól takarékoskodva magunkra örömére nem gondolva végig kínlódjuk az életünk........ekkora baromságot....most lett egy kis lé és lányaink mondták, hogy basszuk el magunkra ahogy akarjuk bár adtunk nekik is, de nem volt ez elvárás.
enyém nem szereti igazán ha nem vagyok itthon, én vagyok a stabil pont a háztartásban
látom nem ismersz.....
jó persze elkezdenék herdálni vennék az opelra egyből egy bütykös gumi szettet
én nem azért nem veszek tárgyakat mert nincs pénzem rá, hanem azért mert rájöttem arra hogy egy tárgy nem tud boldoggá tenni, még ingyen se
pl egy ájfón 15 nekem ugyanolyan használati értékkel bírna mint a mostani hetes, de a mostani hetes is csak azért van mert amúgy ment volna a kukába, és nem szeretek kidobni működőképes tárgyakat
Dehogynem, az enyém örömmel küldött el mindig motorozni bármennyi időre sőt az volt a baj ha hazajöttem. a tiéd meg jelenleg segédkezik is mindenben csak mihamarabb minél hosszabb időre menj horgászni. 😀
És még csak a lottó nyeremény sem kell hozzá, elég ha jobban szalad a szekér... Persze ez sem baj, ilyenek vagyunk mi emberek...
A lónak a f@szát! Hamarabb venne új asszonyt! 😆
a peca? a legjobb kifogás arra hogy ne lássa az ember az asszonyt napokig
a hal meg a többi faszság kb semmit se számít 😁
nem hobbi az hanem egy igazi átbaszás, és a nők sosem fognak rájönni
Pedig de amennyiben megnyernéd valamelyik lottót, eleinte az lenne amit ma mondasz (kb. 3 napig) utána elkezdenél venni még az asszonynak is örömet szerző holmikat és olyan 2 het múlva meg számolatlanul szórni olyasmire amiről ma még azt sem tudod hogy léteznek. 😄
őszintén
ha ezt bedugod a sima árnyékolt 3x1,5 helyett mit hallasz?
https://kacsa-audio.hu/webaruh...
Buzi zombi az összes. :-D
Igen, mi meg a barom horgászokon röhögtünk mindig 😁 annál hülyébb hobbit 😂
Teljesen átlagos füllel meglepő különbségeket lehet hallani ha tudja az ember mire kell figyelni
persze hogy van: buzi mind 😂