Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kicsivel nagyobbat igen, 205/55-t, és már négyet is. Eccerre, az autómon 😁
A gyári 190 es , és tudom hogy kopik , a sokadik K3-ast használtam el , viszont a felnim 6"-os amire 205-ig mehet gumi ! 😋
a kapcsoló nem helyes de az elv ez
annyi hogy a kapcsoló 0 lába nem létezik elektromosan arra nem tudsz kötni semmit
ki és bemenetek vannak rajta
Most a méret miatt vagy mert ez egy mintás pályagumi?A méret,az passz,maga a gumi a szokásos,tapad de rohadtul fog kopni,mint minden jó gumi.
Mi a kawa gyári mérete?
Bízok benne ! Az a baj ,hogy eddig csak csúcs szerelők foglalkoztak vele, mint ahogy az egész motorral ! 🙃
Reméljük megoldja.
Igen , meg a tárolt hibakódok orvoslása , ill. törlése ! 😗
Abs?
Nem , ez https://www.kekhold.hu/racetec... megvan még , csak nem raktam fel még ! Megvan az új műszaki vizsga , hétfőn meg talán viszem a Real Motorba a Kawát a Karcsihoz !
Volt még egy 190esed az elkopott?
Kiváncsi lettem volna a tapasztalatokra , valami hasonlót lestem ki https://www.kekhold.hu/20055-r... 😉
Rohadt sokan szerintem,ujabb sportmotorokon mintha gyari meret lenne.
Engem az érdekelne hogy az a kapcsoló hol helyezkedik el?Hogy mondjuk közvetlenül a napelemeknél van-e áramtalanító?Ha tűz és vagy vízkár van,ki és honnan fogja tudni hogy ilyen rendszer van és hogy hol lehet szakaszolni ha a tulaj távol van?stb stb.
A gumifórumon tettem fel egy kérdést , hogy használt-e valaki már 200/55-ös gumit , sok válasz nem érkezett ! 🙃
Ok! Hijjá !
Senkire. Ma hívlak majd...
Magic!
Húu ! Kire vagy ennyire ingerült ?! 😉
Na most már értem, valami ilyesmi nem?:
De mennyivel kuttúráttabb 🙂 a labancfattya nélkül. 😇
ez az én küldetésem, megtéríteni a népet 😉
Jól elvagytok ezzel itt két napja 😁
Elektronikusan külön van. Akkor is ha te mint laikus azt hiszi hogy nem 😉
Fluxuskondenzator nincs?
ha kell megkeresem a dupla relés időzített kapcsolódó leválasztót az az 1 ezreléket is tudja
de a kézi kapcsolóval is teljesen életszerűtlen a hiba előidézése
amúgy a napelem nem való mindenkinek, csak aki bátor 😂