Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😂

Igen. Kb.
Már akinek. Nekem a kocsira is 100 a gumi, és 4 kell belőle.
Aki ad magára, az ugyanazt a gumit a legdrágább helyről rendeli meg...mert ugye az nem is úr, aki........ 😸
Nem baj,nem ezé szeretnek valakik. 😂
Az vagyok de nagyon. 😪
a mitas a szegínyek gumija
eleinte én is azt vettem, de rájöttem hogy öreg vagyok a szíváshoz és váltottam metzelerre
utána nagyon jó volt 😂
mert a hülye motoros megveszi
ha nem venné meg ennyiért akkor olcsóbb lenne
Ezek már csak jövőre kerülnek fel a helyükre. Nem bánom, kicsit spúroskodhatok, idén költöttem a motorkára.
Megmagyarázni én is meg tudom - csak nem ééééértem! 😅
Csak legyen aki felsegít ! 😅
Egyet minden esetben lehet dönteni , akàr gumi nélkül is! 😱
ha felfújod 4 bar fölé még dönteni is lehet vele
😂
<sarcasm>
A tanulsag: Goldwinggel kell jarni es autogumit tenni ra, mint a jenkiknel szokas. Az occsobb. :D
</sarcasm>
kisebb motor kisebb gumi tovább megy
pl a 390esen 6 ezer után szinte mérhetetlen volt a kopás
az a tkc70 gumi lazán bírt volna 20-25 ezret
de a ténéré gyári gumija is kibír minimum 15 ezret gyerek bánatos is mert elég szar gumi 5 ezer van a gépben aztán kopott kb 2 mm
Ebben is van igazság !
Egy motorgumi olyan kis feluleten erintkezik az uttal hogy ott tuti rlobb kopik el mint egy szeles feluletu autogumi.
Az ar meg hat mennyiseg fuggenye,ha annyi fogyna mint autogumi olyan ara lenne.
A hír igaz de 10 ezret ritkán megy el , inkább soha ! 😂 Na de az a majdnem 10 ezer milyen èrzés ?! 😂
Ezen én már agyalogtam... 100 ropi, és elmegy 10 ezret jó esetben. Egy ugyanekkora autógumi 50 ropi, és megy 40 ezret.
Szóval 8x áron vesszük a motorra a gumit ☹️ sztem a qrva annyukat! 😁
Nyilván , ha van mire felrakni !? 😗
Jo,hat igy engem is erdekelnek tapasztalatok 200 as gumirol. 🤔
Mivel ez a 100E forintos https://www.kekhold.hu/racetec... gumi is arra vár hogy elkopjon várnék még egy csöppet a 200-assal !
Pl. Az árára ! 🙂
Akkor mire varsz?
Hajra.
Igazán hasznos infó , akkor nagy lelki nyugalommal teszek fel 200-ast , főleg hogy nekem csak egyis elég ! 😂