Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is kellene 35-öst nyomni kettőt de ezért nem veszek fogót
plusz 2 sarut is ahhoz ismét más kell
most nyomnék vele kb 50 véget utána meg évi 3-6 darabot
akkor ha nem töröm el az első összenyomáskor nem akkora gáz
a 10eshez meg csinálok egy furatot amit oldalról megnyomok egy csavarral aztán enyhén u alakú lesz a hüvely
Igen. A knipex új fogói már mind tudnak 16-ig, de arra nekem nincs szükségem(meg nem is 7500Ft, hanem inkább 40E). 10qmm felett nagyon ritkán használunk sodrott, hajlékony erű kábelt, arra meg van egy másik, 10-50mm2 fogóm.
És ahogy mondod, ez a knipex már több, mint 10 éves, de még mindig tuti. Persze nincs már napi használatban, de a gagyik már rég széthullottak a kollégák kezében.
Elég ritka,a 0.5-10 nyomó (gagyiba még nem is találkoztam vele, amit nagy nehezen tudtam venni az is közel 60ezer volt) inkább csak.6-ig nyomnak.
Tipusszám alapján ez is. Tartósság szempontjából nyomába nem ér egy cimco, knipex, haupa, weidmüllernek de nem sűrű használatra tökéletes.
Használok ilyet, knipexben, ránézésre annak a koppintása.
Ezek a fogók tudomásom szerint csak 6mm2-ig tudnak.
Nem látom rajta kép alapján, hogy mitől kéne 10-est is tudnia.
Látom a leírását, de ugye írni én is tudok baromságokat, ha nem nekem kell használni utána.
Típusszám szerint utánanézve is van, ahol 6, máshol meg 10mm2. Szerintem inkább 6...
dolgozzzunk
ez az érvéghüvekyfogó mennyire hasznàlható?
https://webszazas.hu/termek/er...
napelemes cuccnál véglegesíteni kellene a kötéseket meg pár hosszabbítót csinálni
csomó 6-os 10-es vezeték is van amihez kellene
de én az élményért pecázom, nem a kihívásért 😄 Na ezért nem járok 3 fára(kezeit széttáró)
fizetős tavakon a hülye is tud fogni nagyot, csak kellően nagy mennxiséget kell horogra akasztani
ennek te iskolapéldája vagy
ott ahol kevés a hal és nagyon kevés a nagy hal ott nehezebb a nagyobbat kifogni
ez a lényege a kihívásnak
ha sok halat akarnék fogni csak el kellene menni az akasztói halász csárdához sztán 3-4 ezerért egész nap húzhatnám a nagy halakat
haver másidikos gyereke ilyen 4-6 kilós pontyokat szed ki, adtam neki egy picker botot aztán azóta a többsége ki is jön
spiccbottal az első nagyobb elvitte a végét 😂 utána el is törték a spiccbotot, akkora hsl volt hogy húzta be a gyereket a vízbe, haver meg nem pecás megrántotta a botot aztán el is hasadt a toldásnál
na legalább a sógorod javítja a halevési statisztikát(gondolkodós) Veled kapcsolatban meg csak annyit, hogy kevés halat fox de az is rendre kisebbek mint amiket én fogok garmadával 😆
na én így vagyok a csúcs kategóriás hangtechnikákkal 😅
sosem mondtam hogy ne tedd
mindenki csinálja azt ami boldoggá teszi
neked a sok hal okoz örömrt nekem meg az hogy nagyobbat fogok mint más, még akkor is ha csak egy halat fogok egy évben
pl sógor a keszegezésért van oda a dunán. kimegy aztán egy délelőtt fog 10 kiló dévért és azt eszi 3 napig, azrán újra támad, szerintem megeszik egy évben 150 kiló halat
Életemben nem horgásztam még egyszer se 😁
egyébként ha itt tartunk te mekkorát fogtál(kérdőjeles)
Inikém tudod mit? Én ezt nem is akarom érteni(kezeit széttáró) Ücsörögjél csak tök feleslegesen a zsinórt áztatva a dvcs parton, MI az igazi horgászok meg közben halomra fogjuk magunkat és közben jót szórakozunk(meghajlós)
az 😅 ha az ini nem fog a dvcs-ből kereken 10,026 kg s pontyot akkor minden mást leszar mert nem azt fogta ki amit a parányi agyával kigondolt. (fetrengős) Fura egy felfogás(kezeit széttáró) Még jó, hogy nem Ő hozza a nemzetközi bojlisversenyek szabályait mert nem volna induló(vigyorgós)
Ja, itt meg most az "ekkorahalatfogtam" műsor megy? 😂
ezt nem értheted
ha én 15+ kilósat akarok fogni akkor jobban bosszant a 10 kilós akasztása mint az hogy egy mozdítás sincs
amúgy a bojlis peca lényege hogy azt fogd ki amit szeretnél ha nem azt fogod akkor szarul csinálod
ha sok hal kell akkor a method a legjobb, annak nincs párja attól eredményesebb állóvizi módszer a világon nincs
de én ehhez lusta vagyok
tök jó lett volna egedül ücsörögni hétfőtől szombatig 4-5 kapásért. hülye 😂 Egyébként a 20 +-os ponty azon múlott, hogy a tó végén ültem ott az a jellemző, hogy több a kapás, kisebb az egyedsúly a 70 cm-1,5 m víz most hiányzott belőle 30 cm. Engem nem nagyon izgat már az, hogy 15-20 vagy 25 kg os hal ez számomra a dedó kategória.(kezeit széttáró) Miért jó ücsörögni a semmiért 2db 24 es bojlival a tű végén(gondolkodós) Volt 1 tartalmas horgászatom ahol több halat fogtam mint te 2 teljes év alatt(vigyorgós) Azért nem 2 kg os halakról beszélgetünk hanem döntő részt 10-en felüli pontyokról.
azért 3fára eljársz minden évben te madaras teszkó akvárium ingyen se 😂 Ott is tudnátok úgy halat fogni mint én ha egy kicsit is tudnátok pecázni(fetrengős)
egy erősebb fékezés és a mélytorok is meglesz 😆
Sisakbeszélő ! Megvan ? 😉
O, jajj... :)
Másik...
nekem annyi a módosítás hogy legyen kis segge és szeresse a gyors meneteket
Betonkeverő ??? Az velem oldalhelyes ! 🙃 Mixer és betonpumpa mindegyik jó ismerősöm !