Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó drágák azok a raklapok(gondolkodós)
de az viszont benne van, hogy maximális haladási sebesség(gondolkodós)
Sok barom villogtat feleslegesen, ezt sose vitattam - de néha muszáj...
Na ennek örülök hogy emelték a sebesség korlátozást 😁 mióta lehet hajtani 150-el ?
Látom Levikét előzményben... vicces, hogy ő versenyzett a lefosott szarával egy luxus autóval, de ebből is azt hozta ki, hogy én vagyok a fasz 😃
Most meglepődtem, sztem ez szerelmes belém 🤣 de reménytelen, szóval most a "harag" szakaszban van 😁
Azok a csajok 😂 de olyan aranyosak, néznek mint a csigák 😂 szinte ki jön a szemük és támasztják a üveget 🤣
Amúgy ahogy öregszik a ember már békésebb is és ritkában hajtok űrsebességgel
Onnan tudom hogy képesség még mindig meg van de ha használni nem szeretem egyáltalán
Motorral még szeretek suhogni amolyan futármódjára 😉 👍️ de a kocsi nem olyan kihívás és unalmas is
Amúgy szívesen targoncáznék egy darabig az biztos érdekes lehet 😁
Igen, mivel a külsőben nem lehet 150-el menni. Ha lehet, ott megyek (üres pálya) de az ritka. És így is van, hogy utolérnek... az hadd menjen.
👍️
Meg fékeznek,ugye?Tiporják a padlólemezt a jobb 1-be.
En kb 140-re allitott tempomattal megyek,ha nem jon senki kimegyek,elozom amit kell es vissza.
Ha jon valaki igyekszem ugy kiszamitani hogy befejezzem,de csak miatta nem fogok kinenni ket kamion koze,varja meg mig elhagyom az aktualis sort es kimegyek.Ilyenkor villognak stb,de leszarom.Persze gyorsitok,de 160 fole nem megyek,mert az aszma nem ennyire szigoru.
A legidegesitobb az a fajta aki latja hogy elottem folyamatos sor van de nyuglodik a seggemben villogva.
Ja,hát az is megér egy tapsot mikor már elötted is megy valaki de a paraszt mögötted villogtat mint a barom.Ezért használom az irányjelzőt ,látja az elöttem lévő és talán a mögöttem lévő paraszt agyáig is eljut hogy mennék én is ha tudnék de nem tudok.Arról nem beszélve hogy ha megy valaki indokolatlanul lassan a belsőbe akkor kimegyek a külsőbe és folytatom az utamat a saját tempómba.
Azért nem extrém mert minden napos
Mondjuk sokat vagyok utakon ezért én biztos hogy látom sofőr 50 árnyalatát
Van hogy ülnek mellettem és tempózok mert egy futár mindig küzd a idővel
Na szóval az anyós ülésen levő barát kolléga .................... úgy beleélik magukat hogy szidnak mindenkit is dudálnának villognának 😂 és kérdik hogy vagyok ilyen nyugodt 😊 hát azért mert megoldom jobbról balról ha kell 😂 mit idegeskedjek egész nap ,ha gyors akarok lenni úgysem tudnak feltartani "mert nem érek rá arra " 😆
Az a baj hogy a kretén akkor is villogtat ha nincs hova menni."Ha rám villantanak-lehúzodok"Szóval te is szoktál indokolatlanul a belső sávban menni.
Én szinte soha sem villogok senkire, nagyon nagy baromságot kell csináljon hogy villogjak rá.
Volt egy esetem M1-gyen egy bentaiga jött mögöttem, busz előtte a kamionsort, a bentley meg villog rám pedig 10autó és a busz van előttünk. Villogott 2x, lement a busz, lementem én is hogy mehessen ez a faszszopó. Nagyjából 500méter után utolértünk megint egy kamionsort előző buszt, na akkor én villogtam ő rá. Érdekes de ő én sem lettem előrébb hiàba villogtam 😂
Octaviaval voltam, 1,8tsi megtapostam neki 200ig kb toltam le azt a fos suvot aztán kiadtam magambol a Treszt és elengedtem a nyomorékját.

Na tehát ilyen lehet mlas is csak ő azt hiszi a tömegautojára hogy egy elit kocsi ès villoghat 😂
Épp az ilyen "azért sem" mentalitásúak a legnagyobb kretének....akiknek fáj, hogy a másik gyorsabban tud/akar menni.
Ha rám villantanak - lehúzódok, sőt meg se várom, hogy villogjanak. Ez nem fáj, mégha sokan így is élik meg, főként akik úgy érzik, bizonyítaniuk kell. Nekem nem kell soha bizonyítanom 😃
Extrém példákat írsz, idáig ritkán fajul el, legalábbis nálam. A legtöbb olyan, hogy bemegy előzni a teher sort, aztán bent felejti magát 120-al, mert tükörbe sose néz. Másik gyakori az önkéntes rendőr típus, aki (őszerinte) 130-al megy bent, szóval akkor az mindenkinek legyen elég...
Ezt csak a kretének gondolják így,javaslom próbáld ki.elöbb le fognak húzódni mint a kretén villogtató elött.Akit sokan már csak azért sem engednek el.
Megzavar, ha rád villantanak? Az ilyeneket PAV-ra, azonnal. Vagy inkább pszichológushoz 😃
Az index nem segít... ha abból nem jött rá, hogy rossz helyen van, hogy 2 perce még egyedül ment, most meg 3 autó jö mögötte, annak indxelhetsz... azt fogja gondolni: "de hülye, itt nem is lehet balra kanyarodni" 😁
Hát látod,itt van mr.mlas,aki remekül tudja sorolni hogy mi vonatkozik arra aki lassabban halad mint ő,de azt már nem veszi figyelembe hogy ő a villogtatással zavarja a másikat hogy gyorsan hajt hogy nem tartja a követésitávolságot.
Fura olvasgatni ezt a belső sávos valamit
Még pedig azért mert ha valaki autópályán cammog az az 130 helyet 90-venel mondjuk annak minek a belsösáv hisz halad a külsőbe is .
Ha meg 130-al haladok az az a legnagyobb sebességgel ami engedélyezett akkor a vége a hosszú hosszú kamion sornak majd kisorolok .Miért kéne cikázva ki be állnom mert egy gyagyás villog és ő 170-el akar haladni ?
És ez hatványozottan rontja a helyzetet ha én suttyó már eleve robogok mondjuk 170km/h-val és meg MR még nagyobb arc villogva húzódjak le . Ugyan is nekem rettentő fura minden olyan mandró aki csak a KRESZ szabályát úgy ismeri ( szelektíven ) hogy ki hol haladjon előzés csak balról de sebesség határ már nem kell tudni . Persze megértem hogy "én" vagyok király és a szabályokat nem nekem ,hanem másnak találták ki őrjöng mögöttem de ki nem szarja le 😂 Budapesten Reptér gyorsforgalmin lehet gyakorolni a Taxis faszokkal 😂 ott lehet aztán leckéztetni egy mást 😂
Sok minden érdekes,mint ahogy az is hogy nem vagy vele tisztában,nem használunk távolságit ha elöttünk jármű halad mert elvakít és vagy megzavarhat.Tudod,vannak a kretének akik villogtatnak és vannak a kultúr emberek akik az irányjelző használva próbálják közölni az elhaladási szándékot,arról nem is beszélve hogy így jelzést kap a következőnek oda érkező autó is.
Érdekes, hogy egy ilyen oldalon ezt írják, mert a KRESZ szerint fényszóróval figyelmeztető jelzést adni pályán, lakott területen kívül nem tilos. Régen az előzési szándékot is jelezték ezzel, mára ez már kikopott, a fiatalok nem ismerik.
Előfordult már - ebben az esetben egy biztos: tényleg lassú a felfogása... 😅
Ja,persze közben meg szépen esel rá.Ugye?És a vége az hogy ott vagy a seggébe.