Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk azt nem is akarnám, ellenben a három még egy kipendült menyecske esetében is kétséges, de megpróbálnám 😄
Jahh...annyi a munkája hogy már hármasával küldi a motorokat. a konkurencához. Mer ugye azok még nem tartanak a nyolcezer közelébe se
😅olyat ebben a korban már senki nem mondd. Ellenben azt gondolom nyárra ösze tudom kaparni.magam a kiindulási állapotra.
Nincs min csodálkozni.
Mennyi idot mondanak mig fitt es fiatalos leszel?
Hayabusa fórumon is savazzák szépen a macskát.
akkor még nem tudod megrakni a szomszédasszonyt 3x egymás után 😆
A mozgás egész jó, haskötöt kell hordani az nem olyan kényelmes. Óvatosan már sokmindent csinálgatok. itt ott néha még fájdogál de már elviselhető.
Hat,az nekem nem hibadzik.
Mozgassal hogy allsz?
Ésnem?
Én meg azt hittem, hogy itt vagyok. 😋
bezzeg az én lakásfelujitási támogatásom baszik ideérni......
Ideert a rezsicsokkentett tuzifa. 😆
kizárt 😂
Hattt,nemmmmm.
ezek a normálisak, egyszer mentem egy sornéggyel elég is volt belőle egy életre
1 henger, nagy rugóút, nagy hátsókerék, mégnagyobb elsőkerék, ez jellemzi a jó motort
Mondom normalis motorral.
nekem egy önvezető kanapé kell 😁
Egy kollégám tavaly vett egyet és nagyon kedveli, igaz előtte fz6-a volt azon meg félt, 2 éves jogsi és rögtön elment olyanokkal motorozni akik ritkán mennek lassan és ez maradt meg benne, de most ez épp elég neki, amúgy egész elfogadhatóan néz ki csak már annyiba kerül majdnem mint egy dl650 akkor meg már inkább az. 😁
Neked trike kell 😄
mentem 110 kilós motorral is ami volt 50+ló olyan áttétellel amivel a visszafordítóban kettőt váltotam felfelé, az tetszett hogy éreztem hogy bütyökről-bütyökre csúsztatja ki a seggét
a testsúlyom tény hogy nem ehhez való de a 200 kilós ténérével felcuccolva már nem is volt vészes az a +50kiló bél 😁
Nem feltétlenül értek egyet.
Normális motorral és nem egy humán tank súlyával lehet tudtál volna élvezeteset menni.
én kurvára utálom a szerpentint, egyedül a robogóval tetszett de csak lefelé
fogarason meg utána a tóparton alig tudtam menni, beült a hátulja eleje pattogott össze-vissza szóval nagyon nem haladtam
következő évben progresszív rugókkal keményített hátuljával úgy mentem hogy alig ért pár ember a nyomomba
pedig rutin az nulla volt, ráadásul minden percét utáltam 😁
5 motorral meg egy robogóval jártam ilyen kanyargós helyen a robogó vitt mindent is, persze felfelé majd meg ellett az 50 es robogó a 150 kilóm alatt, de legelé félelmetes volt, olyan adrenalin szintem volt hogy még fél óra múlva is remegtem
De akkor sáros leszel,meg a motor is. 🤔