Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom ez a motor kedvezőbb árban volt. Vagy az is lehet hogy nem kellett fizetni sem érte. Csak népszerűsítse.
az okos ember tud értelmezni
pl ha azt olvassa hogy 1200ccm és 88le akkor az lóerő
ha biciklis beszámoló és 88le akkor meg ennyiszer tépett lefelé a hegyről
ilyen egyszerű a dolog 😉
Minden normális ember tudja hogy a triumph egy fehérnemű márka.
Én sem tudtam amúgy,aztán megnéztem,szóval akkor gondolom azt vett.Egylbklnt elsőkörben azt hittem ducatit vett,nagy olasz buzi,de aztán mikor mondta a teljesítményt akkor mondom ez biztos nem az.
Ha te rogton egy melltartora associálsz az a te bajod,tuti kenyelmes viselet neked az egyenruha alá.Nem itelkezek feletted,hasznald nyugodtan.
Na jo legyen,katasztrófa védő izé.Így jobb?
Azt hittem hogy tiger 1200-ról van szó
Akkor én tévedtem 🙃
A scrambler annyi.
Ez már legyen a te bajod.
Nem értettem, mi az a "88le", kétszer kellett elolvasnom - persze, mert az 88 LE. Mielőtt nyelvtan náciznál, ez nem helyesírási hiba, hanem így semmi értelme, mert a LE egy jel, a le meg egy igekötő.
Pasi? már a feltételezés is súlyosan diszkrimináló a mai LMBTQ világban... Mit tudod te, hogy ő minek érzi magát?
,,, vagy te tudsz valamit? 😃
Ő mondta.
Szerintem a le-t elnézted.
Azt vett?Azon gondolkoztam a múltkor hogy mi lehet az a szar ami 1200ccm és csak 88le,gondoltam biztos valami chopper......
reklámnak nem rossz
gondolom elég jelentős volt a kedvezmény
Mintha te írtad volna:"gyari triumph kell.Mánia"
Volt szó róla, a Rádió 1en, hogy a Rákóczi Feri is vett egy Triumphot, 1200 cm2 😉
Fura egy mania,de ahogy erzed.Elfogadó egy világban élünk.Bátran vedd fel és hord.Ezek szerint te vagy az első melltartós pasi katasztrófavédő.
Jaj, ne mááá. Az embernek kell legyen mániája. Nekem is van több is, és úgy szeretem őket! 🙂
Fura egy mánia,de ahogy érzed.Ez jó lesz?
OK. Az jóóóó! Mármint a mánia 😉
Kösz nem,gyari triumph kell.Mánia.
Ha érdekel, nekem van fölösleges futófényes 8000.- / 4db. Kínai, de E-jeles, állítólag jól működik magában is. Megvettem, hátha tetszeni fog, de mégsem. Nem volt felszerelve egyik sem.
😂és egy újabb elégedett ügyfél.