Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megint egy értelmes vita? 😅
Ezen mi bonyolult? Egyébkéntbegy hátránya valóban van a nyárinak, nevezetesen télen reggel hétkor még vaksötét lesz. De én is a délutáni plusz világos órának örülök.
mia fasznak mosogatod állandóan? enyém tavaly nem volt lemosva(óranézegetős) idén sem, szerintem a kötelező szervizen se fogják mosni pedig úgy tudom, hogy kellene(gondolkodós) Na mind1 nem is remegek rajta ha esik az eső 😅 Egyébként meg tiszta autó benyomását kelti mivel szürke(kezeit széttáró) na jó kell hozzá egy bizonyos távolság 😅
Igen,ha atalitom nappal lesz,tobb,nem ejszaka,6 kor napali fenyben setaltatom a blokit nem sotetben.
Tehat tobb nap kevesebb sotet.
Nem defekt volt az hanem kifogyót a gázolaj
Te jóember a gyerekkel csóratod a gázolajat a munkagépből 😂
Igénytelenség.
Manapság,ki tudja.
Legalább tudsz döngetni és nincs traffipax 😂
Nem lottót kellett volna venni,elég lett volna az időképre ránézni.
Te hülye,ha állítasz órát ha nem,július 26-án ugyanannyit lesz világos.Nem lesz hosszabb a nappal csak más idő intervallumba lesz,akár téli akár nyári.
ez a fasza út, ezeket imádom a maxigázas közlekedéshez
ne is mond, augusztusba kell vinni opelt műszakira aztán le kell előtte mosni
még az októberi sár rajta van az oldalán 😂
Kellett volna vennem lottót, ma délelőtt lemostam az autót, tudtam, hogy eső lesz.
És nálunk most egy perce kezdett csöpögni.
Te nagyonhulye.
Januar 1 8:31 perc,juniusban meg 15:40 perc.
Nappal ha nyari szamitas van tovabb van mint telen.
https://www.mosthallottam.hu/t...
Na , ott már készül egy átjáró hídpillér ,már csak egy jó betonpumpa kell ami telefossa a zsalut , és már száguldozhatsz is a pályán és amikor jégeső van , lesz híd ami alatt meg tudsz àllni ! 🙃 😉
Egy újabb "szerencsétlen pipi"sztori.
Ráadásul nincs rosszabb egy autópályás defektnél, mert elég veszélyes autópálya leállósávba pótkereket cserélni(fejét fogó)
hát gyerekek tényleg a fax kivan(kezeit széttáró)
Kifizet azt ember közel 70 rugót egy éves autó pályahasználatra azt ilyen autópályán kénytelen közlekedni(fejét fogó)
Hát az M8-at kerüljétek szerintem elég gyenge a minősége(gondolkodós) Mondjuk cserébe a forgalom nem nagy 😅
Nekem aztán mindegy lenne 😊
Én nagyon fiatal vagyok meg tudok szokni mindent , vagyis majdnem mindent 😂 😂
Te hülye,attól a nappal még ugyanolyan hosszú.
Én is "tudtam" csak amin jobb változtatni akkor változtatni kell. 😄
Kit érdekel? Annak kell maradnia amit a jónép akar, ha más lesz annak mindig rossz szájíze van.
Akkor is a minnel hosszabb nappal kell.
Én igen 😁
Nekem rohadt mindegy melyik van,csak felejtsük el ezt a rohadt óra állítást.