Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De hát pont ezt mondom én is,hogy jobb ez a megoldás.Annyit tettem hozzá hogy attól még nem lesz hosszabb a nappal az adott napon.
Hetkor meg alszom,kilenkor nyitok,este meg vilagosban zarok,kevesebb villanyt hasznalok.
Hol erdekel blődi kinja?
Te?Te aki saját elmondása szerint is bőven megelégedne egy régi ,3 betű nélküli technikával,mégis rohansz aztán veszel olyat ami tele van a 3 betűs kacatokkal.
Magam is rendszeresen mosom. Egyreszt nem birom nezni, ha koszos, masfelol a gyakori mosas tisztan tarja a vizelvezeto csatornakat es valyukat. Nem regota vagyok autotulajdonos, de a jozan paraszti esz azt diktalja, hogy az ilyen helyeken levo kosz, leveldarabok, fakrol hullo akarmik elegye magaban es igy a kasztniban tartja a nedvesseget es alattomosan a korrozio melegagya tud lenni. Lehet, hogy baromsagnak tunik egy 23 eves kocsival torodni, mert kora alapjan a szemetdombon a helye, de nem vagyok pazarlo tipus.
nem olyan régen azzal is
én nem tartozom a túlnyomó többséghez én a realitás talaján állok 😅
Az elvek? Dehogyisnem. Amikor elfogy a pénz, elkezdik feladni az elveiket az emberek. Én is, te is. A jellemesség ott látszódik meg, hogy miből és mennyit.
manituval
én is. 56-al
Na de hát pont ezért jó a nyári számítás télen is.
😄
Van olyan szín, amin nem látszik meg a karbantartás hiánya? És a lelki szemeimnek a saját autó?
Nem gondolom hogy pénzfüggő......
Nem de a legrövidebb napon.még nyolckor is.csak félhomály lesz. Aztán addig össze.kell pakolni a cuccot a melóhoz, a területen meg szét. Télen amugy se sok klimát rakunk, ellenben sokkal bosszantóbb a félnégykor már nem látunk de még dolgoznánk mint hogy reggel amugyis csak a tökölés megy félkilencig.
Aki azért vesz adott színű autót mert nem látszik hogy koszos,na ő az aki fekete alsógatyát húz és hordja egy hétig mert nem látszik hogy koszos.Egy szó,igénytelenség.
Szerintem mindenkinek vannak elvei, csak másmilyen magasságban. Illetve... kinek mennyi pénze van (ez utóbbit a szükség szerint is lehet- és kell értelmezni).
Ezért írtam hogy nagy része,te kívűl esel rajta.De gondolom te sem 7kor állsz neki klímát felfúrni.....
Az elveket könnyű feladni, a lustaság az egyik oka 😅
Az elvek. Az igényesség. A rendszeretet. Ami megjár élőnek és holtnak. A jóra való törekvés. Ami a szemnek kellemes.
A hét főbűn:
1..
2..
3..
4..
5..
6..
7 A jóra való restség
Hülye vagy.
Ez nem teljesen igaz, engem is zavar a sötétben munkábarendeződés.
Baszki,tényleg.Megállt defektet szimulálva a gyerek meg szívta le addig a gázolajat.
Reggel hét.....Szerintem több embert érdekel a délután 5 mint a reggel hét.Reggel hétkor az emberek nagy része még csak készülődik a munkába.
mind fel volt kamerázva(gondolkodós)
Ha azokból a szarokból 1 deci gázolaj eltűnik már riaszt is a központba(fejét fogó)
Mer igénytelen.vagy mint a dudva.