Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Órabér 🙂 1 óra 10.000 ft autószerelő ,1 óra 25.000 ft ügyvéd , 1óra 1500 ft kurva 😂 persze lehet más többet ad 😂 😂de én biztos nem 😍
Így értetem
"Kb annyira mint a buzik utálnak minden keresztényi dolgot" <- ebben nem vagyok biztos.
"de még is házasodni akarnak és áldást kérnek frigyre" <- ha utálnának minden keresztényi dolgot, mit foglalkoznának az ádással?
Érzem az ellentmondást, csak nem pont ott, ahol te :)

A hét főbűn közül a második az "acedia" azaz a restség, de szerintem nem lőtt messze Freelac a tizes körtől. Acedia ugyanis ógörög eredetű, a 'kedos' szóból származtatott, melynek jelentése törődés, figyelem, valamivel való foglalkozás. Az a- előtag fosztóképző, így az acedia ezeknek a hiányát jelenti és van az az értelmezés, ahol érvényesek a korábban leírtak. Pl. Jakab apostol levele szerint "Ki azért tudna jót cselekedni, és nem cselekszik, bűne az annak."
Tudom, hogy lehetne ezt sokáig csavargatni és úgy értelmezni, hogy isten imádatát elmulasztani bűn, avagy lehet azt mondani, hogy ez a Teréz anyai műveletre utal. Vagy mondjuk a King James Biblia alapján magyarázni, a félrefordított Példabeszédek 16:27 (Idle hands are the devils workshop, magyarul kb. Tétlen kezeknek az ördög ad munkát) alapján. De azt is ki lehet forgatni, mint szinte mindent a Bibliában.
Csak tök felesleges.
Kertészete van,meg növény és állattartás.Gondolhatod,az év minden napján........
Az időtöltést mérik órában 😃 a munkát pénzben.
Ennyire szeret dolgozni? - beteg....
Régen parasztok dolgoztak így a földeken , nyáron ezért volt több a munka és télen amikor a természet aludni ment a földműves is kevesebbet dolgozott .
Most már órába mérik a munkát ......................pl ott a híres 3x8 as
Ez így van ........................csak fura ateista hivatkozik keresztényi dologra
Kb annyira mint a buzik utálnak minden keresztényi dolgot de még is házasodni akarnak és áldást kérnek frigyre 😂
Érzed a ellentmondást 😁
Mellesleg a mire hivatkozott az is hibásan és pont ezért írtam hogy ne erőltesse 😉
Ahogy a sógorom szokta mondani "a munka akkor indul ha világosodik és akkor végződik ha sötétedik,nincs köze az órához"
Egy ateista is törekedhet jóra és szeretheti a rendet.
A hosszabb nappali órák száma a föld dőlésszögnek változása miatt hosszabb rövidebb
A óraállítás meg azért van hogy reggeli idő amit elméletileg a mi társadalmuk a mutatós órára alapoz ne vésszen el hanem inkább a délutánunk legyen hosszabba világosba és ne "hajnal 3" kukorékoljon a kakas hogy pirkad .
Az az ne aludjuk át 4-5 óra verőfényes napot
Ezért egy órát ellopnak ( vagy eltolják )a délelőtt és át rakják délutánra mivel mindenki aktívabb
Ez a én meg látásom ☺️
ááááááááááááá ezt ne erőltesd
egy ateista hivatkozik ilyesmire az csak muris 😂
ravasz vagy 😂 szegény gyereket nem büntethetik meg , max egy kicsit megszeppen de majd este elmondod neki hogy ez csak egy vagány apa fia kapcsolat volt 😂 😂 😂
Amúgy csak viccelek ................................béke 😊 😆
Köszönöm.Mind igaz.
Micsoda tudományra alapuló megállapítás, briliáns elmére vall.
Nalad mindig sötét van.
Adott napon ugyanúgy x órát lesz világos,az hogy a te életed ebből mit érzékel az egy dolog.Baszki,ha én délbe kelek akkor csak 6óra a nappal?Hát nem.
Azt megtettem, miután hozzánk került, ez amolyan fenntartó kezelés. Láttam hová kell vizet locsolni ahhoz, hogy kihordja a koszt és remélem hogy amennyiben nem hagyon ott felgyűlni, akkor ezek az öblögetések megteszik a hatásukat.
de veszel új autót miközben igény nincs rá.
nincsenek több tonnás, több100 le-s villanyos szuvjaim
A lustaság és az igénytelenség halmazának közös elemei vannak.
én tudom
De,mivel kesobb lesz sotet.Nappal sz a feny.Felfogod?
A Hiace-nél volt, amikor leszedtem a dobbetéteket és alatti is kitakarítottam. A kis sárvédő gumi bizbaszok. A kéderek alatt. A tavaszi alváz mosás. Motortér.
inkább lustaság
de ha szebben mondjuk praktikum, hiszen ha lemosom egy hét múva saras lesz, szóval pont olyan mintha le sem mostam volna
amúgy ha valaki lemosná full ingyen tőlem moshatja, még tetszene is a mosott kocsi szóval nem vagyok igénytelen, csak végtelenségig realista 😂