Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha,feltételezi......Az tudod mit jelent,pláne a te feltételezésed,az ég világon semmit.
Dehogynem.Hisz nárcisztikus személyiségjegyeid és a nehéz felfogásod genetikai defektus meglétét feltételezi.
De legalább nem genetikai hulladék.
Te meg simán egy nyúlcipő vagy hős tűzoltóként.Ja és adakozó mágnásként.Persze............pffffff.
Úgy hogy nincs helyzet máris a nyúlcipőt húzod............amilyen bátor korcs vagy.
Az nem jelent semmit,ez is csak a te bemondásod.
addig fogtok értetlenkedni, meg mutogatósdit játszani, hogy elveszik a flintát 😅
Elhízott zsírdisznót ki venné komolyan?Ő csak golyófogó.
Életembe nem pereltem még.
Az ő bajuk.
nem fogja magyarul érteni egy náció sem vissza fognak kérdezni (kezeit széttáró)azt meg te nem fogod érteni 😂
Há úgy hogy fel a kezekkel,hogymáshogy?
Az az első szó.
mondjuk te bebiztosítottad magad a 3 gyerekkel(gondolkodós) Aztán a háborús szabályok sok mindent felül írnak szerintem jobban tesszük inkább ha időben indulunk az első jelre 😅
Desk, baxmeg asztal 😆 Asztali számítógép(kezeit széttáró)
Ennyit sem tudsz idegenül? 😅
Hogy fogod mondani az ellenséges katonáknak nálad a flintával, hogy fel a kezekkel?(kérdőles)
Perelni?Nekem ez új .Miről maradtam le?Megint ferdítesz.Első szó,miféle szó?Hiszen írtam már,engem nem vinnének harcolni,és amíg ez így lenne ,csinálnám tovább a dolgomat.
?
desktop?
Majdnem.
hát ez a tippem 😅
Amugymeg,blődi fele nyelvtannácikent mondom.
Ékezeteid. 😆
Tippelj.
most vannak ékezeteit laptopról írsz?
Rajtad nem csodálkozom,nem vagy egy észlény a nyelesgránáttal,de a nyelvtannácin.............mindig a szövegértésről papol,el tudja olvasni,de olyan sötét hogy nem tudja értelmezni.
Hang nélkül startol rá,mindenkit előbb megugat,csak a macskát nem.
mondjuk bocsi,tévedtem,az adrenalinvágy csak sokadrangú szempont nálad.Inkább a terézanyába mártott kemény tűzoltó imidzs építése bemondásra nárcisztikus személyiségzavarból.Ez lenne a pontosabb.
Elég disszonáns egy önzetlen a közért mindig csak odaadó ember az egy oldallal arréb az első jelre nyulcipő attitűddel.
Amit még tetéz az a cscscscsalád bullshit mantra mantra.
Nomeg az hogy kéjjes örömmel perelsz basztatsz mindenkit a főnökségben pénzért.
Igazi közönségkedvenc vagy.