Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennek én sem örülök (gondolkodós) édesapám 50 éves korába megkapta a papírt,hogy többé nem behívható + főhadnagyról a századosi kinevezést(kezeit széttáró) Mondjuk Őt a katedráról 3 szor is visszahívták mint tartalékos tiszt, volt, hogy 8 hónapra ceglédre vagy jászberénybe 😅
most feladtad a leckét (gondolkodós) nem tudom,hogy csináljak e gyorsba még 2 kiskorú gyereket vagy nyerjek inkább önkormányzati választást(gondolkodós) Meg van határozva, hogy csak a nejemnek csinálhatok, vagy szóba jöhetnek a szomszédlányok is?
Á mind1 is(legyintős) szerintem egyszerűbb út egy megbundázott önkormányzati képviselőség 😅
Hibaztal,te,aki raugrik minden hibara?
De egy gennyedek sunyi gyoker vagy.
Nem hibazhatsz baze.
Ha már ennyire ráértek segíthetnétek összedobni egy költégvetést. Jó drága kellene, többi nem szempont.....
Azért kint összefuthatnánk majd egy jó grillezésre,aztán átbeszélnék hogy a bútorosék éppen melyik lövészárokban visítanak.
Tőled nem is vártunk többet.
Frissitse a faszom, anno fel kellett tölteni, de igazából arról az oldalról nem nagyon keresek melót, csak hát kell.....Az igazolványon még hajmeresztőbb van. Egyébként pont ez az ASZR nem az amitől értékelhetővé válik a mester - a gyerek multkor számolgatta tizenvalahány kék bizonyítványom van a szakmából, plusz egy pár jogosultság, folyamatos képzések - és igy is azt mondom sokmindent nem tudok még.........egy humbuk az egész amibe anno belerántottak minket, én az elsők közt csatlakoztam még 2000-ben. Igértek fűt fát, aztán abból semmi nem lett, most meg már inkább csak nyűg mert a szolgáltató szarik az egészre. Ellenben a saját munkáimhoz kell, de aki onnan keres ritkán merülök bele a dolgaiba. Max ha plombát kell csak bontani......
Szóval mindegy is, általában munkájuk alapján itélem meg a szakikat, sok érdekes hozzáállással találkoztam már, de akik ugy gondolják hogy a seggükből rántottak elő azok meglehetősen irritálnak. A három éves képzés alatt szinte csak az alapokat vagy még azt se lehet megtanulni, aki ott leragadt és arra alapozza szakmaiságát sokat nem jelent. Az OKJ gyorstalpalós meg a tudás netovábbja.....
Szerencsére nagyon jó helyeken kezdtem a pályafutásom, sok dolgot megtanultam, beleláttam. Olyanokat is, amikre nincs képzés most sem és régen sem volt.
én azt látom, hogy igen(meghajlós) Most ez dívik(kezeit széttáró) Szegény szerencsétlen háború elől menekülők lennénk a befogadó ország tárt karokkal várna vilkommenszkultúr. Még csak nem is a wc mellé szarnék és nem fociznák a nekünk felszolgált rántott hússal sem, mint az ukrán cigányok tették nálunk(kezeit széttáró)
Hát hogy látom itt a sok hőst azért megnyugodtam(meghajlós) Ha ennyien a véreteket áldozzátok a hazáért tulajdonképen rám semmi szükség nincs 😅 Mit tudnék csinálni? halálra nevettetném az ellenséget 😂 Én örülök neki, hogy a haza számíthat rátok én ígérem, hogy minden nap elmondok értetek egy imát annak ellenére, hogy még vallásos sem vagyok. Szóval én is meghozom az áldozatot 😅
Ebbe inkább ne menjünk bele,én egyszer gépeltem rosszúl egy szót,majd másodszor már a szóismétlőre nyomtam.De neked gondolom ez magas .Mert amit te itt alkotsz,sokszor még írásnak sem nevezhető.
na akkor ez az önámítás 😅
most a fotelból ezt írogatod maradjunk is meg ezen a szinten 😅 Nekem a te fájó izületeid azért szerencsések mert jó eséllyel előbb érnék a határhoz futva mint te 😅 Amikor elkezdenének a fejed felett az ajtófélfába kopogni a golyók a sok hősnek gyorsan inába száll ám a bátorsága(kezeit széttáró) Én megmondom kerek perec senki kedvéért nem döglenék meg. Ezért a hazáért meg végkép nem(ujjával mutató) Szerencsés helyzetben van még 15-20 aktív évem. Ezt már nyugodtan szeretném eltölteni ha a politika úgy hozza, hogy nem itt akkor máshol(kezeit széttáró)
Meg amikor meglátja az első leszakadt kezet......
hát én ezt nem tudom megítélni(kezeit széttáró) Azt látom, hogy te vágod a szakmát mint sallai a szappant(meghajlós) Elmű és az mvm-nél is ajánlott szerelő vagy, erősáramú, érintésvédelem, villámvédelemhez van felülvizsgálati jogosultságod ezekhez tenni kell az asztalra és érteni a szakma csínját bínját. Mind ezt becsületesen a tisztességes gold medálokkal megspékelve. Mondjuk a 20 évvel ezelőtti hosszú hajas focihuligán kinézetű fényképedet illene már frissíteni 😅
Én nem értek a szakmához ezért nem tudom megítélni, mamlasz mennyire vágja ezt de véleményem szerint Ő sem hülye hozzá(kezeit széttáró)
Az még a jövő zenéje,egy a lényeg,mi választhatunk,aki rambot játszott az a föld alatt,nem.
Miért kéne elköltöznöm?Lemaradtam valamiről?
Elég sok ukrán család van itt is,nekem nem rémlik hogy meg lennének dobálva.Szembe házba pár hete költözött be két család,a férfiak dolgoznak.
Te hülye,hát olyan nem lesz hogy "ti",csak mi leszünk.Te ott fogtok száradni a tömegsírokba.
Ahh,stramm epulet.Csupa fem.
Forditva,ő ugrik ram elirt betuk miatt.A mobil ilyen.Te ezt irogep mellett nem erted.
egy mellédobott kézigránáttól összedől az egész budi(gondolkodós) Szerintem menekülj a hondával az lehet elvisz a határig 😅
ezt értem(kezeit széttáró) de azért elég furi, hogy pont te rovod fel neki a helyesírási dolgokat amikor néha a te írásaidhoz kódfejtőt kell hívni a bletchley parkból 😅
Szerintem titeket a visszaballagaskor lovunk a dunaba,a maradek aranyon meg osztozunk a nappalidban.
akár 😁 ha előttem szalad lehet hullanak ki a hátizsákjából a 13 kg-os aranyrudak. Bepakolom az enyémbe azt én is futok tovább a határ felé(kezeit széttáró) Mikor odaérek ellökdösöm az itteni sok hőst aki szintén menekül téged meg átléplek 😅
Aztán ott már vár a menekültekre a tejjel és mézzel folyó kánaán(meghajlós) kapunk lakást meg teljes ellátást meg mindent a kis családdal. 1-2 év múlva amikor a valódi hősök megvédték az országot visszaballagunk és a sok-sok aranyból boldogan élünk amíg meg nem halunk(meghajlós)
Mondjuk nekem szürreális hogy kijevben pont ugy megy a forgalom ejjel-nappal mint pesten,ejjel ki van vilagitva minden.Cssk neha lepotyog egy dron-legvedelmiraketa maradvanya a kocsidra.
Azert a hmelnyickij robbanas nem volt kicsi.

https://youtube.com/shorts/lh1...
Az ukrán teljesen hibbant. És vakon bizik nyugat végtelen támogatásában. Önmagukban külső támogatás nélkül már rég véget ért volna. De ez valahogy nyugatnak se érdeke. Usának pláne nem.