Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem.de visz magával egy szótárat meg jegyzetfüzetet
More,tucc nemetul? 😆
Tévedésbe vagy, szrintem itt senki nem akar harcolni. Én meg pláne nem.
De gyáva hazaárulóként elmenekülni se sok kedvem, hátrahagyva mindent hogy aztán életem hátralévő részét nincstelen megtűrtként éljem le.
Tudod?Nem az számít hogy mit mondanak,hanem hogy ki mondja.
Mondj nemet.
Hát pl. engem nem győztél meg, hogy ez mennyivel jobb(kezeit széttáró) én inkább szürcsölgetném az ingyen koktélomat a berlini szprí partján amíg ti kézigránátokat hajigáltok egymásra 😅
Leginkább hogy ne kelljen megcsinálni a melót.....de ha mégis legalább megérje
Ehh... En csak egy kavet kerek.
Mondom,meglátna egy leszakadt kezet aztán már meg is reccsenne ez a sok sajátmagát harcos hazafinek gondoló.
Nem,minden hataratkelon ott lesz a tokás keped nagymolinon.Es vizummal sem johetsz vissza.
Neked az nem eleg hogy szar alak vagy?
én megígértem,hogy minden megemlékezésen ott leszek (kezeit széttáró) Ehhez tartom magam(meghajlós)
Mondjuk most neztem az ideit,22 az elso ev hogy tobben mennek ki mint aki visszajon,valszeg ez az inflacio megterhelo,kb 5e a tobblet,bar egyenlore tobben jonnek be magyarok kulfoldrol mint ki senkihaziak.szerintem a karpataljaiak.
Nahát,és akkor most mi lesz?
ja használtan 350 ezer egy olyan légpuska újonnan milló felett van normális?
elugrok érted a furgonnal pucoljunk innen együtt 😅
Na,ebbe a halmaz a vagyok én is."Nem fegyveres szolgálatra viszont az ország működőképességének fenntartása és helyreállítása érdekében"
Mire kell a lóvé?
HŐSÖK VAGYTOK (fetrengős)
Fotelhősök(kuncogós)
hagyjuk már ezt(kezeit széttáró) 8 éve mást sem látunk csak azt aki elmenekült még a picsáját is kinyalják. (kezeit széttáró)
Baszki amikor taxival jöttek németországból hazánkba a "szír" menekültekért az megvan még 😂
Dehogynem,seggfej voltal es ketszer nyomtal ra,majd meg lusta gyoker is.Ja ez ket hiba.Egy nyelvtannácitol ez megengedhetetlen.
hát azért elég nagy a földgolyóbis van hová menni(kezeit széttáró) Az elvándorolt 600 ezer magyar is talált magának helyet a világban(kezeit széttáró)
Pipikem,elsokent videos formatumban felmernenk es dokumentalnank az ingatlanjaidat,es tajekoztatnank a befogado orszagot a vagyonotokrol.Es termeszetesen bekoltoznenk blodi ingatlanjaba,nomeg kiadnak a tieidet.
Persze csak azt ahonnan nem lovunk tankora,mer azoknak annyi.
Nektek mar ugyse kell,nem jottok vissza.
Igen hibáztam,csak köztünk az a különbség hogy én egy betüt kétszer nyomtam le,ami nem a tudatlanságból fakad,majd ismételt használatnál a szó ismétlőt nyomtam.