Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te szeretsz szelni 😃 nem vagyunk egymástól mesze, segítséget elfogadok. Van kaja pia kávé 😁
Egy ido utan belejossz es csuklobol megy. 😁
Az lesz csak mondjuk nem szívesen vállalkozók minden második évbe ekkora műtétre .Mert sajnos nem csak két csavar ,meg az a sok nyüves műanyag cizela mizela
Csak szgk esetében
A legegyszerűbb ha az extrákat berakod meg a blokkot.hasznalod és vizsgára berakod a régit.
Szerinted közúti ellenőrzéskor mikor néztek motorszamot utoljára?
Igazából az átírás költséget akartam el zsidóskodni 😂 😂
Mondom csavarozgatok egy két hetet azt ollé van egy extra motor (ülésfűtés ,szélvédő föl le , gombnyomásra behajoló tükör ,abs + fele annyi km-er ) így viszont nyithatok egy SUZUKI kereskedést 😂 😂
Akkor átütöm a kurva anyát 😂 😂 😂
Viccet félre téve akkor lehet hogy meg javíttatom a vázat nem tűnik olyan vészesnek az a kis hiba a taposó alatt .
Majd a matek meg a belefektetett idő+munka eldönti hogy merre mozogjak 😁
De azért kösz 😁 👍️
Na ezt nem tudtam.
Csak szgk-nál van ez sajnos minden mást csak be kell jelenteni.
Dehogynem, nekem is van itthon lukasztott forgalmi és törzskönyv végleges kivonás miatt.
Szerintem más a motorkód így hibatalosan nem megy.
Nem hála égnek 😁
De motornál nem úgy van mint az autónál hogy kell egy papír hogy te azt betoltad egy roncstelepre?
Amikor ideglenesen vonod ki max félév 2-3 ezer forint
Ha végleg akkor le kell adni a rendszámot és kilyukasztják a forgalmit (ebbe a állapotba 5éven belül semmi különös és vissza is helyezheted ,amikor az őt évet átléped akkor is vissza lehet helyezni de csak már kpm vizsgával ) csináltam ilyet tudom ezt a folyamatot . Viszont gondoltam hogy feldobom a témát ide is hátha valaki tudja a motor csere számmal való hivatalos formát is .Mielőtt el megyek a hivatalba Polgár Jenő úrhoz 😂
Valami nem oké.Kilyukasztott forgalmi?Manapság már nem vonnak ki csak úgy véglegesen,max ideiglenesen,ott meg nincs olyan hogy lyukasztás.
Milyen szerencsés vagy. Nekem még mindig száraz a kutam 😆
így inkább
https://www.facebook.com/watch?v=1534324527100891
oooooooooooooooooo 😬
https://www.facebook.com/watch/?ref=tab
Sokan használják a focit politika kinyilvánításra (amit mondjuk nem most találtak fel )
Magyarországon túlnyom többségébe jobboldaliak táborok meg nemzetérzelműek
Nyugaton már sok a baloldali buziskodó marxista tábor .
Sevilla egy elég erős baloldali "antifa" beállítottságú faszok
1-2 éve nemzetközi mérkőzést játszott velük az egyik fővárosi csapat és amikor kimentek spanyolba így vendégként késel kergették őket a Sevilla . ( jártak így a Lengyelek is )
Na most hogy ide ette őket a fene ,amolyan agyon Isten fogadj Isten alapon lettek köszöntve 😂 persze a Lengyelek is szerették volna őket üdvözölni így ők is küldtek delegációt egy jó Lengyel Magyar barátság keretébe legyenek fogadva . 😂
Van egy motor az az robogó 2003 évjárat
Vetem egy balesetes 2011 évjáratút
Kettő között különbség a 3db extra + feleannyi kilométer
Na most arra gondoltam hogy szét robbantom a törött (természetes) meg az enyémet is
És átköltöztetem a motorblokkot + a extrákat a 2003 vázba
Esetleg itt képbe van valaki a motor szám átírással hogy mi a folyamat mivel jár ?
Motort adás vételivel vetem de direkt kivonattam a forgalomból a gazdájával ,szóval adás vételi és ki lyukasztott forgalmi nálam
Mindig azt mondják hogy a sport összehozza az embereket,na.
Ha itt a nyár akkor,strandolás.feküdj bele!Saját beach.
Június 1. 😆 Itt a nyár első napja(meghajlós)
Én meg is kezdtem(kezeit széttáró)
Az utcai csőtörés a vízóraaknámon keresztül az én pincém tölti 😅
na végre itt a nyár....
Megint bizonyított a sport, hogy az csak a békéről szól és a népek barátságáról, összetartozásáról! Elérzékenyülve megkönnyeztem ahogy tegnap a meccs előtt pajkosan évődtek egymással különböző népek fiai, ej be szép látvány volt na. 🤗
Amikor rángatta a nigger a kígyót, szegény még oda is pisált.