Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem könnyű megtippelni.
Főni,csak szolok,mar nincsenek nyeles granatok,nem a doni fronton vagyunk hanem a luganszkin.
RGD5 vagy f1 van.
a " rosszúl" a rövid ú 😅
Sok értelme is van,gyakorlatilag kiirtják saját magukat.Okos húzás.Te is így végeznéd.
csoda, hogy el nem hordták még a cigányok 😅
Bár most lent van a vas ára(fetrengős)
Kutyaszoritóban vannak. Valamit ki kellett ötletelniük. Ezt sikerült.
na pont erről beszélünk(kezeit széttáró) 300 ember mondott ki 450 ezer gyerekre halálos ítéletet(gondolkodós) Ebből a 300 emberből akik kirúgták egy kézfeltartással a sámlit a gyerekek alól vajon mennyien mennek harcolni velük?
Én mégmindig kötnék fogadást arra hogy ki fogja megölni zselét családostól. A saját népe mint csau bácsit, az oroszok, vagy a CIA mert már nekik is terhes.
Mondjuk.adott esetben ez hasznis információ lehet....veled ellenben aki a sebességváltó gombját keresi a műanyagszékek közt 😄
Amugy a nep szerintem mar kinyirna zselét,de annyi a szerencseje hogy jobban utaljak a muszkat,valszeg ezert tolja a biciklit,mert ha megallna rafordulnanak.Igy inkabb derekasan harcolnak,hulyek de nem ilyen szottyadt herezacsik mint a megpattano blődi meg a tokas pipi.
azt tudom te micsoda elméleti szakember vagy minden fegyvert ismersz és mindet láttad itt az interneten. 😅 Azért ha egy hatásnövelő burokkal ellátott nyeles védekező gránátot behajítok a boltodba neked már nem lesz "legtöbbször" 😂
Igyekszem de mindig felhivnak.
Az ukri az más. Idióta vezetőjük.eladta az usának az egész országot az meg legyilkoltatná őket. Ebben az esetben ha itt is ilyen lesz mehecc.....bár a cigók maradhattak volna ott...
ne kerüljön rá sor de amit mondtam az jó eséllyel úgy lenne 😅
Nem,eluldozzuk az ellent, meg borsodban,es mienk lesz a kecod a balatonon,meg a pipi lakasai es kiadjuk pestieknek amikor nem vagyunk ott.
Lehetoleg harlisoknak.
Csak nem lesz tán megszállt.......épp az a cél, összetévesztetted valami mással.....mindegyis, a tifajtátok ezt ugyse érti. Viszont azt se érted hogy itt senki nem akar harcolni. Tényleg nehéz néha a felfogásod 😅 vagy csak unatkozol szolgálatban és itt trollkodsz zolival egyetemben. Rakjatok tüzet.....
ukrajnába is összepakolt több mint 9 millió ember 😅 Ott a fizetett zsoldos hadsereg harcol(kezeit széttáró)
Konkrétan május első hetében mellettem horgászott két ukrán család is pécs után(kezeit széttáró)
Szerintem jobb elfoglaltságnak tartották mint mint egymást lődözni(kezeit széttáró) Még úgy is, hogy szart nem fogtak 1 hét alatt 😅
Ez nagy dilemma.
Akko sunnyogj.Hatha bevalik.
Nincs kedvem
De ha itt maradsz,akkor mi lesz?Ugyanúgy nincstelen leszel,már ha életben maradsz,és egy megszált országban te leszel a kutya.
Én azt látom teli lesz a furgonom(gondolkodós) hátra fértek még 😅
Vannak ilyen zöld műanyag kerti székeim rakjak be nektek? Elől ugyan is a család utazik 😅
Akko dolgozz.
Kockasat mi?
Oszt bebasszak a kurd-szunnita negyed koze utkozozonanak,mondjuk odevnem kell nemet,de tuti hogy nem koktelt fog szurcsolni hanem csicska lesz alinál.
majd azt én viszem(meghajlós)
Nem jó üzletpolitika. Máskor nem szólnak.