Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üzembetartói átíratás hogy megy?
gyerekreakarnám írni az astrát hogy pörögjön a bónusza
eddig én voltam az üzembetartó és az asszony a tulaj
csak egy üzembetartói szerződés kell meg a biztosítás?
én hogy igénylem vissza a biztosítást? mert nincs olyan hogy üzembetartói lemondás
Amúgy ne legyél már ennyire magasan pozicionált. Annyira nem nagy durranás ez assistance dolog. Amit bődi linkelt egy sima utasbiztosítás kiegészítése. Kb. mindegyik hasonló tudja, hogy hazahoznak bárhonnan a kocsiddal meg a hulláddal együtt, nem nagy összegért. Ha külföldre megyek én mindig kötök. Főleg akkor hasznos ha orvoshoz kell menni, mert a TB alapellátásra sorban állni (főleg hasmenéssel) elég körülményes bármelyik országban, de egy ilyen biztosítást felvillantasz azt ki van nyalva a segged bármelyik privát dokinál.
Ja de😀 csak az apróbetüst olvastam
Nem irja.
Majd szerződéskötéskor derül ki vagy ha igénybeveszed a tájékoztataást
Na mondj egyet. Erre most kiváncsi vagyok.
A "földet megkerült vacakról" volt egy érdekes élményem.
Kolléga most vett egy ugyan olyan Toyota Priust mint ami nekem volt. Enyémet akarta de akkor nem volt pénze azt rásóztam az első kereskedőre, és így utólag szerintem jól tettem 😆
Enyém francia behozatal volt, látszott rajta a taxi jelzés nyoma, de persze csak 120ezer volt benne 5 évesen. Nyilván nem hittem el, tudtam hogy tekerték, de körbenéztem, akkoriban mindegyikben 100-150ezer között volt, és még ez volt a legjobb állapotú, szóval nem jártam rosszul, gondom sem volt az autóval.
Amit kolléga vett az is taxi volt, de magyar forgalomba helyezés, végig követhető életút 500ezerrel.
És bár mindent cseréltek (igényesen) ami kopni szokott, de én azért még tudok pár indikátort a kocsin, amin tudok viszonyítani. Kiderült hogy kevésbé volt lehasználva mint az én kocsim 🤣
Durvák ezek a Priusok. Simán hihető az 1millió kilómétert futott példány így, csak azért nincs több, mert mindig visszatekerik őket 🤣

Ha valamiért anyagi gondom támadna, és el kéne adni a Teslát, tuti Priust vennék megint. Ini kedvenc F Astrája egy nyűgös fos ezekhez képest.

Megjegyzem a Föld kerülete csupán 40ezer km. Szóval azt már a Teslám is megkerülte egyszer.
Ez kamu, hiába bökdöstem a "megkötöm" gombra nem csinált semmit. 🤨 😆
Aha, van ez, amit linkeltél, meg van az, amit adnak egy új prémium kategóriás autóval. Ha szerinted a kettő egyforma, akkor nincs is miről beszélnünk tovább.
Mellesleg te fizetsz érte, az új autóhoz meg ingyen volt (igen tudom, hogy kifizettem én ezt az új autó árában, ezzel ne gyere, de egyúttal azt is kifizettem, hogy nem valakinek a földet kétszer megkerült vackába kellett ülni)
Az első ami szembejött....
Van ahol nincs időkorlát.
Motornál emlékeztem, hogy 12 év volt, autónál tavaly a 2 évesre nyilván kötöttek. 😁
Assistance szolgáltatás csak korlátozott ideig. Söt egyes utasbiztositások is korlátozzák évjárat függvényében meddig biztositják a gépjármű javitását vagy szállitását
Ezzel csak egy gond van. Súlylimit van az űrhajón 🤣
Bármire köthető.
Milyen kényelmet veszel,ha sosem használtad?Így,mivel még nem is próbáltad,csak a tudatot fizeted meg,a tudatot ami azt sugallja hogy kényelmes,de gyakorlati tapasztalatod nincs.Írtam volna olyat hogy sosem romlik el?Ha mész külföldre ,kötsz utasbiztosítást?Én mindig,amit kötök ahhoz meg már van assistant is.Rohadtúl felesleges azért egy évet fizetni.És nekem sem kellett volna soha.
Mint majom a fonalgombolyagba?
ha lehetne bármilyen kocsit kérni a jótündértől akkor a mostani astrát kérném 0 évesen
sosem lenne autó gondom
80 ezerrel vettük lassan van benne 300 ezer de eddig még sosem hagyott az út szélén
a nem teljesen belevaló gázszett miatt néha visszadurrog de ekkor kell venni új gyertyát és megszűnik
haver szerint 15 ezrenként kellene beletenni, nekem 60 körül elmegy egy gyertya szettel
g astra kombi szerintem kicsit nagyobb mint az f, lehet kényelmesebb lenne aludni benne
Kicsit belekavarodott ebbe a sokféle írásjelbe... 😁 de meg is értem, a többiek is csak harmadikban tanulták meg 🤣
Aha 🤣
Viszont egy dologban egyezik a véleményünk: én is remélem, hogy "olyan autóm (mint neked ez az astra) sosem lesz még egy" 😁
(volt már egy F, egy G most a fiamnak egy J)
ha sosem romlana el a fóccvágen, akkor senki nem venne semmilyen más autót 🤣
A "pár ezer Ft" assistance az olyan is, én kényelmet veszek meg. Anno én is kötögettem ilyen autó-hazahozó biztosításokat, de mióta új autóim vannak, ezzel se kell foglalkozni. Mondom, kényelem... Egyébként még sosem kellett.
Az csak azt hiszem max 12 éves korig köthető.
Pumpedűze tulaj sosem agyal azon ki hogyan hozza haza?Amúgy meg pár ezer forint egy assistant.
De miert tole kerded hogy 20éve nem volt benzines autód?
én ezen még sosem agyaltam hogy honnét ki hozná haza az astrát, én akár ma is nekivágnék vele akár egy moszkva oda-vissza távnak, max az olajszintet nézném meg előtte
mert az astra mindig elvisz-hazahoz agyalás nélkül
szerintem ilyen autóm sosem lesz még egy
Garancia? Nem kellett... de ha kellett volna, lett volna. Új autónál komoly szolgáltatás csomag van, ami jórészt kényelmi - de ezt te meg pipi úgyse fogjátok megérteni. Én fizetek azért, hogy ne azon kelljen agyalnom, ki hozza haza olaszból a pumpedűzét - csak megnyomok egy gombot...