Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

múltkor kiszámoltam bács megyébe elférne mindenki de csak állva 😅 És az a legnagyobb megye(kezeit széttáró)
kezdheted a példamutatást (kezeit széttáró) Add el az asztmát meg minden járművet a portáról ami kőolaj származékkal megy(gondolkodós) Köttesd ki a gázt az ingatlanról és ne zabálj mert herdálod a föld értékeit(kezeit széttáró) Napi 1000 kalóriával be kell érned annyi tevékenységhez amit te végzel. (meghajlós)
planetáriumba mondták múltkor, hogy pont addig még(óranézegetős) Most félidős a föld(óranézegetős) Aztán valami vörös óriássá vagy mivé változik azt szétpukkan. Na mind1 4 mrd év múlva már nem kívánok reinkarnálódni(kezeit széttáró)
azért az egész elképesztő, hogy a vulkánok semmibe veszik az úniós normákat és előírásokat(szemeit körbeforgató)
Csak azt nem tudom,hogy mikor tudnak ezeknek az előírásoknak érvényt szerezni ha nem most(óranézegetős) amikor ballibsi az egész kontinens és ezek fene nagy tehetségek a hülyeség gyártása terén 😅
mármint a javítás után, hiába hoztad "gyári" állapotba, 3-4 elemen vastagabb a festék máris többszázezerrel kevesebbet ér
persze ha telibe van verve hogy minden része sérült akkor lehet millás veszteség is még ha szépen meg van csinálva akkor is
Mai áraknál már lehet, inkább hétszámjegyű...
Aztán mi lett az eredménye?Két könnyű sérült.Ha nem kerül és telibebassza a hátsót,akkor ott nem könnyű sérültek vannak.
ilyenkor jó az f astra, kirázod az aprót a zsebekből és veszel egy másikat meg sem kell csináltatni
van egy 6-8 millás kocsid egyből buktál egy hatszámjegyű összeget még akkor is ha csak az egyik oldala van meghúzva
...de hiába vett érintőre párat, attól nem lassult lófaxt se, előrébb mégis becsapódott - nem véletlen volt helikopter...
Az mekkora pech lehet már, hogy állsz a sorban a bedugult pályán, látod, hogy mögötted is áll már 10-15 autó két sorban - és akkor jön egy barom, és téged bax telibe 😠
Tulajdonképpen jól oldotta meg az elbaszását,nem telibe baszta az előtte lévőt,hanem éríntőre vett többet.Nem biztos hogy tudatos volt,de így,jobb volt.
http://youtu.be/pmZl23468Ts?si=IXykV-uJBmEaVx6B
Azt nyilván kikapcsolta mert különben kényelmetlenebb a másikra tapadni mert állandóan nyomni kell a gázt amúgy meg tempomat oszt jónapot, sok ismerős van aki filmet is néz vezetés közben régebben kormányra terített újság rejtvényfejtéssel, ez is telózhatott vagy ilyesmi.
Bealudt a tempomatba, vagy be volt lőve, sose tudjuk meg.
Én azt nem vágom, hogy nem tudják ezt a mai autók megoldani... anno, mikor a Mercin megjelent, azok is csaltak vele 😅 de a mai radarokkal meg számítógépekkel nem lehet olyan nagy ügy...
Sohse értettem az ilyeneket. Hogy lehet ennyire nem előre nézni.
Azt még valahogy értem, hogy nem hagyott elég követési távolságot és lassultak a reflexei monoton vezetéstől, amikor valaki lekoccolja az előtte menőt, mert az hirtelen fékez valami miatt, de amikor egy álló kocsisorba így beledurran, attól el kellene venni a jogsit örökre, mert alkalmatlan. Főleg hogy állítólag ebben a kocsiban volt vészfék asszisztens is. De persze ezért csak a Teslát lehet basztatni, mert annak faszán működik ilyen helyzetben, és már messziről lassít, előbb mint hogy észrevenném, hogy lelépett a gázról az előttem menő.
Az meg a bankszámlámhoz van, éves és valami általános, de mikor motorozok külföldre, akkor általában kötök arra a pár napra, mert abban több minden van.
"Bocs, azt hittem motorral vagyok"
Ember csak kicsit előre ment a sorok közt, nem értem, miért basztatják... 😃
http://youtu.be/ITgrDOomrxo
Utasbiztosítást nem kötsz?
Így van.
ismerősnek egy fosókor a törököknél 1400 euróba(vagy 1700 már nem emlékszem) került
itthon meg hónapikig kardoztak a biztosítóval mire kifizette nekik
köszi!
akkor a forgalmival kell lemondani a biztosítást
mert ugye az új üzembetartóij nincs belőlem semmi
ha családban marad akkor csak az új forgalmi díját kell fizetni? nincs egyéb költség?
Persze, kell a nevére biztosítást kötni, addig sehol nem állnak szóba veled. Családon belül ingyenes az át írás, de a forgalmi cserét azt fizetni kell. Ja és kérik a születési anyakönyvi kivonatot is.
Te meg ne legyél már blődi 😁
40 éve vezetek, a tucatnyi vacak után már eljutottam oda, hogy új autókat vehessek (mert ugye már az öreg Ford megmondta, legjobb autó az új autó 😃) Nyilván tudnék 100 ezreket ment autókkal is közlekedni, meg külföldre járni, biztosításokat kötögetni - de nem vagyok már ezekre szorulva szerencsére. Pénztárnál kapom a számlát, kapom a komplett csomagot - szóval kényelmes. Cascóm is van... Orvost általában viszek magammal 😄 szóval TB alapellátásra nem kell sorban állnom egy fosás miatt.
Amúgy ilyen "kortalan" assistance nem rég van, tudom, mert a motorjainkra sose tudtunk kötni, pedig kerestük... asszem tavalyi túránkon volt először. A motorom 22 éves, és a társaságból ez a legfiatalabb 🤣
Ha sosem használtad,akkor mi is a különbség?Nem te írtad hogy sosem vetted igénybe?Mint ahogy én sem,pedig én olyanba ülök amivel már kétszer megkerülték a földet 🤣,egyébként a földrajz nem az erősséged,mert ez csak 80ezer km.
Magát az üzembentartói szerződést, nem fogadja el a biztosító, a lemondáshoz. Mint ahogy az adásvételi szerződést. Ezért kell a forgalmi.
Nemrég adtam át a lányomnak így autót, addig az asszony volt az üzembentartó. Írni kell egy új szerződést, a fiadra, és amikor kormányablak átírta, akkor a forgalmi kellett be szkennelni, azt kérte a biztosító.