Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem szép dolog, megenni az ünnepeltet😅
Na megvolt a hagyományos húsvéti nyúl felszolgálása, remekül sikerült, a pác kiváló volt. 👌
Hala a jo Istennek, hogy nem veletek vagyok egyivasu.
téged nem is vennélek számításba ilyen téren, mert az agyad másképp fejlődött ki mint a többségnek
Nálad.
ez a gyaloggalopp lassan 50 éves lesz de az amerikai filmvígjátékok 99,99%-nál még mindig jobb
A nyúl.

http://youtu.be/pr9fWptjg10?si=PBZDkx3DEAZ9obOo
Pedig mennyi házat csempézhetnél ott hogy kiadd.
Nem sajnos 🤷‍♂️
A nyúl is mitológiai baromság,valami nő nyúllá változtatott valami madarat ami aztán színes tojásokat tojt,aztán ezeket a tojásokat adta a gyerekeknek .
gabozsvár lesz az
mi van a múltkori céggel nem hívtak be?
főleg kaposvár az(gondolkodós)
azt mondjuk tudtuk, hogy te oda való vagy(kezeit széttáró)
Mi a 3 szakma?
Köszi. Most pészah van vagy mások szerint Jésua a nagy csodatevő feltámadásának az ünnepe , amire a fajtársai alapítottak is hamar egy egyházat/vallást, hogy leigázzák vele a fél világot. A nyúl az nem tudom hogy jött a képbe végül.
Hát a mókusnak tuti nem vicces. 😁
Az asszony röhögve küldi ezt, mondom annyira nem vicces, szegény Móki 🤣
Tegnap is.
👍️ha a tojások jó helyen vannak, akkor boldogok. 😉
a régi vasas cégnél volt nagyjából 450 dolgozó ebből kb 400 munkás meg 50 irodista/ olyan vezető aki nem dolgozott
nekem olyan melóm volt hogy a gyár minden szegletét ismertem minden munkaművelettek szinte minden dolgozóval
ebből egy ember volt akinek a szaktudása elengedhetetlen volt a munkához és lehetett max 50 akinek előny volt a szaktudás de nem feltétel
szóval a betanított biorobot a jövő
A mai kirándulás csókakő vára. Jó kis túra, és a vár szépen fel van újítva. Érdekes lehet, ha valaki arra jár, vagy egyébként nincs messze tőle.
Boldog tojásokat! 😁
Boldog nyulat mindenkinek! 🤩
Ami nem 3 műszak, nem betanított munka, van valami köze a 3 szakmám közül bármelyikhez és keresek vele annyit mint az asszony az eü-ben. Egyik sem tűnik egy megugorhatatlan feltételnek aztán mégis.