Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En is.
Jó, de én ezzel közlekedem. A kocsi akkor csak, ha nem elég a két doboznyi csomagtér vagy ha szar az idő.
Sokat mesz,en le vagyok maradva a tervel.Eddig 37600 korul allok.
Úgy saccolom, kb. két év és meglesz az is.
Ja,neked,nekem ismeros sincs.
A 99999.9 et vard meg.
Hűha, azt pont nem is néztem.
nekem a husky idomokat egy ismerős ismerőse hozta
igaz volt vagy 3 hónap amire megkaptam
Nincs. Csutortok-pentek-szombat toltam egy-egy 100-150 km-es karikat itt megyen belul. Mndjart teli hatosra all az ora, olyan helyen akarom megorokiteni, ahol ismerem a kornyeket es pont 66666.6-nal felre tudok allni.
Na, szoval meglattam a tablat es muszaj volt megallnom :D
Random ipset.Ahhha.
Annyira olcso nincs,30e spor.
Egy bontott cucc 68e,plusz afa,de ezt megsporolnam,nem elkoltenem repulore.
Nézel olcsó odavissza repjegyet
keresel egy embert aki ott dolgozik és haza hozza
Hogy a fenebe tudom kicselezni ezt a britt vám+afa dolgot? 🤔
Olaszba , volt aki egyenesen Bugyiig merészkedett ! 🙂
Úgy tűnik hogy neked, nincs túl messze 😉
Itt nincs! Az épület (jeltorony) hajaz rá.
Szerencsére. Tegnap valaki őzet ütött el. Az még nagyon durva. Anno az ETZ - vel csaptam el, kb 70-es tempóval, azt hittem megdöglök, úgy össze zúzódtam. Az utasom, meglepően könnyen megúszta.
hol vannak ilyen bazi nagy nyilak csinálva/leszúrva? az az ország közép vagy keverem vavamivel?
Egyébként akit érdekel esetleg, és megnézné a jelenlegi Ország közepét. Persze nem akkora jelentőségű sokaknak, mint a történelmi Magyarország közepe. De jó füves részben árnyékos a park. Igazi jó pihenőhely lehet egy túra közben is. Csináltak jó padokat, asztalokkal, sütögető, nyársaló is van. Vezetékes hűvös víz, csillapítja a vándor szomját. Valamikor nagy élet volt ott. Sógor bácsi sörös kocsin dolgozott, mesélte hogy mennyi piát, szállítottak oda egy egy találkozó alkalmával. Csak aztán történtek ott olyan állat dolgok, hogy betiltották az egészet.
yard kint volt meg valami más emberkék akik tologatták vissza a terelőket
ha beton terelőnek megy neki beszopja rendesen ezek müanyagok voltak motor állt a lábán szóval túl nagy gond nem lehet
Á jó az. Nálunk a fagyi kimaradt. Na majd legközelebb.
A lényeg hogy ne legyen nagy baja.
Szokásos kezdo etyek-csakvar-gánt-tarján-gyermely+fagyi.
tényleg
láttam ma egy ninját soltvadkert után nekimenni az új vasúti átjáró terelő izéknek
úgy néz ki addig nyalta a fagyit amíg hideg nem lett a gumi