Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én már akkor behugyoznék a konnektorba, ha az lenne a "minőség" ami neked 😅 Mikor én jó borról, gurmé kajáról, BMW-ről, meg utazásról beszélek, akkor te kofoláról, mekiről, furgonról, meg tó mellett szarásról 🤣
... igazából még azt is kétlem, hogy frílacit érdekelné a te "minőséged" 😁
tulajdonképen csak a minőség a lényeg. Ha egész életed hitvány mint a tied neked már most is tök felesleges élni(kezeit széttáró) Te utálsz mindenkit körülötted téged utál mindenki körülötted csak a rosszat látod mindenben és még tetézed is, hogy szarokat zabálsz ennivaló helyett(kezeit széttáró) Arra vagy büszke, hogy korty alkoholt nem iszol és szerihntem ez nem normális(kezeit széttáró) Én megmondom a frankót egy évben 10-15 alkalommal berúgok és jól is érzem magam. 365 napból azt hiszem belefér ennyi lazítás. Ha nekem sanyargatnom kellene magam hínárral meg számolgatnom a kalóriákat inkább belehugyoznék a konnektorba MOST (óranézegetős) Egy percig nem akarnék élni ha nem ehetnék amit akarok akkor amikor akarok (kezeit széttáró) na meg is éheztem a mekis bigmek kiszállt már amit du kettőkor ettem kecsón a lájgt kólával meg az olajos sültkrumplival majonézzel jól megborsozva (kezeit széttáró) na megyek is a konyhába láttam egy kis pörköltmaradékot ha letolom nyomok utána még egy tábla csokit(meghajlós)
Végigszenvedi az egész életét, hogy öregkorában pelenkába szarhasson meg hugyozhasson bennünket addigra már rég ringat a föld azt semmi gondunk nem lesz rohadt irígy lesz akkor ránk mikor megunják a nővérkék és feltolják az állandó katétert 😅
élsportolók gyakran eldobják a kanalat ott már túltolják általában a szív makkan meg. (kezeit széttáró) Mondjuk velem ez nem fordulhat elő, hogy sportban megdögöljek erre az 1-re vigyázok(fetrengős)
mert a joghurt jobb életminőség mint a marhapörkölt??
Nemcsak a hossz a lényeg, hanem a minőség is.
😅
nem ezt a lényeget nem érti(kezeit széttáró) mija a faxnak akar élni 90-100 évig? 80 éves korától kb. a nővérkék húzzák a szart alóla az öregotthonban(kezeit széttáró) Ebből minek 20 év? Fasz már nem áll a mozgás az kihívás az ismerősei már mind a főd alatt, hasznosat nem tud tenni semmi értelme ezt húzni(óranézegetős). A leg elvetemültebbeknek is véget ér az aktív élet 80 körül (kezeit széttáró) Én 80-ra szépen megdöglök addigra már hitvány életemnek semmi értelme nem lesz(kezeit széttáró) A hülye meg hagy szenvedjen a saját szarában még10-20 évet ha napi 3-szor becsinál akkor is csak egyszer veszik reggelenként a szívószálas reggeli előtt 😅
ezért én nem kínoznám magam egész életembe joghurtal, zabbal meg hínárral meg sporttal. 😅
ez az hogy nem száraz, a behugyozás sosem száraz 😂
én se sajnálom tőled a hosszú éveket, azt se bánom ha 100 évig cserélgetik a pelenkádat
joghurt sosem megy ki a divatból szóval folytathatod minél hosszabb ideig az életbenmaradást
Nekem tetszik, amikor száraz tényekkel is képesek vagytok szembemenni.
Azt azért ne hidd, hogy én sajnálom bárkitől is a hosszú életet, mondom ezt mindenkinek, aki esetleg ezt gondolja.
én nem baszakodok, ezek tények
ha nem halsz meg fiatalon akkor megöregszel, az öregek meg egyre hülyébbek lesznek, aztán ha jó sokáig kitartasz akkor behugyozol
ilyen egyszerű
Én majd tudok - ha addig nem visz el az angyal, de ő?
Én megnézném ahogy egyszerre egymás sírjára hugyoztok. 😁
Azertszerencse, hogy jol erezheton csak a probalkozas szintjen maradt a baszakodas.
;-)
ha a valószínűséget nézzük akkor neked is valószínű hogy nyugger elfekvő lesz a vége behugyozva.....
ha csak addig nem jön meg az eszed és elkezdesz inni rendesen 😁
Nembiztos, na de a valoszinuseg... ugye?
Ne kovesd el a mas altal sokszor elkovetettet, hogy a kivetelekbol altalanositasz, mert lehet olyan amit irsz, de maradjunk a nagy szamok torvenye alapjan valoszinusitheto jovokepnel
ebből a nézőpontból vizsgálva a dolgot semmi sem biztos
még az sem hogy nem én hugyozom le a sírod 😉
ha lenne rá mód simán megtenném mert vérgeci vagyok 🤣
azért itt lehet fejlődni 😁 ha még vissza fele is 😂
Nem mondtam hogy te meg halsz covid oltástól
És nem is úgy megy ha rosszul étkezel akkor x időn belül halsz meg de ha bagózol akkor még hamarabb ha iszol akkor még még még hamarabb
Hanem mivel mindenkinek különbözik a szervezete valakit elvisz egy nátha is valaki meg ebolát is átvészeli egynapos hasmenéssel 😂 😂 független attól hogy cigizett-e
Neked csak a minapi tortenetet tudom ismetelten feleleveniteni, amikor az egyebkent ilyen okos es ontudatos kollega 2 honap tappenz tan bejott leszamolni, es amikor mondani akart valamit, be kellett fogni a torkan azt a lyukat, amitol olyan nevetsrges Darth Vader hangon szolalt meg. Igaz, most nem volt annyira magabiztos a jovojevel kapcsolatban, sot.
Ott tevedtek, hogy a modern korral jaro egyeb karos hatast nekem emlehetitek, pedig ez pont annyira ervenyes az ongyilkos eletmodot folytatokra is, megfejelve a karos szenvedely hatasaval.
Tehat ha megdoglok a kovid oltastol ido elott, akkor mit irsz annak aki szinten kapott oltast es meg bagozik is?
:-D
Az csak egy lehetoseg, de nem biztos.
Látod, már fórumot sem kell olvasni 😁
Megy a tv-be egy olyan reklám hogy nem kell lehajolni a ha bele akarsz lépni a cipődbe
Szóval ne hajolj le
De ott vannak okos eszközök mesterséges intelligenciák ............. nem kell gondolkodni se
Lassan nem tudom mit fogunk csinálni 😂 😂 leszünk mint a szobanövény 😂 😂