Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt a sportmotor nem engedi , mert nincs annyi tárhelye !
Ezt pont annak írod, aki nem engedi hogy kommentálják a képeit..
Hogy lenne ? A Kátéjemesek rögtön letiltották ! Mi az hogy egy sárga félretoljon egy narancsot ?! Ezt kormányunk sem nézheti tétlen !
Van ez így
ez fent van vhol?
Az eset úgy volt, hogy ment a nagyarc, hogy csakaktm meg csakaszupermoto, aztán Oszi megmutatta hogy kell használni egy ezres sportmotort. ... {os1
Felhőszakadás ? Itt is !
szóval a utánfutót rákötöd az x11-re, zümi meg az utánfutón lesz, én meg zümin?!
Valami készül
Egy Super Duke-ra beneveznék én is. Bár most így a nyers számait látva egyrészt érdekel másrészt tartok tőle. Nagyon bitang egy masina.
Csak szeretnék az lenni ! Munkámból kifolyólag oldalhelyes lenne !
Rásszista vagy..
Csak 899Eur. , Vagy a csizma is játszik ?!
akkor majd közös képet is csinálunk
Az nem lesz gond , a narancs egyre jobban irritál mint a pink ! Na jó egy super Duke-kal ismerkednék de az alatt csak trágya pumpa !
de az legalább jól csúszik
A hó fasza
Pár éve esett sok hó vagy 30-40 centi és vetettünk egy faszát a réten
80as tempóban méterekre csapta suét a kerék a havat, nagyon vad élmény volt
Sajna csak a friss havat csapja így ami lent van egy hete azt már nem
https://www.sportmotor.hu/foto... vagy épp vhol pózolgat, meg fotózza a kibaszott motort egyébként alap, de majd ne aggódj
Ahogy az is szubjektív vélemény, hogy szerinted csak a japánok építenek motorokat. Te, meg sokan azokat a gépeket szeretitek, szuper, legyetek vele boldogok. De ne fikázd a másét.
Engem az sem érdekel, ha valaki szerint a kymco robogó a legjobb a világon, neki lehet az, de ne dumáljon hülyeséget, hogy a másiké szar..
Nyilván a Mátrában ott vannak a helyi vagányok, akiket néha az őrangyaluk sem ér utol. Én a nagyszájú "feljöttem az alföldről sportmotorral 300ezres ruhában és én vagyok a király" típusú embereket nem szeretem.

Nem tudom, nem ismerem azt az esetet.
Hófúváskor vigyázni. szemmel pink motort keresni. Mert esélyes hogy ott lesz valahol. Ahogy ismerem legalábbis.
Megvárjuk a hófúvást , akkor talán már a kátéjemesek is elültek a p.....jukon , azt akadály nélkül verethetünk a Bakonyyba !
Én ezt frappánsan megoldom. Van középvas is. Így mindegy melyik oldalon van a lánc és mivel két dob van így megint mindegy melyik oldalon van a lánc
Ahogy Cápa mondaná sportmotornak csak sportmotor az ellenfele