Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az újgazdag ecsetfejű metroszexuális havarjaid körébel lehet ikon vagy.
Nem is irigyli tőled senki sem ezt a,megtiszteltetést
És még te beszélsz arról hogy ez a SM legalja ?! Hát jól fel kiabáltál nekünk itt alulra , de most már tudjuk hogy van lejjebb is ! Megnyugodtunk ! Ne minket vegyél meg kilóra hanem motort vegyél magadnak ! Mondom motort ! Ne fost ! El se kezd ! Igen ismerem a típust , van egypár az ismerős körbe , és disznóólban vannak tárolva ! Megtisztelsz ha nem válaszolsz !

Benéztem.
Nem változik.
A pinket rühellem és sok is van belőle de elfér itt.
Levike meg csak azé néz be mert a kalácsvevőkkel nem tud keménykedni így kell valami ahol levezeti a felgyülemlett frusztrációt.
Egyszer én is versenyeztem a Babszis osztálytársammal. Népstadion-Moszkvatér távon 5 percet vertem rá...én bringával voltam
Akkor tudod mi a férfi legfontosabb két szerve ugye.
dehogy, ez alap...éhes makkal disznókat álmodunk
Kedves Levente soha nem vettél semmibe, mindig csak fikáztál, nem változik semmi ha vizet daráltok akkor sem. Tilts le azt nem látsz, Te is ezt szajkóztad míg itt volt a cimbid... Amúgy meg pont lesz@rom a ramaty idő ellenére kitűnő a mai nap is!
Akár, vagy fiatal... aki nem tiszteli a kort
Nyugodtan megkérdezhetsz pár embert akivel már találkoztam innen, hogy nem kell én jómodort vegyek.
Ne aggódj, 15 éve ismerem a feleségemet, de én sem tudok ilyen dolgokat. Nem is dolgunk ez, elég ha megtanulod fél kézzel és egy mozdulattal kikapcsolni a tripla csatos változatot....a szívás az amikor egyszer elöl csatolós kebelemelentyűt vett fel és nem szólt volna csak röhögött hogy tapizom a lapockáját mint vak a pinát
Ne minket vegyél meg vazzeg hanem egy kis jómodort
Az F. a Levi előtt is ha jól emlékszem a farok szócskát jelöli.
Na azért attól függ melyik facebook csoportról van éppen szó.
Azért megvennélek titeket kilóra, csak hogy dobjak egy csontot
Kutyaszar :D 5komment alatt megint bizonyították hogy gyászolni kell a sportmotort. A facebookon magasabban van a szint mint itt...
Ugyvan. Egy kis buzigyerek, aki még a kort sem tiszteli!!
A rózsaszín szarságtól épp ma sokalltam be, de attól te még ugyanaz a buzigyerek vagy a,szememben
Csak hogy ne kelljen mégegyszer csalódn i
A rózsaszín szarságtól épp ma sokalltam be, de attól te még ugyanaz a buzigyerek vagy a,szememben
Csak hogy ne kelljen mégegyszer csalódn i
Nem tiszteled a kort!!
Ma elmarad a 2t túra mert mindjárt jönnek a krampusz pöcsök felvigyázra...
Akinek nem tessen az jó tíccson le a pitába.
Jól nézünk
Jóvan levike ne idegeskedj mert rámegy a gyomrodra oszt jólétünk ki
Megmocskolni ?! Megmocskúúúúnyi ! Ez így oldalhelyes !