Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sor1 vagy V2 ?
Pontosíts hogy melyik Duke érdekel.
Szerintem nem rotax.Az a bmw/Aprilia.
Azért téged kérdezlek mert nálam nincs típus fétis (csak sor 4 legyen és japán, nah jó ez csak vicc) De érdekel a KTM. Főleg a Duke sorozat. Jól tudom hogy a Rotax a beszállítójuk? CSak mert azzal a blokkal még robogós időszakban csak rossz tapasztalatom volt. Ez a KTM esetében is fenn áll?
Cápával nekem is sikerült pár jó beszélgetést produkálnom. Láttam benne a tudást. Szívesen olvastam a tanácsait. De mikor elgurult a gyógyszere akkor azért nehezen viseltem. De elfogadtam olyannak amilyen.
Tényleg olyan rég láttam már a kapitányt. Bírtam a ratbike stílusát.
Birtam a srácot nyers volt de jó fej. Oszit is csíptem ill. most is csípnèm őket.
Nem érzed az iróniát ! Abba a disznóólba van 3 ebből a fosból , dr 360 , egy busa vagy hogy meg tudj sértődni : TESCO-s szemét , egy R1 , a rettenet , meg néha előfordul ZZR 1400 Z 800 de akár Ducika is , szóval ne rinyáljá ! Bírok én minden féle szarhatárt !
Minden szó igaz.
Én csíptem a formáját , és hogy lehetőségeihez képest megvalósította elképzeléseit ! Utoljára azt olvastam összetörte magát !
Ne haragudj, de ez az ismerőseidet minősíti.. Én meg olyat ismerek, aki felviszi a szobájába, annyira megbecsüli. Az meg, hogy egy kurvajó motort ócsárolva tudsz csak visszavágni egy számodra unszimpatikus embernek, az téged minősít..
Én nem veszekedni vagyok itt, csak szerintem ez a típus igenis jó, attól, hogy sokszor a tulaj nem szimpatikus/béna/tróger..stb
BB kapitányról tudtok valamit?
Ő is megosztó figura volt!
Élőben inkább egy rastara hasonlított aki már rendesen beszívott valami jót.
Külsőségek nélkül.Picit be volt lassulva,nem egy idegbeteg spidigonzalesz ami eszembe jut de jó fej.
Kár hogy nincs.
Visszatérve a füldugó témára , szóval én leszarom , imádom a hangjukat , legyen az 2T vagy 4T a lényeg hogy legyen benne élet ! Ezért raktam is egy vidit szigorúan mélynyomóval tök hangerőn halgatni ! Nyavalyások elég ha csak nézik ! Az is rettenetes ! Ne neked sportmotor !
https://www.sportmotor.hu/vide...
Inkább csak nem jött át amit akart írni. Élőben normális.
Biztosan qrva jól motorozik a srác, de akkora arca volt, hogy nehéz volt elviselni. Bár még mindig ezerszer inkább ő, mint a ph@szphej Dzsípí Pájlot.
Az nem volt beszélgetés. Cápa osztotta az igét, a többiek kötekedtek vele többnyire. Főleg a vége felé
Amikor ezt mondtam hogy csak állapot akkor a drága pink lány elhordott minden szarnak, hogy milyen rossz nevelést kaptam mert a szüleimet sem tisztelem. Azt viszont már nem értette meg hogy őket nem a koruk miatt tisztelem. Azért nem tisztelek egy idős alkoholista parasztot aki veri a családját mert idősebb nálam. Melleseg a pink leányzó szerint nekem kötelességem lenne őt tisztelni hisz idősebb nálam 3évvel!!

Volt itt több jó beszélgetés még a Cápás korszakból. Persze kinek mi számít értelmes beszélgetésnek egy motoros oldalon. Ők, abban az időben olyanokról beszélgettek mint motogp, superbike, mx. Nem pedig arról hogy milyen szép a rozsaszín gumi vagy hogy huuu mekkora különbség van egy sport és egy túra gumi között.
Ha nézeteltérés volt, nem azzal jöttek hogy huuu újgazdak megteheti hogy hülye legyen.
Nem is minden reggel időjárásjelentéssel kezdődött vagy azzal hogy egy oldalon keresztül köszöngetnek egymásnak.

A galériákra meg nem tudok mit mondani, esik a szint nagyon, viszont van egy két ember aki próbálkozik.
CbLaci, Pocses is jó galériákat szokott felrakni...
A kort nem is kell tisztelni,az csak állapot s nem erény!
Amúgy nem értem a hisztit,milyen színvonal volt itt ami süllyed?
Tízen éve vagyok itt de nem emlékszem,hogy itt mekkora intellektuális élet folyt volna.
Arra viszont emlékszem,hogy a normális,értékes galeriket kb. leszarta mindenki ,de pl. a miskó -féle baromságokon elvolt a nagyja.
Pont mint a tv,ott sem az irodalomszakkör a legnézettebb műsor.
Szóval ne vinnyog mert már így is csajosabb vagy mint a két fórum lakó bige.
ticcsá' le most absz sokk, be vagyok indulva minnyá' Alpok...
Mi van mostan? Mi baja Levinek? Nálad is le van tiltva? Jó van akko' az a gyerek mindent tud.... kis pöcs még, de osztogatja a nála ezerszer idősebb, tanultabb embereket... anyuci , apuci kedvence lehet
2 db 990es tulajt ismerek az egyik fasza csávó
A másik meg egy igszi felsőbbrendű köcsög ktm-es aztán amikor sok éve volt a bp-szeged offroad szegény műmájer gyerek gyors kiesett a játékból. Kiállt aszfaltra és hazasietett a mamihoz
Szerintem levike is ilyesmi gyík lehet
A másik (talán derot néven volt a,motorozz.hu oldalon) fasza csávó az jól kente, őt láttam máskor is de ezt a kis műmájer nagyarcot soha többet
Sanyi már olyan korban van hogy,mindenkit elfogad olyannak amilyen....
Amilyen szép lányai vannak tuti nem buzi és nem is metrosex
Mondjuk Tsanyi eléggé metroszexuális, igen
Mindjárt vissza engedélyezem én is Levit, már a válaszokon is szét röhögöm magam