Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki a kicsit nem becsüli, az tegyen róla hogy még nagyobb legyen.
A régebbieken van így,a KTM-et mindig az köpködi akinek nincs
De ha most gonosz lennék nem mindegy hogy mire jön az a 4 centi. mert ez a lécnyúlás centiben ennyi de százalékban ki tudja mennyi? 10% vagy 70% az nem mindegy
Mert az már fejlettebb mint egy kátéjem !
Ha pont eléri a méhszájat akkor megfelelő!
Na bammeg, 4 centiert meg nem vettem volna gixxert, az oszt semmi
Bocsi, a régi szoci motorok nem vonzzák a tekintetem. Isten az atyám ez még sosem tűnt fel hogy azon ott van.
A bóbita hibrid mert mind2ő felén van!
Áhh nem csak azok!

Mióta meg van a gixer 4 cm hosszabb a kéjlécem!
Én köztes vagyok mert lomokkal járok nulla tudással, viszont szép naaaaaaaaagy arccal!
Csak miatta tettem bele meg van egy masik kedves ismerosom, akit meg mindig ocsarolok a szaksdt BMWje miatt, de legalabb ismeri az indexet meg megtalalja az osszes kattut is mikozben az indexet keresi
Mér ott van , mér ott van? Há mee a simón is ott vót !
Erről jut eszembe. Mert ez már vagy 10 éve basztatja a fantáziám. Angliában az oldalkocsis motoroknak a másik oldalára van szerelve a csónak? Nem humor tényleg érdekel
Pocses !!!! Látod maradt neked egy kiskapu
A jobbkormanyos kivitel hozadeka
En csak fele-fele aranyban latom azt, aki megveszi azert, mert egy fasza motor es tud is vele menni, a masik fele meg azert, mert ciki hogy neki nem az van, de tudas helyett csak penz van mogotte.
Autonal meg kb csak a presztizs erteket latom. Vagy szakadt bmw cigannyal, vagy mumajer a vacsi uj bomosben.
Na jo, neha van 1-2 jolelku, de a kivetel erositi a szabalyt
Árulj el nekem valamit. Mert ez már több kissebb KTM-en feltűnt. (Bár lehet hogy más crossmotorokon is így van de csak a KTM esetében tűnt fel.
Mit keres több KTM-en is rossz oldalon a lánc? Sok esetben a jobb oldalon van. Ez valami saját házi hülyeség vagy több cross gépen is így van.

Amúgy a 72.000 már nem rossz futásteljesítmény. A leócsárolt KTM-től, megmondom őszintén én is gondolok már itt egy blokk felújítást, mert hiszek a sztereotípiáknak. Án amúgy nem is tudom hol tartok. Sajna nem motorral jöttem ma, olyan 110.000-115.000 lehet a malacban. Kb (Sajna hiányzik az órából 40.000-ezért ezt mindig pluszba hozzá kell adnom)
sztem a bmw-sekből árad a "ki ha én nem" (tisztelet a kivételnek!)
Latod? Igazi BMWs lennel. Nem is hasznalnad, csak disznek venned
nálam csak a yamaha, kawasaki, honda játszik , ami nagyon-nagyon, meg saját részre nincs bajom a többivel sem úgy, de nem ...
Ki nem vinném!
En szimplan utalom a Mercedes es a BMW markat. Nekem ezek a ciganyautok. Es ez szamomra kiterjed a motorokra is. Elhiszem, hogy kurva jo, semmi bajom, akinek ilyenek vannak, de szamomra nem elfogadhato. Ingyen sem kene.
(amugy tesom is X5-tel jar es egy rakas fos az az auto )
Érzem az iróniát , hogy csak a garázsba és nem az úton szégyenkezni vele !
Nem a te megjegyzéseden akadt meg a szemem. Az még "átjött".
Nekem igazából édesmindegy ki mit szeret, csak a háttértudás nélküli mocskolódást nem szeretem. Nekem 72000km van a gépben (49000saját), és tény, hogy van 1-2 rossz megoldás, amit a labancok alkottak, de aki itt fikázza, szerintem nem tudja ezeket, csak az ismerőse ismerősétől hallott valamit, meg amúgy is fideszszínű úgyhogy nem lehet jó