Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

esőben a legjobb ( néha!) imádom!
Menj olyankor motorozni amikor más otthon van. Pládul este, reggel, szar időben, stb.. olyankor lehet tempózni
ne rinyáljá', egyedi vagy bazmeg
Nyilván nem minden sportmotoros balfasz. Csak ők a legfeltűnőbbek. Tudod, a lassú túra/naked akármilyen motorost ha utolérem ELENGED. Míg a sportmotoros nekiáll kakaskodni, akkor is, ha józan ésszel beláthatóan is kevésbé megy neki még a kanyargás (amivel semmi baj nincs!). De előjön a "nehogymár engem megelőzzön egy fos labancbicikli" hozzáállás, és egyenesben nyilván esélyem sincs megelőzni, mert ott húzza neki, aztán kanyar előtt meg olyanokat fékez hogy rossz nézni, és akkor már éppen hogy 5cm-re vagyok a hátsó kerekétől... Ezekre a nem normálisakra vonatkozott a mondandóm.
Most magányosnak érzem magam. Sportmotorosk közül is kilógok, a Nakedek közé túl nagy vagyok. a Hipersport gépek közé meg lassú.
Alakítok egy saját ligát. Éljen a Powe Naked géposztály.
így van!! ( mármint az uccsó mondatra értem)
Mi most a sportmotorosok halmazára gondoltunk. te abból kiesel, így elnézőek vagyunk
Igen. Sosem a tudás hiány hanem a tudás illúziója az igazán veszélyes
Bár idén én is eléggé takarékon vagyok. Öregszem lehet
Pl velem. Bár még nem futottunk össze. Bár ha abba a halmazba is tartozom legalább tudatában vagyok hogy abba tartozom. Ami így már nem is olyan rossz Nem baj az ha valaki nem tud, akkor van baj ha ennek nincs tudatában
Letiltott?
Hát ez nagyon vicces, pedig facebookon vagy 5* bejelölt
Nyugi én is balfaszabbak halmazával akadok össze többnyire
lefelé
Elbírná a malac. Csak a gatyámat is lezabálná ekkora távon a szerelvény az ziher
én semmit nem látok nem kell bántani senkit , az a lényeg, kinek milyen meg hogy , meg mekkora , mindenki örüljön a sajátjának, meg más örömének , oszt jó' van az úgy
épp akartam írni hogy egy komolyabb visszafordítós szerpentinen nincs az a motor amit egy bicikli ne előzne le
Már láttam és ez borzacskó! De azért spórdobgya van a hormon bonbonnak!
ugye Kakucson az MZ,meg a sm a nyerő. egy pannónia ringen meg nem...
fájt neki nagyon. erőből megoldotta
Sportmotornak a balfasz pilóta a legnagyobb ellnsége.
És valljuk be őszintén a sportmotoros jó és balfasz pilóták halmaza nem ugyanaz.
Lehet a lányzó a jóval nagyobb halmaz egyik tagjával akadt össze.
Ne tedd. Szívesen latunk képeket rolatok. Persze kevesebb ruhával :P
Még motor se kell egy "komoly" szerpentines lenyomásához.
http://youtu.be/HkuK5IcEDDI
Pinket rondítani ?! Kezdem elhinni hogy a Kátéjemesek mindenre képesek !
Az enyémeket lehet... csak szokás kérdése.
Ha nektek ez kell, nem rondítok az idillbe