Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eleve az Alien kaja egy elég nyomi űrhajós paszta.Kell a fenének.
Na én mennék oda négernek....még ha szar egyhengeres fospumpákat is kell tesztelni, valahogy csak ellennék
A legjobb mozgás és még hasznos is
Megtisztelsz,de 6.-án ki kell menjek csíkba ,mert sürgős motorozás lesz a gyimesekben (is)!
A bérlet amit a cég vesz olcsóbb.
Erdekel. Foleg ha nem vagyok balfasz betartani. De mozgas mar cseppet sem az erossegem ...
De vegul is majd gyerek mellett is azt kell betartani, hogy a maradek kajaja nem konyhamalackent bezaba, hanem kibasz a kukaba gondolkodas nelkul...
Volt már ilyen cíke rizsáva kombód akkor nem jött be.
Most csiszolom a ketogén étrendet ha bejön majd írom. Már ha érdekel. Egyenlőre még nem számolom csak szoktatom magam a szinte ch mentes élethez
Lesz egy party pár hét múlva aztán jön a számolós korszak
Ez fenntarthatóbbnak tűnik mint az eddigiek
Régen felénk is az volt a divat buzi nagy ház és mellé egy nyári konyha aztán ott éltek abban a,6 négyzetméterben 40 évet
Nekünk 80nm lakótér van de elég lenne 60 is
Összes kéró vagy 130 garázs,terasz meg ilyenek.
Egy lakás arra van hogy egyél igyál aludj meg dugj benne erre semmi értelme sok térnek
Egyéb szabadidős tevékenységre meg el kell hagyni a bázist, otthon a buli sosem olyan fasza mint máshol
Anyamnak is van gyomorgyuruje, de mi vel nem kepes aggyal hasznalni, lofaszt sem er... De ez se lenne, csak apam egy paraszt is vilageleteben basztatta a sulya miatt. Engem meg akkor is baszogatott, mikor a csipocsont tartotta rajtam a nadragot
Nem jössz el egy versenyre?
7-én lesz egy házi, de amugy szoktunk csinálni éjszakait is, meg nappalit is. 3D
Arra valaki engem taníthatna kicsit. Csak testedzés céljából

Plasztikai sebészet
Boxra
Nekem Tarcsi Veres Imre által fából készített visszacsapó reflex,48#
Közelben lakom, sváb lakta helyen. Hidd el nem csorók....
Lóghat rajta mint motortakaró a bőrke!
Van itt a szomszéd faluban egy csávó. 200+ volt
Most 98-100.gyomorgyűrű, meg étrend. Akkor azért vertem volna meg, mert akkora volt, most meg azért, mert tuti gyenge lett
Mire tanítgatott?
Volt anno egy kovács kollégám 185 kg volt azóta vagy 50-et fogyott. Na azt nekifutásból sem tudtam fellökni nem tudom mekkora erő volt benne, de körbefutottam meg kidologzam volna belőle 3-at mert lassú volt mint a gechi.
183 vagyok és 98 kg
van némi tartalék, de döntően izmos vagyok, mint az állat
Csak szufla nincs annyi,mint kőne a balhé óta
PSE Coyote vadászreflex 50+#
Menj ki Vecsésre. A Svábok azon versenyeznek kinek van nagyobb háza, aztán ha bemész, tök üres csak a földszinten van egy kis lakrész
Ló...t olcsóbb, vagy gyorsabb. Legfeljebb a belvárosban, de ott meg gyalog is minden közel van.
Melóhelyemre a régi lakhelyemről másfél óra volt az út, metróval és 200-as gyorsbusszal. Mind a kettő 5-10 percenként indult. Oda vissza 4 jegyembe került most az úgy 1400forint.
Kocsival 50km és 40perc az út, motorral 30perc, bringával 1óra, szóval bármit gyorsabb és olcsóbb mint a tömegközlekedés. Előbb sétálok be gyalog, minthogy tömeg közlekedjek.