Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az örök mint a szegénység!
Itt debrecenben van egy szaki aki gyönyörű dolgokat alkot rozsdamentesből,de ilyen cucchoz kell neki a motor is!
egyél b+
vegyél a teszkóba 2 súlyzót (pár éve 4 ezer felé lehetett a 17 kilós ,5-1-2 kg tárcsákkal) csináld ezeket: https://shop.builder.hu/kezdo-...
a lehúzás macerásabb de ha van valami sufni otthon feldobsz egy csigát( akár egy tolóajtó kerék is jó) és húzhatod
aztán egyél rendesen, és jön az izom
A genetika az genetika... Bar az ilyesmi problemat se irigylem.
De sok bajotok van a fogyással. Inkább arra lennék kíváncsi, hogyan lehet hízni. Nekem ez nem sikerült eddig, pedig több évtizede próbálkozok vele.
Na menj a faszomba a kekeckedeseddel inkabb kuldd majd a dietad menurendjet
Van akinek a gyári tetszik...
Vagy ilyesmi
Pl én ki nem állhatom ezeket a kis pöcs indexeket, van aki meg a nagyokat utálja
De miért jó ennyit szopni vele? 4$-ért megjön, fél óra szerelés, oszt villog
A lépcsőn is leeshetsz, és a,szőnyegben is eleshetsz
Stbstb
Ja és ha húst vágsz és megsérülsz elég durva fertőzést is kaphatsz, így a konyha közelébe se menj
Amúgy a gyári indexbe is lehet tenni ledet csak a belét kell módosítani
Macerás feladat de meg lehet csinálni
Mas ha eleses kozben megutom magam (mint tavaly) es pl pocakra esek. Attol valahogy nem felek, hogy meghalok. Szoval nem kell kisarkitani.
Van bennem eletoszton, megdogleni nem akarok.
Ennyi erővel ne csinálj semmit se és ne is mozdulj ki otthonról...
Ennyi erővel utána se motorozz mert lehet anya nélkül nőne fel ha nagy a baj
Sorry.
Multkor valamelyikotok bogarat ultetett a fulembe az Inazumaval... Lehet megkellene nezni egyet.
Tudtok esetleg amugy megbizhato emberket, aki jo bukocsovet tud szerkeszteni egy motorra?
https://new.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsx_750_e/suzuki_gsx_750_e_inazuma-11942838#adatlapContainer
A TL-be raktam egyszer ledes izzót, igen állat volt. Nagyon jól láttam vele. A CBR-be is rendelek télen. Gyári lámpa az csak gyertyafény. MOdnjuk lehet rosszul is vna beállítva. Nem tudom. Lófaszt látok sötétben.
Azt nem tudom, de ma reggel többet láttam belőled, mint amennyit akartam
Mi a szarert nem teszi be a tobbit? ah, feladom.
Majdnem egy ev alatt, de csak elkeszitettem az ahitott citromhabos tortajat annak, aki jo par napig dolgozott nalam a butoraim osszeszerelesen es meg Pocses fele jo modora miatt napokig jokat rohogtunk egyutt. Tegnap elkuldtem a tortajat, most reggel ezt uzenetet kuldte facen:
"Szia Emese. Köszönöm szépen a tortát
(na ezt erdekesen tette fel az SM )
Majdnem egy ev alatt, de csak elkeszitettem az ahitott citromhabos tortajat annak, aki jo par napig dolgozott nalam a butoraim osszeszerelesen es meg Pocses fele jo modora miatt napokig jokat rohogtunk egyutt. Tegnap elkuldtem a tortajat, most reggel ezt uzenetet kuldte facen:
"Szia Emese.
Köszönöm szépen a tortát
Majdnem egy ev alatt, de csak elkeszitettem az ahitott citromhabos tortajat annak, aki jo par napig dolgozott nalam a butoraim osszeszerelesen es meg Pocses fele jo modora miatt napokig jokat rohogtunk egyutt. Tegnap elkuldtem a tortajat, most reggel ezt uzenetet kuldte facen:
"Szia Emese.
Köszönöm szépen a tortát
Ez kevés
Nem kockaztatom meg, hogy valaki elusson. Magamtol nem felnek, de mas kozlekedo miatt nem motoroztam mar az elejetol fogva. Meg 1,5 ev volt mire osszejott, nem akartam kockaztatni... Tenyleg annyit szoktam max, hogy itt 2 utcara elviszem meg vissza. De mar ezert is huzza a Zuram a szajat... Pedig ha jon haverom a Duke-kal, tuti kiprobalom. Ha elerem a kormanyt, ha nem
Miért nem lehet motorozni??
Nem éred el a kormányt a has miatt?
Na en a dieta alatt kb 1300 kcal korul probaltam magam tartani. Volt olyan nap, amikor csak 800 korul fogyasztottam es amugy eleg volt, csak en a 90 napos szart probaltam kovetni, igy szenhidrat napon felmentem 1500 korulre is neha. Ugy hogy csalogattam (faszom tart olyan napot, amikor csak gyumolcsot zabalhatok), ugy ment le a 8 kg. Szerintem valami ilyesmit majd gyerek mellett is probalok majd tartani es akkor lesz, ami lesz.
Tegnap volt nalunk a konyvvizsgalo. Tole is megkaptam, hogy en egyaltalan fogok szulni? Mert rohadtul nem 28 hetesnek tunok. Kezdem unni a hasonlo kerdeseket az atlagnal kisebb pocakom miatt
Es tele a tokom, hogy a garazsban ott a 3 motor es egyikkel sem mehetek, ez kibaszas
Na azt ne mondd, hogy ez sok, mert akkor agyfaszt kapok. Amugy meg nem fogyozok. Terhesen tilos es szoptatas alatt is. Bar fogyozas alatt ketszer ennyit ettem es megis fogytam most inkabb probalom karban tartani, hogy ne +20-szal menjek szulni... Ilyentajt volt, hogy Sogornom (bomba no, bomba testtel es kb egy heten belul szul) hetente fel kg-t hizott. En egy honapja semmit, mert probalok is odafigyelni, elotte tobb nasit ettem, most csak tobbet nasit sutok
Az nekem is megvolt pár évig. Sajna elcuccolt az oktató és messzire kellett volna menni
Akkoriban a máday még csak egy tehetséges kezdő volt talán 4 fokozattal