Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a villogó rendőrnek se álltam meg, végre felgyorsult a robogó aztán téptem neki
Amikor már vinnyogott is akkor csak lassítottam.....
Vadász is üldözött már annak se álltam meg, ebből majdnem verekedés is lett miután leszorított
De, joga van és ugyan üldözni nem fog (bár a navosoknál ezt nem lehet tudni, nekik fegyver is van), de biztosan eljárást indítanak azzal szemben aki nem áll meg. A beazonosíthatóság tényleg fontos lenne.
Jó, de ezt nekem honnan kéne tudnom?
Ellenőrizni joga van, de megállítani? Aligha.
Simán gázművesnek nézem.
Mindig rendőrökkel egyenruhás rendőrökkel együtt ellenőriztek amikor volt is ilyen, pont azért mert mindenféle fityfiritynek senki nem áll meg.
Ilyet norvégiában láttam amíg ott voltunk igaz többször is, ha itthon is elterjed az nem akkor gáz kivéve ha csúcsforgalomban csinálják az autópályákon.
Ok, ne állj meg. Mint írtam a két szervezetnek több joga van a rendőröknél, alapból ugyanazokat ellenőrizheti és pl. pont a navos nyugodtan feltartóztathat ha adótartozásod van az nkh-s meg leveheti a rendszámot ha a járművet olyan állapotban találja, de mint írtam eddig igen ritkán láttam kisautókat igazoltatni mindkét szervet, de a lényeg, hogy megtehetik, az, hogy miképp kell őket felismerni az más kérdés, ebben igazad van, ha csak egy kék-piros villogót látok az bárki lehet.
Január elsejét a Petőfi hídon, igen ott rajta, megállították a 3 sávot és csak az mehetett tovább aki megfújta.
Momentán ezzel a fajta intézkedéssel nincs bajom.
Kamu rendőröknek nem állok meg.
A NAV-os meg ellenőrzi az adóbevallásomat, vagy mi a faszért kergetne?
Meg van rajtam 60 kiló felesleges szalonna
Egyre kevesebb a vagy hogy oda menjek.
Miért is? Nem dohányzol, nem iszol, sportember vagy, és a munkában sem szakadsz meg. 80 év simán kijár neked!

Ja, én is elkezdek sportolni:
szoktak ilyen akciót csinálni, sztem ez teljesen rendben van....
franciában még a hitelesített szondát is neked kell magadnál hordani
Ma reggel a komplett forgalmat leterelték kerepesnel egy vidám kis alkohol szonda partira.
Az NKH-snak talán több joga van mint egy rendőrnek igaz többnyire a tgk-al foglalkozik, de pl. Szeged mellett tavaly láttam, hogy egy nap csak szgk-at állítottak meg, többet tehet ellened mint a yard főleg a kocsi műszaki állapotvizsgálatában, a navosnak még több lehetősége van. Tehát jobban teszed ha megállsz az nkh-nak bár el is menekülhetsz.
Most tudom
30 év múlva én a föld alatt leszek erre egész nagy esélyem van
Mert most tudod?
A privatizáció korában ezeket a réteket gombokért adták
Már nagyon sajnálom hogy nem vettem minél többet volt is 7-8 területen részesedés simán meg lehetett volna venni ezeket az osztott tulajdonú darabokat
Csak akkor még senki se tudta a közemberek közül mi lesz 20-30 év múlva.....
ezért gazt termelnek, majd géppel bebálázzák, hogy amikor levegőből ellenőrzik a terműföldet, úgy nézzen ki, hogy művelve van és máris fel lehet venni az uniós támogatást
Sokszor csak közvetve
Pl a Solti ember is ha csak egy kicsit gondolkodik akkor rájön hogy mindenképp előzni fog aki előtte van
Aztán vagy látja vagy nem, ő rábaszott mert nem látta...
Ha a kocsik nem világítanak napközben akkor a motor feltűnőbb lenne egyből
Akkor már messziről látja a motorost
Most is az.
Én olyan 85 körül kezdtem a motoros életet, eleinte illegális módon mert csak 91ben lett jogsim, sm-re lusta voltam járni
Régebben azért nem volt ennyi faszság, halt meg akkor is több motoros, de szinte mindig a motoros hibája miatt
Egy normális világban nem motoroznának.
Egy normális világban nem azért kellene a csillió forintos ruha hogy az ember túléljen....
De ha jut is, az utas mindig nagyobb eséllyel sérül egy balesetnél.
Na de ez nem mezőgazdaság.
Unokatesóm is valami ilyesmiből él, hogy palackozza a növényeket, és árulja weben, mindezt a 60nm belvárosi lakásban
Najó, csak én úgy tudom a gázművesnek nem kell megállnom (annak is van kék villogója) legközelebb erre hivatkozók hogy azt hittem nem rendőr, ezért mentem 200-al