Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De miért nem csinálod? Jól kereshetnél vele...
simító vagy glettvas....
A szigetelés egyszerű kell hozzá összesen egy 3m alu léc lehetőség szerint jó minőségű
Egy fúrógép pár vödör egy kőműves kanál vagy nagyobb spakli ami kényelmes
És egy kb 20x30as (15x30)rozsdamentes lemez nyéllel aminek most nem jut eszembe a neve
Aztán a falat alapozod, felúrod az aljára az alu sínt és parkolós felfelé a hungarocell
A léccel ellenőrzöd milyen egyenes
Aztán ha mind fent van lehet dűbelezni
Ha ez is kész akkor él védő és mehet rá a háló
Nagyjából sima legyen
Utána durva smigli ( nagyon durva kell 20-30-as) ráragasztva egy OSB lapra aztán simára csiszolt
Ha ez kész jöhet a kőműves-festő brigád, lehúzza még egy réteg ragasztóval és utána felkelni a színt
Ide kell a több ember egyedül nem jó mert valami miatt foltos lesz ha a különböző szárazsági fokú vakolatot egybe simítja az ember
Ah,inkabb veszek par akkut meg a futheto kabathoz.
hagyd, le kell fotózni a kész házakat az ország másik felén és majd azt mondod, az os Zolicellel van szigetelve
Igaz nem motoros, de nekünk nagyon kedves félig rokon hölgy volt: http://www.origo.hu/itthon/201...
Most, hogy egyre olcsóbb a földgáz?! (Na jó, nem nálunk, hanem a világpiacon....)
Ne sokáig halogasd, közeleg a tél.
Ez meg csak tavlati terv.Nehezen valtok a megszokott regi mocsárbol uj mocsárba.
Kezdhetnéd nálam a próbamunkádat, persze az anyagot is Te hozod meg mindent és cserébe reklámozhatod magad a kész házról történt fotókkal.
Azr leszarom,de nem kell csak a teherautoig kicipelnem es 5 kilo egy bazinagy bála,nem a 9. es 200 kilo.
a hungarocell elelve szigetel, miért kellene még pluszban szigetelni sztem ebben nem lesz üzlet
Ja en is fontolgatom hogy be kene lepni a hungarocell szigeteles bizniszbe.
nem bútor, bár ahhoz sem értek.... csak vmit ugye kezdeni kell, hogy több lábon álljon az ember....
Remelem nem butor vagy égett computer alkatresz hulladek.
ha már ott dolgozik, legalább legyen már tisztában azzal, hogy mit árul... nem kell profinak lenni, de ne legyen balf@sz sem....
mondjuk most indulnak a tárgyalások, egy olyan üzleti szegmensbe akarok beszállni, amiről fogalmam sincs
Ezek szerint egyel többször voltam,a magas Alpok isnerosebb.
Huhh én ne tudnék.
Az a helyzet hogy, Bécs környéke és baszott sűrű a lakosság.
Fel az autópályára,100-120 km pernitz előtt le róla és mehet a csapatas.
A helyi nagymenő sportmotorosok csak 50km-es körzetben tudnak veretni, szóval nem tudom én sem. Szerintem Te többet jártál arra
Nekem is az első pár km az halál, és komoly visszatartó erő. Mire elérek a jó részre leszakad a karom.
Pedig bíztam benne, hogy Te tudsz valami menekülőutat.
OK,nem is akarom lerángatni rólad.
Nekem a cápa most megfelel sőt begyön.
Lehet megint összekötöm a hétvégi motorozást egy lajos látogatással,legalább méretügyben látni fogom mi kell.
Lassan 7 éves,le kéne.Csak kínlódom hogy mit.Valamikor a télen nyélbe kéne ütni a dolgot.