Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még tevelepényt is tudunk szerezni, két utcával arrébb tevék is vannak, gyere nyugodtan ha nem unnál minket, a srác is itt lesz, lehet, hogy a motorral jönne át.
A világkörüli 2 éves utat felétek riminek nevezik?
nekem sem jön ki, de lehet, hogy a rimini nászutat is belevették?
jó de én csak tehénlepényben szeretek aludni mert az melegít nekem jó amúgy a most szombat ha már így meghívattam magam de ha ott lenne a vőd az NC-t is megvizslatnám már közelről
Aludni is van hol nagy a telek.
Nem vagyok ellene, akár most szombaton is mert a családdal ezt terveztük, ha páran eljöttök annak csak örülnénk.
Akárhogy számolok nem jön össze, ott valaki nagyon lehúzta azokat kik fizették. Ha valamelyik lányom azzal állna elő, hogy figyu fater, nálatok sütögetünk, de kéne 2 milla a vendégekre mert hát annyiba lesz, no akkor azért elkezdenék gyanakodni, hogy kurva drága nászútra fizettek be.
ha van rá lehetőség egy grillezés nekünk is szervezhetnél már öreg cimboráknak. Esküszöm viszek sütnivalót is hogy ne verjelek kőtségbe
Pistának küldeném ezt a számot! Üzenném neki! Add meg a tartozásod!

http://youtu.be/ETxmCCsMoD0
Ez egészen addig működik amíg nincs gyerek, mert a gyerek ugye marad anyával és kell fedél is a feje fölé, tehát kizárólagos használat anyának megítélve. Bátyó nagyon gyorsan kapun kívűl találhatja magát, hiába 100%-ban az öbé a kecó. A tulajdonjogát nem is vitatja senki csak nem mehet be a saját házába
Ha nem fizeti akkor egyedül leszel a saját rokonságoddal?
Mi is majdnem 100-an leszünk de ez van, ki kell fizetni, már jó zenekart is találtunk, minden készen áll. Egyszer az életben kipróbálom ezt az esküvő dolgot is. A felét én állom a másik felét asszony úgy rendezi, ahogy akarja.
most hétvégén voltam barátom esküvőjén, Horány dunaparton, minimal történet, 80 fő, csak anyakönyvvezető, grillezést kollégák csinálták, maguk díszítettek, rétről szedett virágok, folyó bor, 1 féle sör, házipálinka... minden olcsósítva... 1,9M
azóta is jár az agyam, hogy mi a fasz került ennyibe......
Ha összejövünk 100-an akkor az egy milla.....inkább mindenki hozzon magával valamit amit megsütne, meginna és mehet a banzáj...
Nem véletlenül fülelek ha valami jót hallok. Idén talán lesz egy, de nem biztos.
Mi találtunk becsületes, jó nagy vendéglőst, igazi régimódi alkat a tulaj, nincs bérleti díj, hozhatunk bort-pálinkát-töményeket. Emellett fejedelmien főznek, csak a sört és a minőségi rövideket szeretnék felszolgálni és előre mondták, hogy mivel levezényeltek már egy 500 lakodalmat tuti, szóval kereken 10 000/főre fog kijönni a vacsora+ital fogyasztás, így számoljunk.
Szerintem ez több, mint korrekt, ja és a hozott piákra, sütikre felszolgálási díjat sem kér. Kapunk díszítést is, plusz hozhatunk is amit csak akarunk.

Mondom, akkor meg is egyeztünk, mehet a buli, szeretem a mindkét félnek korrekt üzleteket.
Na jó de te halmozottan hátrányos helyzetben vagy.
Ismerős csinálta jól, volt vendégsereg miegymás és a papírozás után irány a telek ahol volt egy jó sütögetés, eleinte néztek a rokon öreglányok, de később már viháncoltak, az biztos, hogy mi is valami hasonlót csapunk, nem fogunk nyomorba dőlni emiatt, ha lenne rá lé akkor akár a kempinsky is mehetne, de addig legyen jó a grill és bogrács.
Nagyon jóban vagyok a szülőkkel, de ők már húzták az igát eleget az életben, hosszú évtizedeken át, nem húzom le őket a lagzi költségeivel is, szerintem ez ordas kapzsi parasztság lenne és nem igazán értem mások miért várják el csettintésre, hogy a szülők kukázzanak ki 2 milliót az ablakon egy este. Kemény munkában öregedtek meg, pihenjenek és élvezzék az életet, már rajtam a sor, boldogulok.
Haveromék így indították a közös életet:
- lagzi 2 millió, szülők fizették, konkrétan elvárták a gyerekek, hogy egy fillért se kelljen bele tenniük
- visszajött 1 millió, nem adták oda a szülőknek, azt is elrakták
- plusz kiköveteltek még egy 1 milliós kombi kocsit, mert hát jön az unoka.

Ahha mondom, oké, ha nektek ehhez van pofátok, akkor hajrá.
Az a nő aki egy ilyen duma után is nálad marad az annyit is ér.
Tuti meg fogja találni a módját hogy megszivasson.
Ennyi bazmeg! Pontosan, akinek van mit félteni, annak legyen esze megóvni a szajrét.
Bátyám már felépített egy házat 4! azaz négy munkahellyel. Jött hozzá nemrég valami nőstény, közölte, te ide semmit nem hozol és bármi lesz, egy szatyor ruhával teszlek ki a kapu elé és mehetsz Isten hírével.
Na, bátyám csinálja jól, amit a két kezével gürcölt, küzdött össze, az csak és kizárólag az övé és csak felfelé vezet az út, nincs semmizés, felezés.
Ne idézd meg, erre megjelenik rövid időn belül!
Ezt csak úgy itthagyom
ez nem teljesen ilyen egyszerű
de biztos a szerződés többet ér mint ha nincs
ellenben így kezdeni egy házasságot kb eleve halálra van itélve
mert ha a másik oldalt nézed akkor kb az jön le hogy kell a pina de ingyen.......
szóval egyik se az igazi
az lenne az igazi hogy a nőknek csak főzni mosni és takarítani lenne joguk
kivéve,ha leírtad egy papírra a közjegyzőnél,ügyvédnél...