Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Thanosnak kell szólni!!! Egy csettintéssel eltörli a fél világot.
Marsiak.....................
Evolúciós harc az élet része. Konkrétan nem lehet élőnek nevezni amelyik ezt nem műveli.
A "szeretet" viszont egy olyan evolúciós ugrás ami lehetővé teszi a hatékony együttműködést, olyan egyedek között akiknek amúgy arra kéne pazarolniuk az erőforrásaikat hogy egymással versengjenek. Vagyis hatékonyabban élhetünk.
Ez viszont csak addig működik míg az együttműködő csoport (pl. egy ország) számára korlátlanok az erőforrások.
Ezért nem lesz világméretű világbéke és egyesült földi nemzetek soha, mert akkor nem lenne kivel versengeni a korlátos erőforrásokért.

Illetve lesz, de csak akkor ha a föld bolygó nem lesz már korlát, de akkor meg a Külső Bolygók Szövetségével fogunk háborúzni
Kérdés hogy a tudással mit kezdenek?
A homokiniggerek spec saját törzseiket is irtják csak mert másik törzs.
Évezredek tradíciója.............bár most a média miatt látjuk.
A primitív térségek is csak a gazdagabbak lelkifurdalása miatti segélyek miatt szaporodott el.Azért afrikában előbb éltek emberek mint bárhol,mégis csak mostanában népesedtek túl.
Mert a téves felfogás miatt beleavatkoztak a gyarmattartók és volt gyarmattartók az ő életükbe.
PL a demokráciát egy tőle homlokegyenest más kultúrára fegyverrel rákényszeríteni.
És máris itt tartunk.
Azt azért tudni kell hogy az elmaradottabb népek azért tudtak így elszaporodni mert mindenáron meg akarta őket menteni a "nyugati társadalom"
Segély, gyógyszer, kaja stb
Itt a végeredmény
Amíg 10 gyerekből meghalt 7-8 nem volt népesség robbanás....
Evvel nem azt mondom hogy ez jó dolog volt, de a segély mellé-helyett tudást is kellett volna adni
És mekkora terület kell hogy megélj?
Ezt oszd el a világ termőterületeivel és ha 7milliárdnál kisebb szám jön ki, akkor Zolinak igaza volt.

Nem azt mondom hogy élj máshogy, tisztelem a hozzád hasonlókat, de ez a technológia fikázós beszólásod főleg a szeretettel vegyítve nagyon álszent, vagy csak nem gondoltad tovább.
Ha eltöröljük a technológiát azzal pont éhhalálra, betegségekre és ennek következményeként háborúra ítélnél 6milliárd embert.

Persze mondhatnánk, hogy a technológia miatt szaporodtunk így el. Ez egyrészt igaz, de nem a technológiailag fejlett országok küzdenek a túlszaporodással, hanem a primitív térségek.
Hát igen, még a fák is tudják: nagy különbség van az "élni" meg a "jól élni" között....
Annyiban igaza van hogy ha mindenki szeretne mindenkit akkor a fejlődés sokkal ésszerűbb irányban folyna
Nem lenne milliárdos meg éhező
Csak ez lehetetlen
Pár csoda bogár sikeresen tudja kivitelezni, de ez teljesen ellenkezik az élettel,
Már az agyatlan fák is elnyomják egymást annak érdekében hogy élhessenek...
Nem, valóban.... én így élek!
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan ?
Technológia nélkül max 1 milliárd embert látsz el biogazdálkodással.A több meg nem él el napfényből.
Nem az emberiség létszáma sok... a szeretet őszinte, önzetlen kinyilvánítása kevés.
Kinek mi jön be lett most egy új rádió a retro nyomják a régi számokat egész jó.
Gyerek is mehetett volna csak nem szereti azt a buzi zenét ami ott van
Inkább a soundra kért ingyen jegyeket a meex-től
Motorom aludt már így a ház előtt régebben, de az még a magasabb létszámú bevándorlók előtt volt
Mért ne lenne jó? Ma megyek egy műszakot, holnap meg Volt fesztivál...
Alapvetően túl sokan vagyunk.
KB 6 milliárd homo sapiensnek el kéne tünnie.tökmindegy hogy.Csak ez nekik nem tetszene.
Rokonom még faszább, ő még a kulcsot is benne hagyja....
Hát igen, a Dunántúli lepusztult félig kihalt falukhoz képest ez már nyugat hiába van keletre
Ellenben a barna bőrű egyedszám sosem látott mértékben növekszik, ami annyira nem jó dolog
Lehet megérné pitbull táp keverő üzemet csinalni, és ott felhasználni a szaporulatot
a hétvégén a környékeden jártam...én nem hagytam nyitva a kocsimat...mintha nem is Magyarországon lettem volna
Ha ennyire jó akkor dugd meg legalább 2x
Jó reggelt!