Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
Nekem kint áll az Astra az utcán mert lusta vagyok kaput nyitogatni többnyire le se zárom
Pedig egy ideje emelt értéke van mert találtam egy Lidl kocsiba való műanyag 100 forintost aztán ott úszik a műszerfalon
Szóval akkor az a tuti kocsi, mert kb senkinek se kell. Ideális helyszín elhagyó szállító jármű
Pedig még a kormány zár is ki van szedve mert akadt kicsit és olcsón megcsinálnáltam
Bent van a csapatom!
Kiesett a csapatom!
Orokoltem,igy nekem ingyen volt.
Az 500 kg alatti futódra... Ami szintén ingyen van
Huha........hova szarjak?
Ingyen vonóhorog
A madik hogy hasznalt teherautot venni anyagi ongyilkossag.
Értem.
Majdnem minden Lidl parkolóban van, ott én mindig tudtam tölteni.
Penny is igyekszik. Plázákban majdnem mindenhol van. IKEA is telepíti vadul. MOL kutaknál is kezdik kiépíteni, meg most adtak át pár százat valami EU-s forrásból, bár azok pont nem sokat érnek, mind szar helyen van és lassú

Az a baj, hogy pesten van elég, de ha elhagyod a városhatárt akkor jobb ha viszel magaddal aggregátort egy utánfutón
Nagyobb városokban van 1-1, de oda a régebbi villanyosok nem érnek el.
Igyekszem lepasszolni szallitoknak.Teher csak par maceras gyarto miatt kell akikkel nehezkes a beszallitas,meg amikor valami bebaszik es egetoen surgos.A masik csoport amikor bevallalom PR miatt vagy alkufolyamat reven egy egy szallitast.
De igyekszem nem uzemszerusiteni ezt.
Ezert van a bazironda rozsdas platos.Olcso,nuku javitas mert tenyleg a lovaskocsi aami egyszerubb.
Bar vagyom egy gyorsabb es kenyelmesebbre.Csak nem eri meg belefeccolni.
Nem próbáltam. de ha jól tudom, akkor kanapét és szekrénysort is árulsz. Azokat feladod postán?
Ja probaltal mar ingazni es minden mast megtenni egy hosszu-magas ducatoval?
Teszem azt elugrani nagykanizsara bemutatora?130-al beveri a 14 et gazolajbol,vagy csak pestre egy konferenciakozponthoz parkolot keresni?
A furgont már feltalálták, nem?
Utana badzhatom ha kutyagolok 3 km t a hatamon azzal a szarral,menobb a gastra szigoru.
meg ne feledjuk gazdag vallalkozo vagyok igy tellik benzinre.
Ahol én töltök ott mindig szabad.
Néha a fűnyíró foglalja meg most a flex :)

Ingyen töltésben nagyon ne bízzon senki. Ezért is nem mondtam előnynek.
Szerintem már jövőre fizetősek lesznek a villámtöltők.
De igazából ez nem is baj, 90%-ban mindenki otthon tölti most is.
Villanyautó meg addig nem lesz teljes értékűen használható autó, amíg a főutak mellet kellő sűrűséggel nem raknak le villámtöltőket, ezek meg ingyen nem teremnek.
itta a 16-ban a lidl-nél is mindig szabad a hely, egy egy gyorstöltős autót látok, de azok 30p max
miért, veszel a komódra is jegyet, mert túl van az ingyenes méreten és egy csomót spóroltál....
Akkor Szegeden kellene tölteni mert ott még nem láttam villanyos kicsit rajta
Debrecenben azt hiszem a jisk (lehet keverem valami más szarral) előtt is van pár dugó ott se nagyon mozog a nép
Inverterrel nem nagyon lesz gond. Akku ami öregszik.
qurvahulyen festenek egy 4 fiokos komoddal a héven.
Te meg mennye franciaba.
100ért adtam el az Astrámat, minek vegyek másik hulladékot?
BKV is megy és olcsó, mégis autóval járok.
Ebben is van igazság....