Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez faszság... ha előtted is ilyen dög van,akkor hogy látod át a forgalmat?akkor veszel egy TGX-et?
viszont lehet vele bútort (vagy mást) szállítani, vagyis pénzt termel
Magasabban ülök mint az X6 ban,dízel szóval fergeteges gyors.
látod, figyeltem....
H100
Ergo qurvara öreg vagy.
H100.
én nem érzek ilyet csak tetszik, hogy nem kell leülnöm, ha beszállok, csak beülnöm, átlátom a forgalmat, kényelmesen, automata, dodgem feeling.. és természetesen van nyomaték gazdagon a kerekeken, mert dízel .
Volánbusz....
Kitalálom. Az Astrából?
Mindennap érzem.De nem kell annyit fizetni érte.
Van céges VW Amarok, és fantasztikus érzés amikor mész és úgy érzed bárkit el tudsz taposni onnan a magasból, de ez akkor sem az én stílusom
én sem értettem, mi bennük a jó, majd vettem egyet kutyázni és rájöttem, hogy van létjogosultsága.... úgy megyek át a demszky pogácsákon, hogy el sem veszem a gázt
Vonattal gyorsabb,csak a zombikra kell figyelni.
Rühellem az embereket. Felőlem a 90% is kipusztulhatna ésakkor se lennék mérges hogyha én is köztük lennék, biztos nem esne jól.
Én nem szertem a SUV okat, de jövőre jön az Ionic 60kWh változata meg a Nissan is igérget egy ideje ilyesmit.
Mire cserélni terveztem a Toyotámat, lessz miből válogatni
ez túl jónak tűnik... 2 év múlva hátha megfizethető is lesz....
Itt egy Kona valós hatótáv teszt, bár itt inkább országúti és városi volt a tempó, de nagyon nem rossz.
https://villanyautosok.hu/2018...
Elég lett volna annyi hogy a mami szája kell engedni a levet
Amúgy mindenki tanítható, csak annyira lassan megy a dolog hogy észre se lehet venni, mert akár 3-4 generáció is kellene hozzá hogy a változás szembetűnő legyen
És mint itthon is tapasztalható akár 20 év alatt tönkre lehet baszni minden addigi eredményt
Elmetevékenység mentesen,befelé haladva...

http://youtu.be/JZ5gJIcuyqo
Sok az ítélkezés a kevés a szeretet!
Ha olvasol WH40K-t mondjuk Dan Abnettől akkor tudhatnád hogy a főgonoszok a jók.
Ugye? Az nagyon gáz amikor az ember a világpusztító főgonosszal rokonszenvezik egy filmben?
Így van, de ez nehéz dilemma, mert népirtást kevesen támogatják a többi megoldás meg nem egyszerű és nem sokkal humánusabb.
Ha nem kalasnyikovos majmok uralkodnának Afrika sok részén akkor Európai mintára megszervezhetnék a maguk társadalmát és élhetnének akár jól is....
Mondjuk itt be is jön amit Tenet írt, hogy az a baj, hogy kevés a szeretet
Mondjuk tony Stark má kezd idegesíteni a nyavajgásával.