Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó lenne......kissé magamhoz térek oszt irogatunk.
szerintem a zoli is simán elheverészik a hátán akár 2 órát is hagy ugráljon a répán a fitnesz cica
nekem se nagyon nőne meg a vérnyomásom ilyen esetben
Sanyi egy 577 Harmanec valamikor a nyáron egy napos?
Qurvasokat beszél.
Nagy formaeza Khupec
A fene tudja, nemrég rám írt valaki dzonkha nyelven amit alig sikerült kisilabizálni a kelet-tibeti tájszólás miatt amiben azt írta, hogy látja, hogy a magyar sportmotoron fent vagyok és érdeklődne valami szakállas, fura fejű ember után aki valami choopfecz nicken mutatkozott be neki viberen és azért keresi mert eladott neki egy olyan motort amit állítólag németből kerített amire ráismert az egyik szomszédja, hogy még a 80'-as években ő vette csak azért adta el a vietnámi csempészeknek mert már újonnan is alig indult és azt a bmw matricát még ő tette fel a szumátrán gyártott 125-ös gépére aminek már újonnan sem lehetett tudni a típusát, na ezt szeretné vele megbeszélni.........
A3-ast is?
Tibetben lehet nem
A powert engedd el.
Ismeri mindenki a kupecet?
Kupectól vettem párban NAA közel nem ennyiért tök jó gumi forog és van aki ennyiért megveszi
https://www.r17.hu/termek/2718...
Óra szerint 2015/11/26 vettem 34000 volt most van 77000 egy két száz
Hány ezer van a motorodban?
Sok gumit próbáltam ki nyilván van különbség ,egy fxa sport gumi 50+ ezer öt ezer alatt lemegy nem gazdaságos annyira nem tudom kimotorozni közúton. Nyári hónapokban megyek havi 5ekm nagyjából nem elég a fizetés olaj+ gumi+ benzinre!
Nekem a conti megfelel.
Ez is igaz tura-sport van nem faxa motorozni vele de legalább van mivel!
fagyizni nem kell spórgumi.
Super Corsa még jobban tapad és még kevesebbet bír
Eddig a Rosso Corsa jó,csak nekem minek?Fagyizni?
Nagy dilemmák.
az M7RR-re azt írták, hogy tapad és sokat bír. Előbbi igaz, utóbbi nem annyira
Mondjuk a CBR-en már nem érzem annyira kritikusnak a gumi témát. Szóval még akármi mehet fel rá
Akkor csak a szokásos.
Venni könnyű.Nemrohog Talán a Road 5 lesz a nyerő.De az elsőben még mindig varialok,a Road 2 turamercevel is szar volt az elsogumiban.
Talan megkeverem power 3 al.
Á, fos volt az idő, szóval a program tolódott. Talán majd most vasárnap
A gumim is elfogyott. Venni kellene újat
Nem azt mondom hogy ásó,kapa.Csak pár nap utána menekülőre fogom.
milyen volt a Grand Tour?
Elcsapná a hasadat a kiscsaj
Így ránézésre valami fitnesscsaj lehet, szóval tuti nem bírnád vele a tempót