Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Audi ?
+ gondolom a négy karika sem popszegecs...
Ugyse látszik
A lemezanyát rajta hagyták és úgy lett lefújva igényes munka, tisztára mint a gyárban
Haha. Az
benned is egy olyasmi érzés mozdul meg mint Gabenban az üvegtigrisben ?
Hányinger...
Amugy mint a skúlótáska.
Karcol rendesen.
Régi cégnél volt pink műbőr, de nagyon élénk pink
Szinte fájt ránézni
Ez most durvább lesz, mint előző, eredeti kawa pink
Ez a szín, bakker! Még mindig a lelkem mélyéig hatol.
Csak az a hiba az egészben hogy te nem tudsz házat építeni
Csak akkor ha van megfelelő képesitésed
Szóval ha kőműves vagy csinálhatod a falakat ha mellette ács is akkor a tetőt stbstb
Ez a cumi
A házunk harmad részét én csináltam most már nem lehetne csak ha találok valakit aki beírja az építés naplóba hogy ő csinálta
Ez így szépen hangzana, de a valóság az, hogy mások lehúzása hoz igazán jó hasznot. Míg ment a játékgépezés a kocsmákban, addig az nagyon megérte, hordták bele az emberek a "havi 100 bruttót", de azt már betiltották például.
Úgy hallottam narancssárga pólós gázszerelőnek kell lenni mostanában, az jól fizet.
Na, ma délután áttoltam egy sikeres műszakin az öreg kacatot: új gumikkal, új fékbetétekkel / fékfolyadékkal csúnya lett volna, ha megbukik.
Annyit csináltam vele szombaton, hogy az illegális, kínai kiegészítő fényszóróimat véglegesen eltávolítottam (úgysem használtam őket, mert zavarta a szembejövőket).
Nem a munkára panaszkodnak, hanem a bevételre.
Hogyne, panaszkodni muszáj, de nem mondtam hogy nem kell kidolgozni a beled, csak nem mindegy hogy ezért ki teszi el a hasznot.
Van egy haver aki ezt csinálta.
Albérletben lakott, ami kb. el is vitte a pénzét, nem tudott félretenni.
Vett kint a francban gombokért egy telket, motorral/kocsival hamar bent van az M0-n.
Vett egy lakókocsit és az első telet abban húzta ki az öres telken. Aztán vett mellé egy könnyűszerkezetes házat használtan. Segítettem neki lebontani, 4 nap alatt megvolt, pár hét alatt összerakta. Innentől kezdve megspórolta az albérletet, ahonnan 2-3 évente kirakták.
Aztán neki akart látni hogy épít egy rendes házat is, erre asszony elvált és most követeli az egésznek a felét, szóval mehet albérletbe megint.
Ininek igaza van, a nőkkel csak a baj van.
Valami ilyesmivel próbálkoznak a generálkivitelező kisvállalkozók, 3-5 ember, sokszor a főnök is hordja a sittet-maltert, de valahogy mégis panaszkodnak.
Amugy ja. Meg kell venni egy ikerház típustervet, azon van a legnagyobb haszon.
Tudok jó lakókocsit
Pont annyiból csinálom én is, csak enyém a haszon.
Ha ezt nem érted, és azt hiszed, veszel egy házat és majd az eltart, akkor naivabb vagy mint gondoltam.

Nem az egyes vállalkozás hoz pénzt , hanem az ész, munka és a lehetőség felismerése.

Nekem mindegy. Tőlem nyithatsz panziót is ha abban látsz lehetőséget.
40-50 évesen mire kellenek százezrek? Ami van fenntartjuk.Vágy tárgyakra elenyésző, hálánk annál gyakoribb.