Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Büszke vagyok a fiamra!
Ezek saját magukat is fejbe tudják rugni
A pakisztani hataron sem jobb a helyzet.Jo a musor mindket oldalon.
http://youtu.be/LZ0ue-XGl9c
Marketing fogás.
Ezek a barmok ha éles bevetés lenne délre ugy kifáradnának az idétlen és felesleges ugrálásba hogy az ellenség lazán leküzdené öket. Hacsak a röhögéstöl harcképtelenné nem válnának addigra.
Mondjuk Duro Dora elott le a kalappal.Igen attraktivan oltozik.
azert a legtöbb olcso qrva maradt ki pénzért
Besertodtek a csintalanek hogy mar nincs biztos havi 3 kilo.Meg ilyet.
Ezen fel oraja rohogok.
http://youtu.be/PaK1jFg8JBE
nem kidobta eladta... a jobbik óriási "sikere" után szóltak neki, hogy el akarja adni nyerges elvtársnak
nyilván mindenre van példa és ellenpéda is... nekem nagyjából 50 ismerős/haver/barát ment ki, ebből 1 jött vissza...
Kötöttfogás!
En most inkabb a szabad sajto ellehetetlenulesen sopankodom.Miota simicska kidobta az ablakon a kompkett bandat.
Szornyu ez a diktatura na.
Nem szabad spórolni a festékkel.
Sokszor leirtam,teso pozsonyban dolgozik,nem azert mert itt keves volt,hanem mert megszunt a statusz,letelt a szerzodes,es nem kinaltak csak rosszabbat.Viszont siman talalt volna itthon is ugyanilyet.
Mondjuk o csipi a gyengebb forintot.
Lehetne úgy is csinálni, hogy ízléses legyen, de ez így nem az.
ez nem így működik... ha a vezetőink devizatartalékai és befektetései úgy kívánják, lesz válság és kész
nekem sok ismerősöm kiment, vhogy nem így számolnak be, persze az is igaz, hogy a legtöbb informatikus... itthon puposkodtak "szar" fizetésért, tényleg kizsigerelték, állandó túlórával stb., kint a legszarabbul kereső egyszerú rendszergazda is 800e+ keres. persze drágább az élet is, de sokkal nyugodtabb az alkalmazotti lét. szigorúan nincs túlóra (büntetik), és megbecsülik, elismerik a munkájukat... nem is jön haza egy sem, csak mosolyognak, mikor hazajönnek látogatóba.. persze, aki mosogatni megy ki, és nincs hasznos tudás birtokában, az mindegy hova megy...
Ne tegyék,nekem igy most jo.
Ne tegyék,nekem igy most jo.
A "sötét" jelzo jobban leirja.
sztem még az sem, csak konszolidálódik.. nem fog évente 10-20%-al emelkedni, csak nagyon mérsékelten. így már lassan utól fogjuk érni a román lakásárakat is
ha meg nem akar jönni, majd csinálnak...
plusz kell egy felelős műszaki vezető.... benne is van a nevében, hogy övé a felelősség, úgyhogy a házi kókányolás ma már a legdrágább, mert lehet elbontani... fateromat sokan keresték meg, sokan meg is sértődtek