Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tiszta mák, ha tangapapucsban jönnél másik asztalhoz kéne ülnöm a vacsinál
Na itt még olcsóbb
Vicces ez a német Louis, 15 €-ért adja a 400 mL-es Castrol láncsprayt. De az még viccesebb, hogy van egy kijevi faszi, akinél átszámítva 1500 Ft/db áron kapható a teflonos MOL-féle cucc. Már vettem tőle egy 5 db-os csomagot, hadd legyen tartalékba:
https://www.olx.ua/obyavlenie/...
Ja, az nálam sem volt sokáig.
Jó de még nincs hozzá sok bontott motyó a renováláshoz.
tegyél be egy leresztett bőr focilabdát a tároló helyre majd lökd meg 10 bar nyomással
lesz helyed, nem is kevés
Ja. Motul c2 3100 helyett 990 volt.
Nem fér mondom,kivülre meg nem gányolom.
Jah és a hülye angol oda tette az USB töltőt.
valami kicsi motorra való hátsófék folyadék tartályt kell betenni az fél deci sincs, a lada tartálytól sokkal kisebb
eü csomag akárhol elfér akár a zsebben is nincs súlya
a nyomogatós pumpa meg bárhol elfér aztán nem kell baszakodni a vezetékeléssel és alig látszik, a ténérén meg sem látszódott, az új gazda akkor se nagyon vette észre amikor mutattam hol van
most akciós volt, 990 ha jól emlékszem. vettem kettőt is.
Azt sajnos hiányolnom kell, az ülés alatt egy tescos szatyor se fér el üresen.
Embertelen drága,A louis S100-at próbáltam,5 euro/db a nagy amivel feltöltöm 5000 pénz.De egyszer sikerült feltölteni a kicsit többször nem.Tehát szar.
Az kb szart se ér.
nekem még van. meg most vettem motult vagy mit kicsibe.
A faridomban az összes helyet elfoglalja a defekt készlet meg az eü csomag.
Nem vészes.A szokásos.
-2 polo-gatya-zokni
-pulover,vékonyabb fajta decatlonos olcsó
-rovidnadrág
-hosszúnadrág,nem farmer decatlonos vékony túranadrág
-papucs (na ez szar,elég vastag,de tanga flipflop nem lesz a lábamon)
-tartalék aláöltöző na ez csak helly hansen dry a többi szar
-egy fura cipő decathlonban találtam elég spéci mert olyan vékonyra lehet összegyűrni mint egy talp
-tisztálkodó cucc,és egy érdekes törölköző ami igen vékony mint egy szarvasbőr de sok vizet tud felszívni
-telefontöltő,kábelek,füles
-két powerbank
-zöld mellény
-400-as láncspray
-füldugó
-pénztárca,telefon,forgalmi
-még jön be pár szendo és egy literes víz,fura forma de ez jobban elfér mint a szabvány 1,5-es.
A lényeg hogy ne normál utcai cucc legyen hanem túraboltos spéci kis helyigényű.
tegyél már fel egy láncolajozót, valami sóher kivitelt és nem lesz gondod többet a kenésre
nekem a stihl pumpás votl eddig a legfaszább az tudott csepegtetni is és nyomni sugárban
minden nap 3-4x megnyomod és annyit ken amennyit a spray kenne
Van az a kis lidlis láncspray vettél te is annó vidd el. Ha nincs meg gyertek erre azt adok egyet, hétvégére kitart.
rövidgatyát én is vittem eleinte, de ritkán használtam
meg melegítőt meg tököm tudja mit még
bár mi nomádba toltuk mindenki 1 gatyában futkosott hogy szellőzzön a segge
de ha emberek szállunk meg akkor rövidgatya is szokott lenni
cipő helyett én mindig papucsot viszek, abban is el lehet mászkálni és kisebb helyet foglal
telefonom 3 hétig elmegy annak nem kellett töltő meg ilyen dolgok, a fotózásról már leszoktam tehát pici pakk elég volt
szerintem a szerszámok több helyet elfoglaltak mint az összes többi kacatom
olyan 18-20 liter felé lehetnek az oldaltáskáim sokszor alig félig voltak
de ezek nomád túrák, olyan "bokorbaszarós" kivitelek
Vegyé gardányost!
Először KB úgy néztem ki mint bogyóbá.35-ös doboz két oldalzsák meg egy lidlis tantáska.
Szép lassan egyre slim-ebb vagyok de még hosszú és rögös az út.
Csesszék meg hogy nincs 100 ml-es mol spray.
Plusz kesztyűt esőruhát mindig viszek. plusz farmer, cipő a civil esti élethez. Tartalék póló meg egyhosszú ujjú ha hideg lenne.
éjszakánként 1 póló+gatya+zokni
egy papucs
tisztálkodószerek

nyár van, nem kell sok kacat, a többi kellék úgy is rajtad van
őszi-tavaszi megmozduláskor én még beteszek egy kesztűt is pluszba ha megázok legyen száraz