Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te nem Laller vagy itt hanem nyaligator, clam utan szabadon
Sima mezőgazdasági boltban vettem, az XL-es alá befértem full ruhában, hátizsákkal, a 3 Xl-esbe téged is be lehetne csomagolni. Vékony, vízálló cucc, semmi több.
Megpróbálom legyurni az igenytelenseget,es cofidis-el lerendezem.
Csak a japán!
Bzki Te is Laller vagy!!??
Rajtam 1 milliós ruházat van!
Én vagyok az a gaz akit emleget Levi
Heviknrk van egy nagyon jo ketreszese, picire osszehajthato, massziv. De nagyon draga, euromotor.
Na meg levinek van becsipodese.
Ahhelyett hogy fenyezne a ktm et.
Monyuk nekem a shox kesztyü teljesen jól birja.
Apropo,valami irto kicsire osszehajthato esoruhara tipp?
Atlagmeret nem jo,mamutra kene.
Aha, már ott járok
Nem,attertunk ruhazkodasra.
Akkor kiszálltam, valamiért a Lallert összekapcsoltam a nevemmel, furcsa módon.
Még mindig szélcsatorna?
én egyszer vettem normális motoros ruhát, hát az egy fos, izzadtam benne mint a jegesmegve a sivatagban
úton még nem is volt olyan gáz, de utána igen
na azóta elmegyek a katonai boltba aztán többnyire usákos katonai gyakorló cuccokat veszek, azok elég strapabaíróak és kurva kényelmesek
igaz nem olcsó mert 10+ezer egy zubbony a nadrág is 8-9 felé van de volt hogy a száraz agyagos úton estem egy jóízűt (felkarcsont repedés+ pár borda törött) csúsztam vagy 5 métert a füldön aztán meg sem látszott se a nadrágon se a felsőn
Nem csak te vagy a vilagon Laller... miert is kerulnel a kepbe, töltöttél fel Zoliról képet? Nem, na akkor?!
Melyik resze ami megakadt neked?
A kabat a nadrag a csizma vagy a vesevedo?
a Racernek alig van/volt garanciális problémája...:-)
Köszi a tippeket, átböngészem őket. Képen minden olyan jól néz ki, hogy nehéz innen megmondani mi a jó és tartós.
Elárulhatnád hogy jövök a képbe?
Nekem egyik része sem fáj
Melyik resze fáj neked?
Ez egy jó osztrák márka:: http://www.racer.at
A legtöbben meg a Rukka-t használják.:http://www.rukka.com/motorsport/de/
Te kis butus, az akkori shox bőr cuccom már akkor 5éves lehetett és amikor kezdett lekopni a festék, vettem másik szettet. Vettem egy téli cordurát, egy szaladgálós farmert és egy hálós dzsekit is. Macna, alpinestars ezek mind alsópolcos cuccok
De hát mit is mentegetőzöm, elég ránézni a Laller képére