Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megkerestem őket
amiket én használok végig cippzáros szóval nem tud lobogni, csak valami gizdább egyeden ha olyan a nyaka mint a hurkapálcika
ami kabát az asszonynak van az nem végig cippzáros, annak a gallér része tud lobogni
Itt latszik hogy ugy van szabva a nyaka hogy nem tud lifegni.
van neki nyaka pár centis, nekem nem lobogtatja a szél
igaz nekem nem vékony a nyakam
nem a kapucni,a nyaka leffeg,nem motoros hajtoka nelkulire van tervezve.
földutak mellett egy csomó van a hegyen, aszfalton lehet ritkább
én egyből kitépem a gecibe azt a kapucnit
Aszfalton ritkán nö szeder
asse tom mi az a szeder.
Nem az a baj a munkavédelmi láthatósági esőruhával. A nyakába van felcsavarva a kapucni, és azt a részt csapkodja a bukósisakhoz. Már 90-es tempónál meg lehet őrülni tőle....
pár utat kibír utána kezd leválni a belső vízhatlan fele amit csapkod a szél
mondjuk én azért veszek ilyeneket mert a 15 ezrest is megtépi a szeder bokor aztán az is eldobós
egyszer láttam egy faszát vastag hajlélony fólia szerű volt oldalt patentos nadrággal
de volt vagy 1.5mm vastag de akkor is tök hajlékony volt
Na ezért is jó a hótolólapát. Amikor jöttünk haza Ausztriából Zoliékkal és Pest előtt esőben jöttünk én szentül meg voltam győződve hogy megúsztuk és csak az út vizes, Zoli írta másnap hogy kopogott rendesen. Rám egy csepp eső sem esett, a bukó lett vizes a plexitől felfelé. Szóval esőruha sem kell
Anyaga sem mindegy, az orkanos jo,a gumirozott szar,mesz egy kilootvenet es 100 km utan lemallik rolad,kidobtam egy kuton olaszban.
De az osszes munkavedelmisnek idegesito a nyaka,az mindig leffeg es uti a sisakot ritmusra.vaaaaaaa de kiakaszt.Es elfoglalja tanktaska felit.
Nem erdekel mennyi,kene egy kicsire hajthato motoros.Tellik a hitel.
1 túra 1 használat

csak meg kell nézni miféle mert eddig 2 félével találkoztam
-sima cippzáros belül van egy kis csík ami takarja a cippzárt, elég csúnyán beázik
-cippzáros de kívül van egy sor patenttal rögzíthető ráhajtás, na ezek egész jók jöttem 350km esőben és kb egy tenyérnyi helyen áztam csak be de ott sem vészesen de meglátszott a pulóveren
Amit mindenki.
A 3 Xl kicsi rád? Mit ettél kiskorodban, a többi gyereket?
Raneztem az euromotorra,a webshopjuk fos,de nem olyan dragak.24e a ketreszes,viszont csak 3xl es a legnagyobb.

Kar hogy a spyke mar nincs sok naluk.
Messzebbről kell nézni, onnan úgy nézek ki mint egy ipari tanuló
Denemáááá...
Egy nyarat nyúztam, tény, hogy nem felnőtt rugdalózó, de azért pár túrát kibírt.
Már annyi vagy?....ne már.......kicsit többnek néztelek.
Jó de egy többnapos turára a fene se akar vinni vagy hármat
Bzki már 40 éve! még gombócból is sok
ezek tök jók, aztán ki lehet dobni a fenébe egy használat után nem kell hajtogatni meg cipelni
Ami nem szakad szét a második fel levételnél az vagy vastag és sok helyet foglal, vagy nem olcsó