Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

F@szt... mi fizetjük, akik dolgozunk....
Ha kisüt a nap és nem havas/jeges az út, nem érdekel hány fok van.
Az a baj, hogy télen keveset van világos, és még gyakrabban borús.
Amikor azt hiszed hogy megvan de mégsem
Egy tört csavarból lehet akár kettő is
Persze sorvezetőnek pont jó nehogy elfelejtsd.
Ó bakker, hogy erre nem gondoltam!
Szóval ha harmadikban vagy, akkor mellette kicsi számmal kiírja hogy 2 meg 4?! eszem-f@szom megáll!
Idén 42368km mentem! Csak utcán! Pályán pedig 3 hónapot!
Ez az egérmozi egy hányinger!
Dehogy,csak egy intelligens kijelző,a gyengébb és öregebb versenyzőknek szól hogy ez most üres de ha lenyomja a kart 1-es jön ha felhúzza 2-es.
Nincs benne több sebesség. Sima Riga váltó csak fel van tuningolva optikailag
Nahh ne tartsatok fel, megyek aludni
Szép napot néktek
Family guy jobb
Esetleg simson család
Ez egy TFT. Ha akarod, akkor Tom és Jerry is mehet rajta a mekinél.
Az én csuklómban hiába van.... Tök fekete a ruházatom, fekete a sisakom, és csak nyakig beöltözve vagyok hajlandó motorra ülni. (Városban nem motorozom, nekem csak szórakozási eszköz a gép - kirándulásokhoz). A bazi nagy túraplexi - ami az év többi részében áldás - sem segíti elő a klimatizációt.
A csuklódba van a klimatizáció, no persze városban araszolva off
Dee akkor se megyek 38fok-ba ha ereszd el a hajam van
Strand papucs meg rövid gatyeszt aaaazztt meghagyom a fagyizóig megyek májereknek...
Ezt Zoli nem kő hogy magára vegye
Én 10 és 30 fok közé vagyok hitelesítve, már 32-ben sem ülök motorra.
Na én 3 fokban nem motorozok, ahhoz nagyon gyenge a téli ruházatom (4 évszakos olcsó Shox, téli aláöltözővel, vesevédővel).

Más: a fokozat kijelződet nem értem: csak az ürest, és az egyest-kettest tudja kijelezni?!
Sokáig ülhettél a budin
40fokba se megyek sehová ,legyen 38 kivéve víz közelbe
Mééég nem vagyok öreg fax, de az ízületeim már ki vannak
15-35fok között ,be happy, ohh happy
Még ha a ruháim is lehetővé teszik, ééénn nem moccantyúzok cidribe, se esőbe se káneluszba
2017 Dec 26. a sz... is belém fagyott.
Miféle szundi márciusig? Én egy beteges, öreg "puhapöcs" vagyok, de télen ha szépen süt a nap és van legalább plusz 10 fok, mindig el szoktam menni egy-egy 100-150 km-es karikára, nagyon jót tesz a hangulatomnak. Pl. tavaly karácsonykor is. (Eddig a leghosszabb idő télen amíg nem ültem motorra, az másfél hónap volt. Viszont idén nyáron volt ennél hosszabb kihagyásom is - nem bírom a kánikulát, na!)
Ma még 20 max holnaptól 15-17 fok a jövő hét már max 12-9 fokokat ír 3.-áig ami reggel már igen cidri.
Ha sikerül hétvégén még egy esztergom kör,utána bejelentem olajcserére gyors mosás és annyi.
Kedden irány bécs hátha sikerül valami sisakfélét szerválnom akciósan.
Bebacnaa
Számításaim szerint a hónap végén vagy nov. elején lenne még "időm" egy utolsó gurigára
Aztán nagy puccen és márciusig szundi
Reggel 12 fok volt.....................de még buli a dolog viszont jövő héten már annyi.
Ez látványos holmi és kedvelném.
... és a visszaszámoló is egy remek dolog...
https://www.vezess.hu/vezetunk... Békés napot mindenkinek.