Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogy,csak szeretem bizgatni a nagyerdeműt.
Láthattuk több fotón is... kezében a fagyi a távolban a kétkerekű wartburg
Legújabb agymenés: https://kuruc.info/r/2/191188/

Tényleg nincs fontosabb dolguk? Elképzelem a sok idős,falusi embert ahogy rémülten néznek maguk elé, honnan-miképp teremtsék elő az eljárás költségeit. Jórészt olyan kutakról van szó amelyeket akkor létesítettek amikor még híre-hamva sem volt a vezetékes víznek. Mennyi bőrt lehet még lehámozni erről a népről? Elmeháborodottak ülnek a parlamenben!
Azt mondod, a Zoli szeret nyalni?
Vagy fagyizol
Zolikám te ülsz a boltban szemben veled a nagyvezér fotója és hokizol
A megvilágosodás, a megvilágosodott, felébredt állapot jelen korunk (csodája, különc állapota) amit többnyire elmebajjal, vallással,egyéb irányú nemi identitással, szektákkal fésülnek össze... Ellenben a természeti népekkel akik nem is értik azt hogy megvilágosodott... stb mert valójában ez nem is létezik..... csupán annyira MESSZE ketültünk az emberi minőség alapállapotától (szetetet) hogy már létjogosultságot nyert az a felismerés hogy vannak felébredettek és alvók.... Alapállapota az embernek SZERETET!
14 lejt beszednek a genyók úthasználatért aztán nem tudjunk meg 60as átlagot sem menni a román oldalon
Unatkoznak a tisztelt urak.
Én ma is csapattam reggel.
de ha van autód akkor fizetsz akkor is ha egyszer se hajtasz fel semmien autópályára
Kicsit túl van tolva a new age propaganda,de sok sikert hozzá !!
De legalább nem szednek érte díjat a csóró motorostól....
Jó, próbáljuk ki! De előtte szabaduljunk meg a mostani bandától! Így rendben?
ejj mindig megy a politizálás meg hogy ki mennyit lop néznétek meg mi van itt románba ... köztörvényes komcsiivadékokkal tele a parlament ráadásul nem is egy analfabéta elég csak a nemlétező autópályákra nézni, itt olyan drága a kilómétere hogy még addig se jutnak el hogy aszfaltozzanak mert már ellopták. 10 éve megöntöttek pár oszlopot a szántóföld közepén azóta is úgy van ....
Direkt lett csinalva.
Csori Juhász Peter elol siman elhappoltak az osszes adomanyozot.
Éééés, tényleg működik!
tarha.hu
Ja,az mas .
De ne sajnáltassuk magunkat, vegyünk példát román szomszédainktól:
https://index.hu/kulfold/2018/...
Ez egyszer tévedsz: nemigen olvasok 444-et, én a független Indexen élek.
Mondjuk eklatáns példája a vidéki sajtószabdság nélküli életbe belerokkant idősödő szegény szerencsétlen liberális választónak akihez nem jut el semmi ami nem kormánypropaganda.
Kevesebb 444-et sízvj mert árt az egészségnek.
Fura, mindenki elégedetlen, senki nem szavazott rá és közben tarolt a választásokon.
Politika (akitilop), nyugdíj fel kéne ébredni
mondom hogy okosabb mindenkinél.