Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért az sem baj, ha a jövetel és az elmenetel között nem élsz szarul
Természetesen a farmon!
Tegnap arattam!
Azt szoktam mondani azzal mész amivel jöttél. Egy szál segglyukkal. A többi csak már álom...
egyet kinyírtam már elég szörnyű érzés volt
ami fura volt hogy lényegesebben gyorsabban kimúlt mint a disznó
a mostanit inkább elajándékozom de akkor sem kerül kés a torkába
ebben is igazad van simán megérné befeküdni a gödörbe mert így lehet megszopatni a cigókat meg az állami rablókat
amúgy elárulok egy titkot, bár a te értelmi képességeden annyival túlmutat hogy sosem fogod fel
a célszemmély szempontjából teljesen mindegy ki mikor hal meg, hiszen semmi emléke nem marad utána neki
szemléltetve:
teljesen mindegy mennyi pénzt gyűjtesz a perselybe ha utána nem viheted magaddal
itt a pénz jelképezi az emlékeket és a persely te vagy
Szinte semmit, akkor minek élünk... mindenki mennyen amerikánoszba megkaptuk mi parasztok.
3 eve be se kapcsoltam tévét.
Szakállasokat nem bántunk, világos?!
Az se egyszerű feladat.
Ebben most igazad van tényleg nem lehet mindent megéri nem éri alapon osztani
Nyird ki a kecsket.
Mit nem lehet mér nem lehet, megéri, nem éri meg....Mindent pénzben mértek me nincs, de egy családban köll négy tv meg ruter meg tökömtuggya..... Az megéri. Irnál arról hogy mit és hogyan lehet a beleszarok döglök inkább helyett.... Vagy ezzel az életfelfogással miért nem sétálsz ki a temetőbe és dőlsz hanyatt egy szimpatikus gödörbe? Lehet hogy az megérné
Szép napunk van V4 a jövő!
épp evvel küzdünk mi is
anno egyik tyúkból kakas lett, aztán le kellene vágni mert nem fér már be a kecske védelmi rácson kint meg nem lehet etetni a kecske miatt mert felzabálja előle
aztán egy etetés lassan negyed óra lesz mert meg kell várni mire eszik és elzavarni a mekkmestert
szóval bele kellene tenni a lábosba egyik hétvégén de olyan szép hogy sajnálja mindenki kinyírni
Ah meg a hetvegen ha lesz idom egy gyenge esztergom korre,csak ott tul puccos a fagyizo.Szovsl annsk reszeltek,lemosom,bejelentem olajcserere,lancpucolas,letakaras.Ha jo iro lesz megfuttatom picit.
Keszulok 19 re.
Nem kimondottan azért csinálják mert mgéri.
Nem nagy munka de sok időt elvesz. A köritést is hozzá kell számolni. Apróbb jószágokat még tartanék is, de az se nagyon van aki levágja, mert mindenki sajnálja.
Kurvára tényleg nem elég de saját örömödre igen.
én kukoricával etetem őket és van 7 db napi 5 tojás mindig van
és kurvára nem éri meg
Inkább a termőföld nem olyan. Ki lett zsigerelve és nem fogllkoztak vele hogy tudjon regenerálódni. Másrészt még igy is,kényegesen jobb a minőség
70ft a búza, kukorica. 20tyúk, naponta egyszeri etetés+zöld. Ez olyan nagy munka? Cserébe 3-15tojás naponta, majd vágom le őket. Húsa bordó, a leves sárga(nem a kurkumától) én örömmel csinálom mert a családot boldognak érzem.