Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én anyádnál
En a testruhanal akadtam el.
Soha nem használtam semmit ami tiltott tudatmódosító. Nyílván az ismerettségi körödben van hasonló. Mondjuk nem tudom mire alapozod hisz még soha nem néztél a szemembe hogy ezt kétséget kizáróan kijelentsd.
alapból engem nem bánt a világod, de ezt hagy ne kommentáljam....
mindegy, nem ez a lényeg... a magyar szavak szétszedésében való magyarázatok nem relevánsak... él-elem/fél-elem a magyar szavak kialakulásának semmi köze a belemagyarázott ért-elemnek
az emberek többsége szokott, ez neked lehet fura, te már túl sok fényt engedtél be magadba ha lehet tippelni akkor lsd formában
Ő igen az elméje nem. Az ego kondicionálja az elmét és fordítva. Azt sem tudja ki a lusta, az a testruha amiben van vagy az elme vagy a lélek vagy ini a fórumozó.
Ki van csukva: már ahhoz is lusta....
A blézer nem Magyar szó.
Már megint gondolkozol
imádom, amikor a szavak szétszedésével próbálunk meg vmit megmagyarázni, pl. az egyik legfuturisztikusabb fegyver, a b-lézer
Ezt gondoljuk át mégegyszer
Az elme nem tud használni senkit sem
Kivéve pár hozzád hasonló elborultat
Amúgy meg az a nagy igazság hogy mindenki pár vegyi folyamat rabja
Még mindig nem ér-tem.
Van ért-elme amikről te(ti) fecsegtek az valóban elme-tevékenység csak.Az elmétek használ titeket így van ért-elme annak amit fetsegsz
attól, mert nem ért meg senki, még nem vagy művész...
azért én sokkal művésziebben indítottam
"...nem az a lényeg ki vagy, hanem hogy kit szopatsz..." - Zana Zoltán
de legalább van értelme, nem úgy mint a te okosságaidnak
Napi tirpákság jobban passzol
Nálunk 4 éve nincs.... Házba bevinni élő vagy kivágott fenyőfát és minden szart ráaggatni, majd pár hét múltán elegánsan kibaszni. Miért
Na kezd alakulni, tudsz te normálisabb zenét hallgatni mint azt a buzi discos szarokat...

http://youtu.be/DasiUD8PTko
hogy borul a fa
Napi bölcsesség :

Nem a cél a fontos és nem is az út amin oda jutsz
Hanem az hogy az utad során hány ribancot tudsz taknyosra szopatni